Anneye Hediye

0 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
0 Sonuç
(0)

Sonuç bulunamadı

Anne İçin Hediye Önerileri

Herkesin en kıymetlisi olan anneler için hediye seçimi oldukça düşündüren bir süreç olabiliyor. Ama birkaç küçük detayı takip ederek annenizin çok seveceği hediyeyi bulabilirsiniz. Anneniz için en iyi hediyeyi seçmek, onu mutlu etmek istiyorsanız Jumbo koleksiyonlarına mutlaka göz atın. Farklı tarzları olan her anneyi mutlu edecek hediyeler sofradan pişirmeye, sunumdan içeceğe farklı alternatiflerle Jumbo mağazalarında ve online satış sitesinde yer alıyor.

Ayırdığınız bütçeye göre annenizi şaşırtacak ve mutlu edecek hediyeyi bulmak çok kolay. İster hayatının her anında onunla olacak bir şeyler seçebilir isterseniz de günün her saati kullanabileceği ve kullandıkça sizi hatırlatacak parçayı bulabilirsiniz. Anneler için hediye seçerken önemli olan detay onu düşünerek, ona özel, düşündüğünüzü gösteren hediyeyi bulmak olacak.

Annenizin tarzına ve beğenilerine göre hediye seçmek ilk detayınız olsun. En güzel ve özel hediyeyi bulmak için de bu fikirlerden yola çıkmak zaman kazandıran tüyolardan biri olacak. Eğer hediyenizi daha gösterişli hale getirmek isterseniz anlamlı bir not kartını, güzel bir çiçek buketi ve bir kutu çikolatayı da yanına iliştirmeyi unutmayın.

Mutfağı Seven Anneler İçin Hediyeler

En lezzetlileri yapmayı ve yaptığı her yemeğe kendi elinin mükemmel lezzetini katmayı başaran anneler için hediye seçerken onun bu yönü de düşünülebilir. Özellikle mutfakta zaman geçirmeyi ve sevdikleri için yemek hazırlamayı seven anneler için çok fazla hediye alternatifi var. Son teknolojilerle üretilen yemek pişirmeyi çok daha keyifli hale getiren tencereler, tavalar; hızlı yemek pişirmeyi ve yemeğin besin değerini koruyan düdüklü tencereler hediye olarak seçilebilir. Ya da geleneksel görünümü seven anneler için bakır tencere tava setleri değerlendirilebilir. Bakır setler hem gelenekselliği mutfak dekoruna getiren hem dekorasyonu farklılaştıran hem de doğru kullanıldığında en sağlıklı mutfak ürünlerinden biri. Tüm bu nedenlerle bakırlar harika birer hediye oluyorlar.

Hamur işlerini, tatlıları pişirip servis etmeyi seven bir anneniz varsa bu yönde de düşünebilirsiniz. Yemek ekipmanları kadar pastacılık ve fırın ürünleri de mutfağı seven anneler için mükemmel hediye olabilir. Kaliteli malzemeden üretilen kek kalıpları, fırın kapları, nefis kurabiyeleri uzun süre bayatlamadan saklayacak saklama kapları mutfağı seven anneleri mutlu edecektir. Tüm bunlara görsellik de eklensin isterseniz desenleriyle göz alan mutfak ekipman ve aksesuarlarını mutlaka hediye alternatifleri arasına ekleyin.

Zarif Detaylı Hediyeler

Mutfakta, sofrada ya da çay saatlerinde zarafeti öne çıkaran anneler için bu tarz bir hediye seçmeye ne dersiniz? Jumbo’nun tasarım detaylarıyla farklılaşan birçok ürünü anneleri mutlu eden bir hediye olacaktır.

Söz konusu zarafet olunca bunu sofranın çok farklı detaylarında bulmak mümkün. Sofralarda kullanılacak kristal kadehler, desenli tabağı olan çay bardağı setleri, Türk kahvesi fincanları, kahve yanındaki minik servisler için lokumluk, tepsiler sunumlarını güzelleştirmeyi seven her annenin hoşuna gidecektir. Tüm bunların yanı sıra Amerikan servisler ve masa örtüleri de hediye alternatifi olarak tercih edilebilir. Eğer seçeceğiniz hediyeyi özelleştirmek isterseniz işlemeli peçetelere de göz atabilirsiniz.

Sofrayı Güzelleştiren Hediyeler

Bir tek kuş sütünün eksik olduğu anne sofralarının ve o masada dönen muhabbetin tadı başka hiçbir şeyde olmuyor. Sofrayı hazırlarken en ince detayları düşünen anneler için de her zaman alınabilecek bir şeyler tabii ki çok var.

Şık bir yemek takımı, çatal – bıçak seti, şamdanlar, mumlar, peçete halkaları, servis tabakları, servis setleri, bardaklar sunumda fark yaratan alternatiflerden. Sofra hazırlamayı seven herkes için de beğenilen hediyelerden biri. Eğer daha detaylı bir hediye olmasını isterseniz sofrada kullanabileceği minik vazolardan, peynir bıçağı setlerinden, çerezliklerden ve minik servis tabaklarından birini seçebilirsiniz.

Yadigar Hediyeler

Anneniz için kıymetli hediyeler almak istiyorsanız bütçeyi biraz daha yukarıya çekerek bunu yapabilirsiniz. Kullanılan materyali ve işçilik detayları ile zarafeti yakayalan parçalar, nesilden nesile aktarılacak, en özel günlerde kullanılacak kadar kıymetli oluyor.

Yadigar kalabilecek hediyeler için çok fazla alternatif var. Gümüş kaplama servis gereçleri, tepsiler, suplalar ve üç boyutlu işlemeleri olan tabaklar ya da el işçiliği ile hazırlanmış yemek takımları annelerin uzun yıllar çok severek kullanacağı hediyelerden biri olacak.

Anneler Günü’nü Hediyelerle Her Güne Taşıyın

Özel günler arasında en anlamlı olanlardan biri kesinlikle Anneler Günü. Dünyanın farklı yerlerinde başka zamanlarda olabilse de Anneler Günü Türkiye’de Mayıs ayının ikinci Pazar günü kutlanıyor. Bu özel günde annenize onu değerli hissettirmeyi unutmayın. İster üzerinde düşünülmüş bir hediye, ister bir buket çiçek, isterseniz de sadece tatlı bir çift söz seçin ama anneninizin Anneler Günü’nü mutlaka hatırlayın.


Devamını Gör
Filtrele
Temizle