Kek Kalıbı & Fırın Kabı
Ezici
Sarımsak Ezici
Spatula
Limon Sıkacağı
Rende & Dilimleyiciler
Pizza Kesici
Tirbuşon & Açacak
Soyacak
Saklama Kabı
Baharat Öğütücü & Değirmeni
Buz Kalıbı
Kaşıklık
Ekmek Kutusu
Hamur Şekillendirici
Çöp Kutusu
Servis Gereçleri
Kesme Tahtası
Süzgeç
Ölçü Kabı
Kavanoz
Parça Sayısı
1 Parça
2 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
2 Sonuç
Sarımsak Ezici (2)
Anneler Günü %50
%0

Sarımsak Ezici

Yemeklerinize lezzet katan sarımsağı saniyeler içerisinde pişirilmeye hazır bir hale getirmek istiyorsanız, sarımsak ezici çeşitleri tam size göre! Sayfamızdaki ürün çeşitleri doğranması ve ufak parçalara ayrılması zor olan sarımsağı saniyeler içerisinde istenilen kıvama getirebiliyor. Çelik ve sert plastik gibi uzun ömürlü kullanım sunan materyallerle sunulan ürünleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Mutfağınızda birçok yemeği pratik bir şekilde lezzetlendirmek istiyorsanız hemen alışverişe başlayın! Patates ezici gibi diğer mutfak gereçlerini incelemek isterseniz ilgili kategorilerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sarımsak Ezicilerle Yemeklerinize Anında Lezzet Katın!

Güçlü aroması ve vücut sağlığına sunduğu faydalarıyla bilinen sarımsak birçok yemeğin vazgeçilmez sebzeleri arasında yer alıyor. Yemeklerin temel tatlandırıcı ve aroma verici lezzetleri arasında yer alan sarımsağın pişirebilir kıvama gelebilmesi için minik parçalara bölünmesi oldukça mühim. Aksi takdirde bu sebzenin güçlü aroması yemeklerle buluşmayabiliyor. Birçok yemeğin vazgeçilmezi olan sarımsağı pratik bir şekilde yemeklere ekleyebilme konforuna sahip olabilmek için sarımsak ezicileri tercih edebilirsiniz. En iyi sarımsak ezici çeşitlerinin yer aldığı Jumbo dünyası yemeklerinizi lezzetlendirmek konusunda konforunuzu korumada oldukça kararlı. Buradaki ürün seçenekleri hem dayanıklı yapısı hem de pratik kullanımıyla kullanıcılardan tam not alıyor. Mutfağınızda profesyonel ölçüde lezzetler hazırlamak için sayfamızdaki ürünleri değerlendirebilirsiniz. Sarımsak ezici çeşitleri temelde üretildiği materyale göre farklılık gösteriyor. Çelik veya plastik ürün seçeneklerini ihtiyaçlarınıza göre değerlendirebilirsiniz. Çelik sarımsak ezici modelleri dayanıklı yapısıyla öne çıkıyor. Bu ürünlerle sarımsak ezme işlemini pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca çelik modelleri uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Plastik sarımsak ezici çeşitleri ise hem dayanıklılığı hem de tasarımıyla kullanıcılardan tam not alıyor. mutfak gereçleri seçiminde tasarım ve görsel unsurlar da kriterlerinizi arasında bulunuyorsa plastik modelleri de değerlendirebilirsiniz.

Sarımsak Ezici Çeşitleri

Sayfamızda her ihtiyaca hitap edebilecek sarımsak ezici seçeneğine rastlamak mümkün. Yemek yapma rutininizi baz alarak ürün seçimi yapabilirsiniz. Sayfamızdaki ürünler temelde kullanım şekillerine göre çeşitlilik gösteriyor. Örneğin paslanmaz çelik sarımsak ezici çeşitleri genellikle bastırarak kullanım sunuyor. Bu ürünler ile saniyeler içerisinde sarımsak püresi elde etmek için sadece sarımsakları yerleştirmeniz ve bastırmanız yeterli. Yemek hazırlığı sırasında sarımsaklarınızı anında pişirmeye hazır kıvama getirmek için sarımsak ezici paslanmaz çelik seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Çelikten üretilen ürünler çinko alaşımı materyal içerdiğinden ötürü bu tür sarımsak ezicileri elde yıkamanız tavsiye ediliyor. Kullanımdan sonra elde yıkama ile pratik bir şekilde gereken hijyeni sağlayabilirsiniz. Plastik sarımsak ezici çeşitleri ise çevirmeli yapısıyla diğer ürünlerden farklılaşıyor. Uzun ömürlü kullanım sunan sert plastikten üretilen ürünlerle sarımsak püresi elde etmek için fazla kuvvet uygulamanıza gerek kalmıyor. Sarımsakları yerleştirdikten sonra hafifçe çevirerek yemeklerinize lezzet katacak olan sarımsak püresini rahatlıkla edebilirsiniz. Bunlara ek olarak sayfamızda kullanımı ve tasarımıyla farklılaşan birçok sarımsak ezici seçeneği mevcut. Buradaki ürünlere tıkladığınızda karşınıza çıkan "Ürün Açıklaması" bölümünü inceleyerek sarımsak ezicilerin özelliklerine dair bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sarımsak Ezici Fiyatları

Sarımsak ezici fiyatları ürünlerin üretildiği materyale ve tasarıma göre farklılık gösteriyor. Bütçenize uygun envaiçeşit seçeneği burada rahatlıkla bulabilirsiniz. Plastik materyalden üretilen sarımsak ezici çeşitleri uygun fiyatlı ürünler arasında sizi karşılıyor. Çelikten üretilen seçenekler ise orta fiyat skalasında yer alıyor. Sayfamızda bulunan Materyal ve Fiyat gibi filtre seçeneklerinden yararlanarak ürün tercihinde nokta atışı yapabilirsiniz.

Devamını Gör