TENCERE & TAVA
DÜDÜKLÜ TENCERELER
SAHAN & SAHAN SETİ
ÇAYDANLIK & CEZVELER
Çaydanlık
Cezve
Kahve & Çay Potu
MUTFAK BIÇAKLARI
MUTFAK GEREÇLERİ
3 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
3 Sonuç
Kahve & Çay Potu (3)

Jumbo Çay ve Kahve Potu

Çay ve kahve servislerinize stil katmak ve sunumu güzelleştirmek için potları kullanabilirsiniz. İçeceklerin ısısını koruyan çay ve kahve potları masanın dekorunu kusursuzca tamamlıyor ve sunuma incelik katıyor. Şık duruşuyla da masanın estetik görünümünü tamamlıyor.

Kahvaltı ya da beş çayı gibi günlük rutinlerinizde ya da günün herhangi bir saatinde misafir ağırlarken kullanabileceğiniz çay potu modelleri arasında yalın tasarımlı seçenekler bulabilirsiniz. Jumbo’da iki ya da dört fincan içecek alabilecek şekilde, farklı ebatlarda kahve potu ve çay potu bulabilirsiniz. Beyaz porselenle tasarlanmış estetik görünüme sahip ve her tarza uyum sağlayabilecek potlar içecek sunumunda tarzınızı gösteren fark olacak.

Ayrı bir yerde demlediğiniz çayı ya da kahveyi koyabileceğiniz, çay poşeti ya da yapraklarla hazırladığınız içeceğinizi masaya getirebileceğiniz potlar kullanım rahatlığıyla da sunumu zevkli hale getiriyor. Elde ya da bulaşık makinesinde yıkanabilmeleri, leke tutmamaları da kahve potunun kullanımını kolaylaştıran detaylardan. Çay ve kahve davetlerinize uygun boyutta ve zevkinize uygun tasarımdaki çay ve kahve potlarını farklı kupalar, fincanlar ve ince belli bardaklarla renklendirebilirsiniz.

Devamını Gör