ÇATAL ,KAŞIK ,BIÇAK
HAZIRLAMA & PİŞİRME
KÜÇÜK EV ALETLERİ
EV DEKORASYON
İÇECEK HAZIRLAMA & SUNUM
YEMEK & SOFRA
0 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
0 Sonuç
(0)

Sonuç bulunamadı

Puro Çakmağı

Puro çakmakları alışılageldik çakmak tasarımlarından farklı olarak purolara özel bir şekilde imal ediliyor. Çelik ve metal gibi farklı materyallerde görebileceğiniz puro çakmağı çeşitleri, renk ve görünüm itibarıyla da birden fazla tasarım sunuyor. Siz de Jumbo'da aradığınız puro çakmak modelini keşfedebilir, hemen sipariş oluşturabilirsiniz.

 

Puro Çakmağı Özellikleri

Puro çakmağı farklı özelliklere sahip bir dizi çeşidi ile birlikte beğeninize sunuluyor. Rahat kullanıma imkân tanıyan bu çakmak çeşitleri, 3 ya da 4 pürmüz olup alevli bir çalışma prensibine sahip. Örneğin, 3 pürmüz çakmak modelleri bunlar arasında oldukça popüler. 3 pürmüz alev ile gayet rahat ve hızlı bir şekilde yakım imkânı sağlayan bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Yaydığı alev ile beraber gayet seri ve zahmetsiz bir şekilde yakım sağlamak mümkün. Bunlar arasında marka bazında ise Cohiba puro çakmağı çeşitleri bir adım öne çıkıyor. 3 pürmüz alev özelliğinin yanı sıra bu ürünler yan kısma basıldığı zaman üst kısımdan otomatik açılabiliyor. Ek olarak yan kısmında entegre puro delici olması da bu ürünleri tercih edilir kılıyor. Parmida tarafından sunulan ve çift torch jet aleve sahip modeller de oldukça fonksiyonel. Son derece ergonomik öncelikler ile donatıldığı için de bu ürünlerin kullanımı oldukça kolay. Tekrar gaz dolumu ve gaz ayarlama özelliği de Parmida puro çakmaklarında bulabileceğiniz diğer işlevler. Colibri'nin tasarımı olan ve siyah & gold renkleri ile zenginleştirilen puro çakmak modelleri de var. Metal malzemeden imal edilen bu ürünler, rüzgara karşı dayanıklılık gösteren 2 torch güçlü jet alev ile çalışıyor. Yakıt gösterge penceresi de kullanıcı deneyimini yukarı taşıyan tasarım detaylarından biri.

Puro Çakmağı Modelleri

Farklı markaların sunduğu pek çok model içerisinden hem fonksiyonu hem de tasarımı itibarıyla beğendiğiniz puro çakmağını bulabilirsiniz. Örneğin, Cohiba 4 torch sarı silindir puro çakmakları jet alev özelliğine sahip. Dâhili punch, tekrar gaz dolumu ve gaz ayarlama özelliklerini bu ürünlerde görebilirsiniz. Silindir şekline sahip bu ürünler, çalışmadığı durumlarda alev çıkışını örten kapağı ile de ekstra güvenli. Parmida'nın masa tipi puro çakmakları da ilgi görüyor. Tek torch jet aleve sahip bu gümüş modeller, alevin çıktığı bölümündeki uzunlamasına boru görünümü ile de hafızalara kazınıyor. Metal malzemeden imal edilen bu ürünler de tekrar gaz dolumu ve gaz ayarlama özellikleri içeriyor. Tek püskürtmeli alev sistemine sahip farklı modeller de var. Bunlar arasında Colibri metalik mavi & siyah puro çakmakları öne çıkıyor. Rüzgâra dayanıklı güçlü alev özelliği sayesinde dış ortamlarda da rahatlıkla kullanılabiliyor. Ek olarak yakıt gösterge penceresi de kolay takip sağlıyor. Desenli bölümü kolay ve güvenli bir tutuş sağlayarak kullanıcı deneyimine artı katıyor. Görülebilir gaz deposu ile donatılan farklı modeller de var. Örneğin, Parmida 3 torch kırmızı & siyah puro çakmakları bunlardan biri. Dâhili punch ile donatılan bu ürünler de kompakt ve ergonomik yapıda. Son olarak renk dağılımına bakıldığında ise gold, gümüş, gri, sarı, siyah gibi pek çok renk ve tonu bulabilirsiniz. Dilerseniz, puro çantası, kesici ve çakmaktan oluşan takımlara Puro Seti sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Puro Çakmağı Fiyatları

Puro çakmağı fiyatları ise farklı pek çok faktöre göre şekilleniyor. Ürün çeşitliliği fiyat skalasında en belirleyici unsurlardan biri olması ile beraber aradığınız tasarımı bulmanızı da kolaylaştırıyor. Bunun yanı sıra malzeme, boyut, özellikler de yine fiyat aralığına etki eden unsurlar arasında. Rüzgâra üst düzey direnç gösteren alev özelliğine sahip olanlar da üst düzey modelleri beraberinde getiriyor. Dilerseniz, siz de kategorimizdeki fiyat filtreleme özelliğini aktif hale getirebilirsiniz. Böylece vakit kaybetmeden belirlediğiniz fiyat aralığındaki modelleri sıralayabilirsiniz. Ayrıca, ürünleri artan fiyat - azalan fiyatlarına göre listelemek için hemen akıllı sıralamayı kullanabilirsiniz. Arzu ederseniz, farklı ürünleri de keşfetmek için Puro Malzemeleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Devamını Gör