YEMEK TAKIMI
TABAK & KASE
Servis Tabağı
Salata Tabağı
Pasta Tabağı
Kase
Kayık & Meze Tabağı
Diğer Tabak & Kaseler
KAHVALTI TAKIMI
PASTA TAKIMI
SOFRA & SUNUM GEREÇLERİ
Baharatlık
3 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
3 Sonuç
Diğer Tabak & Kaseler (3)

Diğer Porselen Ürünler

Minimal kaşıklardan kahve potlarına, sosluklardan yumurtalıklara, peçeteliklerden vazolara, demliklerden sütlüklere çeşit çeşit porselen ürünler bu sayfada görücüye çıkıyor. Siz de mutfak eşyalarınızın tarzına uygun tekli porselen ürünler satın alarak bütünlüğü sağlamak istiyorsanız, Jumbo kalitesini tercih edebilirsiniz. Her renk ve desenden oluşan bu ürünler, porselenin en kaliteli halini yansıtıyor. Üstelik burada pek çok farklı seriden çeşit de bulabilirsiniz. Örneğin, modern sevenlere Jumbo Prime, daha geleneksel stilden yana olanlara ise Jumbo Joy seçkisinde yer alan birbirinden güzel demlikler, vazolar, kaşıklar ya da sosluklar bulmak mümkün. Tekli porselen ürün alışverişlerinizde Jumbo'yu seçin, kaliteden ödün vermeyin!

Tek Parça Demlik, Kahve Potu, Sosluk

Birbirinden şık tekli porselen kaşıklık çeşitleri siyah, beyaz, kırmızı ya da başka renklerde bu sayfada beğeniye sunuluyor. Mutfakta işinize yarayacak bu ürünler ve çok daha fazlası Jumbo kalitesiyle evinize geliyor. Örneğin, her stilden ve renkten porselen aksesuar da burada. Retro ya da modern çizgilerle bezenmiş vazoları ister mutfağınızda ister mekandaki başka yerlere yerleştirerek dekorasyona katkı sağlayabilirsiniz. Bu vazolar, zamansız tasarımları ve birinci sınıf malzemeleriyle kullanıcıların favorileri arasında. Misafirlerinize çıkarabileceğiniz nitelikte porselen kahve demleme ürünleri, yemek takımlarınıza yakışacak çay potları ya da minimal bölmeli sosluk çeşitleri ile sofralarınıza farklılık getirin! Üstelik bunların hepsini birkaç tıkla kolaylıkla satın alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, beğendiğiniz tekli porselen ürünleri sepetinize eklemek. Alışverişinizi tamamladığınızda satın aldığınız parçalar kısa sürede adresinize geliyor. Siz de seçiminizi yapıp sepetinizi doldurun, alışverişinizden kazançlı çıkın!

Her Zevke Uygun Porselen Ürünleri Keşfedin

Tek parça ürün seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, ürünlerin yemek takımlarınızdaki diğer parçalarla uyumlu olması. Örneğin, eğer oldukça avangart bir kahvaltı takımınız varsa, seçeceğiniz porselen çay potu da buna uygun olmalı. Diğer yandan, eğer son derece sportif ve günlük bir takıma ekleyeceğiniz porselen çay demliği ise sade tasarımıyla bütünlüğü korumalı. Tüm bunları göz önünde bulundurarak tekli porselen ürün alışverişlerinize devam edebilirsiniz. Ayrıca Jumbo koleksiyonlarında yer alan bu tekli ürünler sayesinde takımlarınız içinde kırılan ya da eksik kalan parçaları rahatlıkla tamamlamanız da mümkün. Bunların yanı sıra sade ve şık porselen küllük çeşitleri de burada. İster ofisinize ister evinize isterseniz de başka mekanlara yerleştireceğiniz bu tekli ürünleri aynı zamanda hediye alternatifi olarak da değerlendirebilirsiniz. Siz de tercihinizi buradaki Jumbo ürünleri arasından yapın, evinize güzellik katın!

Çeşit Çeşit Tekli Porselen Ürün Burada

Bu sayfada göreceğiniz tekli porselen peçetelik, sosluk, sütlük, demlik ve diğer ürünlere birkaç tıkla kolayca sahip olabilirsiniz. Jumbo kalitesini evinize getiren tüm bu parçalar porselenin farklı renkleriyle çeşitleniyor. Her zevke ve stile hitap eden sayısız tekli porselen ürünle siz de sofranıza ya da evinizin dekorasyonuna katkıda bulunabilirsiniz. Kahverengi, beyaz, bej ya da siyah tek parça ürünler arasından seçiminizi yaparak koleksiyonunuza ekleyin, zevkinizle herkesi büyüleyin. Farklı ihtiyaçlara ve isteklere göre gelişen ve genişleyen bu ürün skalası içinde, pek çok çeşitten ürüne rastlamak mümkün. Porselen sosluklar, kaşıklıklar, çay ve kahve potları, yumurtalık çeşitleri ve daha fazlası bu sayfada sizi bekliyor. Siz de ihtiyacınız doğrultusunda satın alacağınız bu tekli porselen ürünler sayesinde Jumbo kalitesini evinize getirebilirsiniz. Set halinde satışa sunulan yemek takımları, çatal bıçak kaşık takımları veya kahvaltı takımlarına ek olarak sunulan bu ürünler, tüm güzelliğiyle burada. Acele edin, kaliteye kısa yoldan sahip olun!

Devamını Gör