Kek Kalıbı & Fırın Kabı
Ezici
Spatula
Limon Sıkacağı
Rende & Dilimleyiciler
Pizza Kesici
Tirbuşon & Açacak
Soyacak
Saklama Kabı
Baharat Öğütücü & Değirmeni
Tuz Değirmeni
Buz Kalıbı
Kaşıklık
Ekmek Kutusu
Hamur Şekillendirici
Çöp Kutusu
Servis Gereçleri
Kesme Tahtası
Süzgeç
Ölçü Kabı
Kavanoz
Parça Sayısı
1 Parça
1 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
1 Sonuç
Tuz Değirmeni (1)

Tuz Değirmeni

Tuz değirmeni, mutfak gereçleri arasındaki en temel ekipmanlardan biri. Tuz kristallerinden karabiberlere kadar yemeklerinize son noktayı koyacağınız pek çok malzemeniz için bu pratik ürünleri tercih edebilirsiniz. Farklı ayar seçeneklerine sahip olanlardan standart kullanım sunan modellere kadar tuz öğütücü değirmen çeşitlerini siz de Jumbo'da keşfedebilirsiniz. Ahşap, akrilik, seramik gibi materyallerden üretilen modelleri inceleyebilir, indirim fırsatlarından hemen yararlanabilirsiniz.

Ayarlanabilen, 16 Seviyeli Tuz Değirmeni

Tuz biber değirmeni & öğütücü çeşitleri arasında Gefu ayarlı modeller büyük ilgi görüyor. 16 farklı seviye ve ayar imkânı sunması bu ürünlerin öne çıkan özellikleri arasında başı çekiyor. Modern bir tasarım sunan bu modeller, yenilikçi mutfak ekipmanları arasında yer alıyor. Sunduğu 16 farklı seviyesi sayesinde çok inceden çok kabaya kadar farklı pek çok öğütme imkânı sağlıyor. Bu yönü ile özelleştirilebilir seçenekler sunan Gefu ayarlı değirmenler, damak tadınıza en uygun öğütme seviyesini ayarlamanızı kolaylaştırıyor. Tuz kristallerini ve karabiberleri 16 farklı ayarda öğütebildiği için bu ürünler tuz biber öğütücü grubu içerisinde yer alıyor. Bu tuz öğütücü modellerinde görebileceğiniz materyaller ise paslanmaz çelik ve seramik. Paslanmaz çelik materyalinden gelen yüksek dayanım, ürünlere uzun ömürlülük ve sağlamlık katıyor. Böylece Gefu tuz biber öğütücünüzü, uzun zaman ilk günkü etkili performansı ile kullanabilirsiniz. Seramik de benzer şekilde dayanımı yüksek bir materyal olup aynı zaman esnekliğe sahip. Yemeklerinizde farklı baharatlamalar için de kullanabileceğiniz bu ürünler, kolay doldurulabilen kabı sayesinde de kullanıcı deneyimini pozitif etkiliyor. Ayrıca aromanızı mükemmel şekilde korumak için de hava geçirmez kapağa da sahip. Bu kapak aynı zamanda nem koruması için de son derece etkili. Siz de modern tasarım, etkili performans özellikleri ile sunulan 16 farklı ayarlı bu öğütücüleri hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Farklı Tuz & Biber Öğütücüleri

Ahşap tuz değirmeni modelleri ise siyah, kırmızı, sarı, mavi gibi birçok renkte tasarlanıyor. Mutfak dekorasyonunuza uygun tonlardaki modeli de böylelikle kolayca bulabilirsiniz. Jumbo Queen tuz değirmenleri 21 cm boyutunda olup kauçuk ağacından yapılma özel boyalı ahşap gövdeye sahip. Siyah rengi ile modern mutfaklarda yerini almaya hazır olan bu ürünler ile yemeklerinizi tuzlamanız, baharatlamanız oldukça kolay. Kauçuk ağacından yapılma özel boyalı ahşap gövdeye sahip olanlar arasında kırmızı renginde 15 cm, 21 cm gibi boyutlarda farklı seçenekler de var. Bunları da boyut ve renkleri açısından değerlendirebilir, pratik tuz değirmeninize hemen sahip olabilirsiniz. Jumbo Queen modelleri içerisinde bu tasarımları bulabilirsiniz. Gefu'nun mini, zarif ve şık tuz değirmenlerini de inceleyebilirsiniz. Tuz kristallerini veya karabiberleri eşit şekilde kolayca öğütebilen bu ürünler de mutfağınızın en pratik ekipmanlarından biri olabilir. Ayarlanabilir yapısı sayesinde de takdir toplayan bu ürünler, böylece yüksek kullanıcı deneyimi vadediyor. Seramik mekanizma ve çelik görünüm de bu öğütücülere son derece modern bir hava katıyor. 6 cm baharat haznesine rahatlıkla doldurma işlemi yapabilirsiniz. Tuz değirmeni fiyatları ise ürün çeşitliliğine ve özelliklerine bağlı olarak geniş bir skala sunuyor. Yüksek dayanıma sahip olanlar arasından bir seçim yapabilirsiniz. Böylece uzun vadede daha kârlı bir alışveriş yapabilirsiniz. İndirim fırsatlarını yakalayarak da avantaj elde edebilirsiniz.

Tuz Değirmenlerinin Püf Noktaları

Tuz değirmeni alırken ve kullanırken dikkat edebileceğiniz çeşitli ayrıntılar da var. Toz halinde bulunan tuzlar, çeşitli olumsuzluklara açık olduğu granül hâlindeki tuzlar tercih edilebiliyor. İçerisine koyulacak olan farklı tuzlar çok belirgin şekilde kendisini gösterdiği için granül tuzlar son yıllarda giderek popülarite kazanıyor. Bundan dolayı tuz biber öğütücüleri günden güne rağbet görmeye devam ediyor. Ayrıca otel, kafeterya, restoran gibi işletmelere şık bir hava kattığı için de tuz değirmenleri tercih edilebiliyor. Bunların yanı sıra granül tuz ağırlıklı olarak, seramik ya da çelik bıçaklı tuz değirmenleri ile öğütülerek kullanılabiliyor. Seramik bıçaklı olanlar, çelik bıçaklı olanlara göre kendine has avantajlar da sunabiliyor. Kullanım noktasında ise hemen hemen tüm modellerin ortak standartları var. Çıkarılabilir hazne bölümüne tuz veya baharat ekleniyor ve ardından kapak tekrar kapatılıyor. Daha sonra çevirmeli mekanizma kısmı yemeklere her tuz ve baharat ekleneceği zaman çevriliyor. Bu şekilde saniyesinde öğütülmüş tuzunuza, baharatınıza sahip olabilirsiniz. Dilerseniz, Sofra, Sunum Gereçleri sayfamızdaki farklı ürünleri de inceleyebilirsiniz.

Devamını Gör