EV TEKSTİLİ
SALON AKSESUARLARI
Vazo
Küllük
Dekoratif Tabak & Kase
Aksesuar Kutusu
Dekoratif Obje
SOFRA SUNUM AKSESUARLARI
HEDİYE SEPETİ
PURO AKSESUARLARI
4 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
4 Sonuç
Küllük (4)
%50

Jumbo Kül Tablası Modelleri

Standart kalıpları ve alışılagelinmiş modelleri bir kenara bırakın ve yeni kül tablası modellerine göz atın. Görünüşü ve çizgileriyle yenilenen kül tablası modelleri sadece sigara içenlerin elinin altında olmakla kalmayacak aynı zamanda görünümleriyle de çok beğenilecekler.

Jumbo kül tablası modelleri markanın imzası haline gelen zarif görünüm ve yalın çizgileri taşıyorlar. Düz hatlarını şekillendiren kaliteli malzeme ve işçilikle tasarlanan kül tablası modelleri iddialı görünümleriyle de dikkat çekiyor. Hem klasik kül tablası modellerine yenilik getiren görünümü hem de kullanım kolaylığı sağlayan kül tablalarının her biri de tarzıyla beğeni topluyor.

Kül Tablası Çeşitleri

Tasarım görünümlerle farklılaşan modellerden klasik kül tablalarına farklı çeşitleri bulmak mümkün. Porselen, seramik, cam ve metal kül tablaları en çok bulunan modellerden. Kare, dikdörtgen, oval, yuvarlak gibi klasik küllüklerin yanı sıra eğlenceli ve modern modelleri de bulabilirsiniz.

Alışılagelmiş düz kül tablası modelleri her evde bulunan klasiklerden. Bunların yanı sıra çok daha pratik olan yeni küllük modelleri de bulmak mümkün. Kullanım kolaylığı sağlayan küllükler işlevsel detaylarıyla da çok beğeniliyor. Özellikle üst ve altında ayrı haznesi olan kül tablalarını küllerin uçup etrafa dağılmasını önlüyor. Altı kısmına koyulan bir miktar su sayesinde de izmaritin tütmesinin önüne geçiyor. Külün uçmasını engelleyen küllük modellerinin iki farklı çeşidi mevcut. Biri üst haznesini çevirip kullanılanlar. Bu kül tablasını modellerini içerisine her kül konulduğunda çevirerek küller aşağı düşürülüyor. İçerisine bir iki kaşık kadar, az bir miktar su koyarak küllerin sürekli sabit kalmasını da sağlayabilirsiniz. Daha uzun olarak tasarlanan küllükler derin iç haznesi sayesinde külün altı kısımda kalıp rüzgar almamasını bu sayede de uçmamasını sağlıyor. Klasik küllükler ve hazneli modeller en kullanışlıları olsa da bunların dışında eğlenceli detayları olan, işlemelerle değerlenen kül tablası modellerini de değerlendirebilirsiniz.

Kül Tablası Nasıl Temizlenmeli

Özel bir malzemeyle üretilmediği sürece kül tablalarını temizlemek çok kolaydır. Kül yapışan bir madde olmadığı için su altında kolayca çıkar. Burada sigara külünün dezavantajı olarak elde istenmeyen koku kalabilir. Bunu engellemek için lateks eldiven ya da bulaşık eldiveni ile yıkamakta fayda var. Ya da nemli bir peçete ile kül tablasının içini sıyırdıktan sonra akan su altında yıkanabilir.

Porselen, seramik ve cam kül tablalarını yıkarken ılık su, sünger ve bulaşık deterjanı kullanılabilir. Metal kül tablalarını yıkarken üzerinde iz bırakmaması için süngerin sert kısmını kullanmamaya özen gösterilmeli. Önemli bir detay da içerisindeki kireç oranına göre kül tablası üzerinde su lekesi kalabilir. Bunu engellemek ve metal küllüğün her zaman parlak görünmesi için nemli bir bezle kurulayarak kaldırmak işe yarayacaktır.

Kül tablası fiyatları üzerindeki işçilik ve yapımında kullanılan malzemeye göre değişebiliyor. Genel olarak her bütçeye uygun kül tablası da bulmak mümkün. Misafirlerinizi ağırlarken şık görünen ve kullanım kolaylığı sağlayan kül tablalarını Jumbo’da bulabilirsiniz. İnce hatlarla tasarlanan ve uzun ömürlü kül tablaları işlevselliği ile çok beğenilecek.

Devamını Gör