Kaşık
Yemek Kaşığı
Tatlı & Dondurma Kaşığı
Çay Kaşığı
Kahve Kaşığı
Ordövr Kaşığı
Çatal
Bıçak
14 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
14 Sonuç
Yemek Kaşığı (14)
%2

Yemek Kaşığı

Her mutfak ve sofrada olması gereken ürünlerden biri olan yemek kaşığı modelleri Jumbo’da! Her zevke hitap edebilen modelleri ile geniş bir model skalasına sahip olan bu yemek kaşıkları ile sofralarınızı hareketlendirebilirsiniz. Farklı boyutları ile de dilediğiniz gibi kullanabilir sofralarınızda bir bütünlük oluşturabilirsiniz. Siz bu modelleri incelmek istiyorsanız kategorimiz üzerinden ulaşabilir, beğendiğiniz modelleri sepetinize ekleyebilirsiniz.

Çelik Yemek Kaşığı Çeşitleri

Sofraların olmazsa olmaz mutfak araç gereçlerinden olan yemek kaşığı modelleri geniş ürün yelpazesi ile sizlere en güzel tasarımları sunuyor. Bu modeller paslanmaz çelikten üretiliyor. Genellikle gümüş rengin ön planda olduğu bu yemek kaşıkları sofralarda sade ve şık bir görünüm yakalayabilmenizi sağlıyor. Boyut olarak değişkenlik gösteren bu modeller farklı şekillerde yer alıyor. Her zevke hitap edebilen modeller arasından siz de ihtiyaçlarınıza uygun dilediğiniz modelli seçebilirsiniz. Oldukça kullanışlı yapılara sahip olan bu modeller rutinlerinizi kolaylaştırmayı başarıyor. Çelik yemek kaşağı modelleri uzun ömürlü ürünler olması nedeniyle de pek çok kullanıcı tarafından tercih edilen parçalar arasında. Bakımı açısından da rahatlıkla temizlenebilen bu yemek kaşıklarını bulaşık makinesinde gönül rahatlığı ile yıkayabilirsiniz. Sofra sunumlarının önemli parçaları arasında yer alan yemek kaşıkları, çatal ve bıçaklar ile tamamlandığında sofralarınızda bir bütünlük oluşturabilirsiniz. Çelik yemek kaşığı çeşitleri için sayfamızı inceleyebilir, beğendiğiniz modeli sepetinize ekleyebilirsiniz. Adet olarak satılan bu modeller ile takımlarınızı çoğaltabilir veya kendiniz bir takım oluşturabilirsiniz.

Tasarımlarına Göre Yemek Kaşığı Modelleri

Tekli satılan yemek kaşığı modelleri birbirinden farklı tasarımları ile göz kamaştırıyor. Bu modeller paslanmaz çelikten üretilerek oldukça kaliteli bir yapıya sahip. Dolayısıyla sizlere uzun yıllar boyunca eşlik edebiliyor. Gümüş renkli tasarımların baskın olduğu bu modellerde etnik desenler yer alıyor. Aynı zamanda ufak altın sarısı dokunuşları da bulunuyor. Yemek kaşığı modelleri, kaşıkların üst kısımlarının farklı bir şekilde tasarlanmasından dolayı birbirlerinden ayrılıyor. Ovalleştirilmiş fakat diğer modellere göre daha sivri bir uca sahip olan yemek kaşığı çeşitleri davet sofralarında tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Sofralara şık bir dokunuş katan bu yemek kaşıkları modern tasarımları ile de öne çıkıyor. Gümüş mat ve parlak rengin hâkim olduğu modelleri siz de tercih edebilirsiniz. Bunların yanında son zamanlarda ön plana çıkan yuvarlak yemek kaşıkları yemek masalarına marjinal bir hava katıyor. Şık tasarımı sayesinde kısa sürede birçok kullanıcının dikkatini çekmeyi de başarıyor. Bunların yanında yemek kaşıkları üzerinde yer alan desenleriyle de farklılaşıyor. Bu kaşık modelleri çizgisel desenler ve yaprak desenlerinin hakim olduğu bu mu kaşık çeşitleri sofralarınıza geleneksel bir görüntü katabilmenize yardımcı oluyor. Siz de birbirinden farklı tasarımlara sahip olan yemek kaşığı modellerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Dilerseniz tek bir adet satın alabileceğiniz gibi dilerseniz de beğendiğiniz modellerden takım oluşturabilirsiniz.

Yemek Kaşığı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Yemek kaşığı seçerken dikkat edilmesi gereken birkaç unsur bulunuyor. Bu unsurlar arasında tercih edeceğiniz yemek kaşığının hangi malzemeden üretildiği yer alıyor. Uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz bir materyal seçebilirsiniz. Çelik yemek kaşıkları bu noktada sizin için yönlendirici olacak materyaller arasında yer alabiliyor. Paslanmaz özelliği ve bulaşık makinesinde yıkanabilir olmalarıyla öne çıkan bu modeller pek çok kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Bunun yanında boyut olarak da ideal boyu seçebilmeniz de önemli. Büyük modelleri tercih etmeniz çorba gibi sıvı yemekleri tüketirken rahat edebilmenize yardımcı oluyor. Yemek kaşığının şekli de dikkat etmeniz gerekenler arsında. Geniş çukur özelliğe sahip modelleri tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda çatal ve bıçaklarınızla uyumlu tasarımları seçmeniz de sofrada bir bütünlük yaratabilmeniz için oldukça önemli noktalar arasında yer alıyor. Tüm bunların yanında yemek kaşığı fiyatları da dikkat edilmesi gereken unsurlardan bir tanesi. Bütçenize uygun bir model tercih ederek sofralarınızda şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Sayfamız üzerinde yer alan yemek kaşıkları her bütçeye uyum sağlıyor olup tüm bu unsurlara dikkat ederek modeller arasında tercih yapabilirsiniz.

Devamını Gör