BARDAK & BARDAK TAKIMLARI
ÇİFT CİDARLI ÜRÜNLER
ÇAY & KAHVE FİNCAN TAKIMI
MUG & KUPALAR
SÜRAHİ & KARAF
TERMOSLAR
KAHVE & DEMLEME EKİPMANLARI
KOKTEYL & BAR MALZEMELERİ
Kokteyl Kaşığı
Buz Kovası
Shaker
Kokteyl Bardağı
Bar Aksesuarları
3 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
3 Sonuç
Bar Aksesuarları (3)

Bar Aksesuarları

Bar Aksesuarları

Şaraplarınızı lezzeti kaçmadan saklayabilmek, enfes kokteyller hazırlayabilmek ve kendi bar ekipmanlarınızı oluşturabilmek için ihtiyacınız olan tüm bar aksesuarları bu kategoride. İster profesyonel anlamda isterseniz de hobi olarak ilgilenin her tür işlemi kolayca halledebilmenizi sağlayacak kaliteli ürünleri sayfamızdan temin edebilirsiniz. Aynı zamanda arkadaşlarınızın meraklarını desteklemek için şarap stoperi, şarap vakum seti, tirbüşon ve soğutucu kılıf gibi bar ekipmanları arasından farklı ürünleri de hediye olarak seçebilirsiniz. Göz kamaştırıcı çeşitler ve ilginizi çekebilecek ürünler için siz de hemen sayfamıza göz atabilirsiniz.

Birbirinden Kullanışlı Bar Aksesuarları

Bar aksesuarları denildiğinde akla ilk olarak shaker'lar, bar süzgeci ve jigger adı verilen ölçekler kapları geliyor. Bu tür ürünler özellikle kokteyl türündeki içecekleri hazırlarken size pratiklik kazandıran ve hazırladığınız içecekleri çok daha profesyonel bir görünüme kavuşturan çeşitler. Eğer siz de farklı meyve ve içecek karışımlarıyla evde kokteyl hazırlamaktan hoşlanıyorsanız ihtiyacınız olan ilk ürünlerden biri de bar süzgeçleri. Bu ürünleri, farklı bar malzemeleri ile birlikte kullanmak oldukça kolay. Özel formu sayesinde meyvelerin çekirdekleri, posası veya parçaları içeceğinize karışmıyor ve size mükemmel bir içim sunuyor. Ayrıca bar tokmakları da kokteyllerin içerisine koyduğunuz harici ürünleri ezmeye yardımcı oluyor. Ucundaki tırtıklı yapı meyve, ot ve baharatları ezerken bu ürünlerin içerisindeki lezzeti de ortaya çıkarıyor. Bu tür popüler bar ekipmanları dışında ihtiyaç duyabileceğiniz bir başka önemli ürün çeşidi ise şişelerinizi rahatlıkla muhafaza edebilmenizi sağlayan şaraplık ve şişe tutacakları. Siz de bu ürünler sayesinde şişelerinizi tezgah üzerinde sergileyebilir, bar konsolu veya bir vitrine dizebilirsiniz.

Şarabınızın Lezzetini Koruyan Ürünler

Şarapların doğru bir şekilde muhafaza edilebilmesi ve lezzetini koruyabilmesi için kullanabileceğiniz pek çok ürün mevcut. Özellikle yaz aylarında ve dış mekanlarda şaraplarınızı soğuk tutabilmek için kullanabileceğiniz soğutucu kılıflar çeşitleri en sevilen ürünler arasında yer alıyor. İşlerinizi bir hayli kolaylaştıran bu kılıflar pikniklerde, bahçe veya balkonun keyfini çıkarırken şarabın soğuk kalmasına yardımcı oluyor. Üstelik bu ürünler, esnek yapıları sayesinde farklı boyutlardaki şişelerde de rahatlıkla kullanılabiliyor. Eğer şarap açarken zorlandığınız konulardan biri de şişenin folyosu ise bu bölümü çok daha düzgün bir şekilde çıkarmanıza yardımcı olacak folyo kesicilerden faydalanabilirsiniz. Son derece keskin olan bu ürünlerin kullanımı ise oldukça pratik. Şarap şişesinin ağzına geçireceğiniz bu folyo kesicileri birkaç kez çevirmeniz yeterli. Sonrasında kesilen düzgün parçayı rahatlıkla çıkarabilirsiniz. Ayrıca şarabı içtikten sonra hala şişede kaldıysa bitirmek zorunda değilsiniz. Şarap vakum pompası yardımıyla şişenin içerisindeki havayı boşaltıp ağzını bir tıpa ile kapatabilirsiniz. Genellikle set halinde satılan bu ürünler, şarabın okside olmadan günlerce saklanabilmesine imkan tanıyor. Şarabın içerisindeki aromaların uyandırmak için kullanılan şarap havalandırıcı çeşitleri de sayfamızda inceleyebileceğiniz ürünler arasında yer alıyor.

En Kullanışlı Tirbuşon Çeşitleri

En inatçı şişe mantarlarını bile kolayca çıkarabilmenizi sağlayan tirbuşon çeşitleri sayfamızda sizi bekliyor. Yıllanmış şarapların mantarlarını parçalamadan açmak epey zorlayıcı olabiliyor. Standart tirbuşon çeşitleri yerine mantarı iki yanından kavrayıp yukarı çekebilmenizi sağlayan özel tirbuşon modelleri oldukça pratik bir çözüm sunuyor. Siz de mantarlarınızı saklamaktan hoşlanıyor veya tekrar kullanmak istiyorsanız bu tür tirbuşon çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Ayrıca hem metal şişe kapaklarını açabilen hem de şarap mantarını açmanıza yardımcı olan çeşitler de mevcut. Tek bir ürünle birden fazla işi halledebilmenizi sağlayan tirbuşonlar ile yerden tasarruf edebilirsiniz. Birbirinden şık ve etkileyici bar aksesuarlarını incelemek ve tirbuşon fiyatlarını değerlendirmek içinse hemen sayfamıza göz atabilirsiniz.

Devamını Gör