TENCERE & TAVA
DÜDÜKLÜ TENCERELER
SAHAN & SAHAN SETİ
ÇAYDANLIK & CEZVELER
MUTFAK BIÇAKLARI
MUTFAK GEREÇLERİ
Kek Kalıbı & Fırın Kabı
Ezici
Spatula
Limon Sıkacağı
Rende & Dilimleyiciler
Pizza Kesici
Tirbuşon & Açacak
Soyacak
Saklama Kabı
Baharat Öğütücü & Değirmeni
Buz Kalıbı
Kaşıklık
Ekmek Kutusu
Hamur Şekillendirici
Çöp Kutusu
Servis Gereçleri
Kesme Tahtası
Süzgeç
Ölçü Kabı
Kavanoz
Parça Sayısı
1 Parça
2 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
2 Sonuç
Çöp Kutusu (2)

Çöp Kutusu

Jumbo kalitesiyle eviniz, ofisiniz ya da iş yeriniz için bir çöp kutusu temin etmek için doğru adrestesiniz. Dünyanın öncü ev aksesuarları markalarından biri olan Wesco'nun birbirinden kaliteli çöp kovası modellerini bu sayfa üzerinden inceleyebilir ve hemen satın alabilirsiniz. Geniş iç hacimleri, eşi benzeri bulunmayan tasarımları ve üstün kaliteleri ile ön plana çıkan tüm çöp kovaları fiyatlarını ve modellerini hemen şimdi Jumbo ayrıcalıklarıyla keşfedebilirsiniz.

Mutfak Tipi Çöp Kutusu Modelleri

Zevklerinize ve tarzınıza göre döşediğiniz mutfağınız için en az kendisi kadar şık ve çarpıcı bir mutfak çöp kutusu arayışınız varsa, Jumbo'nun çöp kutusu koleksiyonu sizi fazlasıyla tatmin edeceğe benziyor. Sıra dışı renkler, benzersiz tasarımlar ve üst düzey kullanılabilirlik ile bezenmiş Jumbo çöp kutuları, hayatınızı kolaylaştırmak ve mutfağınıza estetik katmak üzere burada beğeninize sunuluyor. Global anlamda çelik ev aksesuarları konusunda uzmanlığını kanıtlamış bir marka olan Wesco, en beğenilen ve en çok tercih edilen çöp kutusu modelleri ile karşınızda. Geleneksel pedallı çöp kovası modellerinin yanı sıra Wesco'nun sensörlü çöp kutuları da oldukça rağbet görüyor. Çöp atma işlemini maksimum düzeyde hijyenik tutmaya yarayan bu sistem, çöp kutusunun kapağına elinizi yaklaştırdığınız anda kutunun açılmasını ve kutunun hiçbir yerine dokunmadan çöpünüzü atmanızı sağlıyor. İnovatif ve teknolojik mutfaklar için tamamlayıcı bir ürün olan bu çöp kutusu modeliyle siz de mutfağınızın eksiklerini giderebilir ve Jumbo konforuyla tanışmanın keyfine varabilirsiniz.

Ofisiniz İçin Kullanışlı Çöp Kovaları

Söz konusu ofis çöp kutusu modelleri olduğu zaman da Jumbo, kalitesi ve ayrıcalıklarını gözler önüne sermekten geri kalmıyor. Çoklu kullanım için oldukça uygun olan Jumbo'nun ofis tipi çöp kutuları, özellikle hacimli çöp atma ihtiyaçlarını en iyi biçimde karşılayan kapasitelerdeki ürünleriyle dikkatleri üzerine çekiyor. 50 litreye kadar çıkabilen iç hacimleri ile geniş bir depolama imkanı sunan bu ürünler, iş yerlerinde gereksinimi hissedilen büyük çöp kovası ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılıyor. Pedallı olduğu için hijyenik ve güvenli bir kullanım sunan bu çöp kutusu modellerini iş yerinizin ulaşılabilir noktalarına yerleştirerek çalışanlarınız için kolaylık sağlayabilirsiniz. Pedallı modellerin yanı sıra sensörlü çöp kovası modelleri de ofis için oldukça uygun seçenekler arasında. Kalabalık ortamlarda teması en aza indirmek ve hijyenik çalışma koşulları sağlamak için siz de sensörlü çalışan ve kutuya temas etmeden açılıp kapanabilen bu yenilikçi çöp kutularından faydalanabilirsiniz. Tıpkı mutfakta olduğu gibi çalışma ortamlarında da farkını ortaya koymayı başaran Jumbo, en beğenilen mutfak aksesuarları ile sizin de kalbinizi fethedecek.

Çöp Kutusu Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

İster mutfak ister iş yeri için olsun, çöp kutusu seçiminde dikkat edilmesi gereken bazı özel hususlar bulunuyor. Bunlardan bir tanesi, satın alacağınız çöp kutusunu nerede ve hangi amaçla kullanacağınızı belirlemek oluyor. Örneğin mutfağınız için bir çöp kovası temin etmeyi planlıyorsanız, çöp kovasının hangi malzemeden üretildiği oldukça büyük önem taşıyor. Metal çöp kutusu modelleri, gıda ile doğrudan temasın olduğu ve bozulabilir ürünlerin var olduğu mutfaklar için oldukça uygun seçenekler arasında. Paslanmaz çelikten üretilen Jumbo çöp kutusu koleksiyonları, size uzun ömürlülük ve dayanıklılık vadettiği için mutfağınız için ideal alternatifler arasında yer alıyor. Bununla birlikte ofis ya da iş yeri gibi kalabalık ortamların çöp atma ihtiyaçlarını karşılamak için çöp kutusu seçimine hacme dikkat etmek gerekiyor. 20 litre, 30 litre, 35 litre ve 50 litre gibi farklı hacim seçenekleri bulunan Jumbo çöp kovası modelleri arasından bir seçim yaparak ofisinizdeki çöp kutusu ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Yine ofis, restoran ve cafe gibi alanlar için kullanışlı olan küllüklü çöp kutusu modellerini de değerlendirebilirsiniz. Tüm çöp kutusu fiyatlarımızı bu sayfa üzerinden inceleyerek siz de Jumbo kalitesini mutfağınıza, ofisinize veya iş yerinize güvenle taşıyabilirsiniz.

Devamını Gör