BARDAK & BARDAK TAKIMLARI
ÇİFT CİDARLI ÜRÜNLER
ÇAY & KAHVE FİNCAN TAKIMI
MUG & KUPALAR
SÜRAHİ & KARAF
TERMOSLAR
KAHVE & DEMLEME EKİPMANLARI
KOKTEYL & BAR MALZEMELERİ
Kokteyl Kaşığı
Buz Kovası
Shaker
Kokteyl Bardağı
Bar Aksesuarları
7 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
7 Sonuç
Buz Kovası (7)
%67

Buz Kovası

Birbirinden kaliteli ve şık buz kovası modellerini Jumbo farkıyla burada bulabilir ve hemen satın alabilirsiniz. İçeceklerinizi her daim serin ve taze tutmaya yarayan buz kovası çeşitleriyle siz de misafirlerinize her daim etkileyici ikramlarda bulunabilirsiniz. Metal ve cam olmak üzere farklı materyallerde karşınıza çıkan Jumbo buz kovaları, daha keyifli bir içki deneyimi için burada sizi bekliyor.

Buz Kovası Nedir, Ne İşe Yarar?

Her ne kadar elzem mutfak araç gereçleri arasında yer almasa da, bir buz kovası ve maşası sahibi olmak hiç beklenmedik anlarda şaşırtıcı derecede işinize yarayabilir. Açık havada vereceğiniz bir mangal partisi ya da sürekli olarak buza ihtiyaç duyacağınız bir yemek menüsü esnasında kaliteli bir buz kovası kullanma ihtiyacı doğabilir. Buz kovaları, özel yapıları ve tasarımları sayesinde içerisine yerleştirilen ürünleri uzun süre soğuk tutmak üzere üretiliyor. İçerisindeki buzu izole ederek ona bir nevi yalıtım uygulayan buz kovaları, buz küplerinin zamansızca erimesini engelliyor. Bununla birlikte bir buz kovası kullanarak içecek istasyonunuzu misafirlerinizin kolaylıkla ulaşabileceği bir yerde tutabilir, böylelikle özellikle kalabalık partiler esnasında mutfakta istenmeyen trafik oluşmasına ve ekstradan bir buz arayışı başlamasına engel olabilirsiniz. Sıcak yaz günlerinde misafir ağırlarken adeta hayat kurtarıcı rol üstlenen buz kovası metal, plastik ve cam gibi farklı materyallerde üretilebiliyor. Siz de en kaliteli malzemeden üretilen buz kovası modellerini hemen şimdi Jumbo ayrıcalıklarıyla inceleyebilir ve sepetinize ekleyebilirsiniz.

Buz Kovası Modelleri Nelerdir?

Söz konusu buz kovası modelleri olduğu zaman farklı ebatlarda, farklı malzemelerde ve çeşitli tasarımlarda pek çok modelle karşılaşmanız mümkün oluyor. Buz kovası Jumbo kalitesi ile beğeninize sunulduğu zaman ise zamansız tasarımlar üstün düzeyde kalite ile bir araya geliyor ve adeta ömürlük bir kullanım imkanı vadediyor. Jumbo'nun şeffaf buz kovası, modelleri, bir yandan üst seviye yalıtım ve izolasyon sağlarken diğer yandan küre şeklindeki şık tasarımıyla mutfağınız için dekoratif bir unsur oluşturuyor. Markamızın metal buz kovaları ise kulplu ve kulpsuz seçenekleriyle beğeni topluyor. Farklı hacimlere sahip olan metal buz kovası modelleri, kullanım amaçlarına ve alanlarına göre seçilebiliyor. Eğer kalabalık partiler esnasında buz ihtiyacınızı sorunsuzca karşılayacak ve her seferinde yeniden doldurma derdi yaratmayacak bir model arıyorsanız, metal ve büyük buz kovası çeşitlerine yönelebilirsiniz. Öte yandan sadece birkaç kişilik samimi bir akşam yemeği için sunmayı planladığınız şişeyi soğutma amacınız varsa, daha küçük ebatlarda bir buz kovasında karar kılabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı ve tüketim alışkanlıklarınızı en iyi şekilde karşılayacak bir buz kovası modeli, Jumbo'da sizi bekliyor.

Buz Kovası Kullanırken Nelere Dikkat Etmeli?

Eviniz için bir buz kovası satın aldıktan sonra ondan en iyi verimi alabilmek için bazı özel kullanım hususlarına dikkat etmeniz gerekiyor. Modeline ve üretildiği malzemeye göre değişmekle birlikte buz kovaları, içerisindeki buzları 4 ila 18 saate kadar soğuk tutabiliyor. Bu noktada metal buz kovaları, plastik buz kovalarından çok daha iyi performans göstererek içerisindeki buzun uzun saatler erimesine engel oluyor. Buzlarınızın daha uzun süre formunu korumasını istiyorsanız, küplerin olabildiğince büyük ve berrak olması gerekiyor. Buz kovasının izolasyon ve yalıtım özelliklerinin yitirilmemesi için onu kullanım talimatlarına uygun şekilde kullanmanız da oldukça önemli. Çoğu buz kovası modeli, bulaşık makinesinde yıkanmaya uygun olmamakla birlikte bulaşık makinesi içerisinde yüksek ısıya maruz kaldığı zaman izolasyon özelliğini yitirebiliyor. Bu nedenle de buz kovanızı temizlemek istediğiniz anlarda onu ılık suyun altında elle yıkamanız tavsiye ediliyor. Daha dayanıklı bir kullanım için buz kovanızı çocuklarınızın erişemeyeceği yerlerde barındırmayı da unutmamlasınız. Tüm buz kovası fiyatlarımızı bu sayfa üzerinden inceleyerek ihtiyaçlarınız ve bütçeniz doğrultusunda bir modelde karar kılabilirsiniz. Daha fazla içecek sunum ekipmanı için ise İçecek Sunum kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Devamını Gör