{ "type": "identify", "data": { "id":"None", "user": { "email": "d41d8cd98f00b204e9800998ecf8427e", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }
{ "type": "pageViewed", "data": "Homepage" }
{ "type": "gtmStart" }

Keşfedin

Jumbo

Jumbo Bir Yıla, Yepyeni Başlangıçlara..

Yılbaşı Sofrası Hazırlama Rehberi

Yılbaşı sofrası nasıl hazırlanır? Yeni yıl sofrası kurarken nelere dikkat etmeli? Hepsi ve daha fazlası, bu yılki yılbaşı sofranıza özel olarak hazırlanmış bu yazımızda!
Jumbo

Jumbo Blog

Evde Soğuk Kahve Yapımı

Evde soğuk kahve yapımı ile ilgili tüyolar, tarifler ve püf noktalar arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Oldukça kolay ve zahmetsiz olan birkaç yöntem arasından zevklerinize ve damak tadınıza en uygun tarifi seçebilir, özellikle sıcak yaz günlerinde kahve ihtiyacınızı en serin şekilde giderebilirsiniz.
Jumbo

Mutfak Ürünlerinde

Çelik ile İlgili Bilmeniz Gereken Her Şey

Peki mutfakta neden çelik kullanılıyor? Çelik mutfak malzemeleri kullanmanın avantajları neler? Neden çelik mutfak ürünleri hem amatör hem profesyonel mutfaklarda en çok tercih edilen ürünler oluyor? Hepsi ve daha fazlası, mutfak ürünlerinde çelik ile ilgili bilmeniz gereken her şeyi derlediğimiz bu blog yazımızda. Gelin, şimdi hep birlikte mutfakta çelik kullanmanın faydalarına ve birbirinden geçerli nedenlerine bakalım.

Jumbo

Mutfağın En Hızlısı

Düdüklü Tencere Nasıl Kullanılır ?

Mutfağın en hızlısı düdüklü tencere nasıl kullanılır? Düdüklü tencere kullanımında nelere dikkat etmeli? Hepsi ve daha fazlası bu blog yazımızda!

Jumbo

Çeyiz Alışverişi Listesinin

Olmazsa Olmazları

Birbirinden kullanışlı ve uzun ömürlü çeyizlik eşyalarla siz de hayalinizdeki eve ve evliliğe kavuşabilirsiniz. Çeyiz alışverişinde neler alınır diye merak ediyorsanız, bu kapsamlı listemizden faydalanarak siz de tüm eksiklerinizi tamamlayabilirsiniz!

 

Jumbo

Dumanı Üstünde, Demi Tadında

Çay Nasıl Demlenir ?

Dumanı üstünde, demi tadında çay nasıl demlenir ? Lezzetli çaylar demlemek için nelere dikkat edilmeli ? Hepsi ve daha fazlası bu blog yazımızda !

Jumbo

Jumbo'da

Black Friday

'Efsane Cuma' olarak da bilinen Black Friday kampanyaları kapıdayken Jumbo'da da Black Friday indirimleri başladı.

Jumbo

Jumbo'daki

Dünya Markaları

Jumbo' daki dünya markalarını keşfedin...

Jumbo

16 Ekim

16 Ekim Doğum Günümüz

16 Ekim Doğum Günümüzü %16 İndirim ile kutluyoruz.

Jumbo

Sofra Hazırlama Sanatı

Gold Bright

Yemek masanız için seçtiğiniz porselen tüm detaylar ikram edilecek yemeklerden daha önem arz eder. Masanız, sizin zevkinizin temsilcisidir.


Jumbo

Masmavi Derin Sofralar

Marin Concept

Yazın huzur veren marin esintisini sofranıza en güzel yansıtacak stil hiç şüphesiz lacivert çizgili detaylarda gizli.


Jumbo

Elif Tapan İle

Her Tabak Bir Sanat

Jumbo ile “Her tabak bir sanat önerileri” harika sofralar için ilham kaynağı oluyor!