YEMEK TAKIMI
TABAK & KASE
Servis Tabağı
Salata Tabağı
Pasta Tabağı
Kase
Kayık & Meze Tabağı
Diğer Tabak & Kaseler
KAHVALTI TAKIMI
PASTA TAKIMI
SOFRA & SUNUM GEREÇLERİ
Baharatlık
130 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
130 Sonuç
Kase (130)

KASE

Kase

Yemek ve servis tabaklarına ek olarak sofraların vazgeçilmezleri arasında yer alan çeşit çeşit kase, Jumbo kalitesiyle buradaki yerini alıyor. İster dekoratif ister işlevsel amaçlarla yararlanabileceğiniz bu ürünleri sayfamız üzerinden kolaylıkla satın alabilirsiniz. Ayrıca buradaki kase modelleri sadece tekli olarak değil, çoklu takımlar halinde de satışta. 4'lü, 5'lı ya da 7'li gruplar şeklinde görebileceğiniz pek çok kase modeliyle sofralarınızda harika takımlar oluşturabilirsiniz. Cam, metal ve porselenin en kaliteli halinden meydana gelen Jumbo kase çeşitleri burada. Acele edin, kaliteye kısa yoldan sahip olmanın avantajını yaşayın!

Her Şekil ve Renkten Kaseler Burada

İster tekli ister çoklu kase modelleri arasından seçimler yaparak koleksiyonunuza eklemeler yapmanız mümkün. Zira burada yer alan farklı renk, desen, form ve malzemelerden kaseler ve kase takımları tüm görkemiyle sizi bekliyor. Birinci sınıf porselen malzemelerden üretilen bu ürünler hem çok şık hem de oldukça kaliteli. Örneğin, Jumbo Planet serisinde yer alan 7'li kase çeşitleri özgün tasarımı ve çeşitli renk skalasıyla kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Bu 6'lı porselen çorba kasesi modelleri 6 adet çorba kasesi ve bir adet servis kasesi bulunuyor. Bu ürünleri farklı gıdalar için de kullanmak mümkün. Örneğin, misafirleriniz için hazırladığınız akşam yemeği sofralarında bu kaselerden komposto, yoğurt ya da çorba servisi için yararlanabilirsiniz. Reaktif sır tekniği ile üretilen kase setlerinin her bir parçası farklı renklere dönüşmekte. Reaktif sır ile dekore edilen ürünler birbirinden farklı etki oluşturarak canlı ve hareketli bir zenginlik sunuyor. Siz de bu zenginliğin bir parçası olmak isterseniz, sayfamız üzerinde yer alan sayısız modele detaylıca bakabilir, beğendiklerinizi anında satın alabilirsiniz.

Jumbo Kaseler ile Güzelleşen Sofralar

Jumbo kase modellerini kullanarak harika görsellikte sofralar hazırlayabilirsiniz. Zevkinize ve mutfağınızdaki diğer ürünlerin tarzına uygun biçimde seçeceğiniz bu ürünler, farklı seçeneklerle burada karşınızda. İster klasik stildeki cam modellerden ister dekoratif amaçlı da kullanılabilen metal kaselerden dilediğiniz adette satın alıp evinizde kullanabilirsiniz. Örneğin, Jumbo Glory serisinde yer alan çift cidarlı optik kaseler hem zamansız tasarımı hem de kullanışlı yapısıyla her eve lazım parçalar arasında. Mutfak ürünlerinde klasik stilleri sevenler için ideal olan bu seri, şık cam kaseleri ile bu sayfadaki yerini alıyor. Bunların yanı sıra Jumbo'da rengarenk modeller de mevcut. Micro koleksiyonu içinde kendine yer bulan sarı, kırmızı, mavi, yeşil ve daha pek çok renkten kase ile siz de sofralarınızı renklendirmeyi tercih edebilirsiniz. Ayrıca, modern çizgileriyle dikkat çeken kaseler de burada. Porselen malzemelerden üretilerek satışa sunulan çeşit çeşit modeli ister tekli olarak isterseniz çoklu gruplar halinde satın alarak kullanmanız mümkün. Kısacası, Jumbo tüm kase modelleriyle bu sayfada sizi bekliyor.

Jumbo'dan Porselen, Cam ve Metal Kase Modelleri

Burada porselen kase modellerinin yanı sıra mükemmel tasarımlarla şekillenen metal ve cam modelleri de incelemeniz mümkün. Örneğin, parlak dış yüzeyleri ve kullanışlı yapılarıyla ön plana çıkan metal kaseler, ayaklı ve ayaksız çeşitleriyle bu sayfada görülebilir. Çoğunlukla dekoratif amaçlarla kullanılan bu ürünleri siz de hemen şimdi satın alarak evinizin dilediğiniz köşesinde konumlandırabilirsiniz. Queeny ve Marsel serileri içinde yer alan bu ürünlere ek olarak, çeşit çeşit cam kaseye de sayfamız üzerinden ulaşmanız mümkün. Çift cidarlı tasarıma sahip modeller, kusursuz ısı yalıtımı sağlayarak soğuk ya da sıcak gıdaların uzun süre ısısını korumasına da yardımcı oluyor. Gerek opak gerek saydam şekilde satışa sunulan bu cam kaseler ve daha birçok model burada sizi bekliyor.

Devamını Gör