Arkadaşa Hediye

ÇATAL ,KAŞIK ,BIÇAK
HAZIRLAMA & PİŞİRME
KÜÇÜK EV ALETLERİ
EV DEKORASYON
İÇECEK HAZIRLAMA & SUNUM
YEMEK & SOFRA
Parça Sayısı
1 Parça
2 Parça
6 Parça
3 Parça
5 Parça
8 Parça
84 Parça
9 Parça
86 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
86 Sonuç
(86)
%25
%15
%16
%64
%50
%50

Arkadaş İçin Hediye Alternatifleri

Doğum günü, yıl dönümü, terfiler ve daha birçok neden için arkadaşlara hediye bakarken yeni fikirlere ihtiyacınız varsa Jumbo’ya bakmalısınız. Ev yaşamının her köşesi için düşünülmüş şık parçalarla hazırlanan koleksiyonlara sahip Jumbo’da hediye olabilecek birçok alternatif ve hediye kutuları bulabilirsiniz.

Kabul ediyoruz ki hediye seçmek her zaman kolay olmuyor. Eğer istediğiniz hayata zarafet katacak ve görünümüyle fark yaratacak bir şeyler seçmekse hediye bulmak zaman alabiliyor. Jumbo’da hayatın her anına tat katacak alternatiflerle hem özen verilmiş hem de göz dolduran hediyeyi bulabilirsiniz. Arkadaş için hediye seçmek Jumbo’nun tasarımları ile çok keyifli olacak.

Hediye Nasıl Seçilmeli

Arkadaşlar için hediye seçerken risk almayan seçim yapmak istiyorsanız en sevdiği şeyleri düşünün. Bu, film kahramanlarından beğendiği dünya mutfağına çok çeşitli bir şey olabilir. Bunlardan yola çıkarak hediye seçimi yapmak daha nokta atışı sonuç almanızı sağlayacaktır. Bunlarla birlikte hayatındaki detaylardan yola çıkarak da hangi hediyeyi alacağınıza karar verebilirsiniz.

Yaratıcı Hediye Fikirleri

Arkadaş için hediye seçerken kararsız kalmak herkesin deneyimlediği bir durum. Seçim yaparken daha yaratıcı olmak, hoşuna gidecek bir hediye seçmek ise aslında zor değil. Yaratıcı olmak, daha önce kimsenin almadığı hediyeyi almak ve çok beğeneceği hediyeyi almak için ihtiyacınız olan tek şey küçük bir araştırma yapmak. Arkadaşınız için hediye seçerken aşağıdaki fikirleri takip edebilir bunlardan ilham alarak onu mutlu edecek en güzel hediyeyi bulabilirsiniz.

Kahve Seven Arkadaşlar İçin Hediyeler

Günün her saatinde kahve içmeyi seven bir arkadaşınız varsa hediye alternatifiniz de çok var. Ayırdığınız hediye bütçesine göre Türk kahvesi fincanları, kahve bardakları, kahve demleme setleri, süt köpürtücüler ya da sevdiği kahve tarzına bağlı olarak filtre ya da espresso kahve makinesi seçebilirsiniz.

Tasarım detaylara sahip kahve bardakları hem sıra dışı hem modern hem de çok kullanışlı bir hediye seçeneği. Çift cidarlı olarak tasarlanan yeni nesil kahve bardakları görünümünün cazibesinin yanı sıra içerisindeki içeceğin daha geç soğumasını sağlıyor ve el yakmadığı için de rahat kullanım imkanı veriyor. Eğer alışılagelmişin dışında konseptleri seven bir arkadaşa hediye alacaksanız bu tarz bardakları mutlaka değerlendirin.

Sürdürülebilir Hediyeler

Dünyaya atık ve karbon ayak izi bırakmamak herkesin sorumluluğu olan bir görev. Az çöp çıkarmak ve ardımızda iz bırakmamayı hediye konsepti olarak da değerlendirmek mümkün. Bu hediyelerden biri de termoslar. Dışarıda içilen her içeceğin tek kullanımlık plastik şişe ya da tek kullanımlık bardaklar yerine kendi termosumuzda almak belki de kilolarca çöp çıkarmaya engel oluyor. Sadece bu nedenle bile termoslar en güzel hediyelerden biri. İçecekleri saatlerce sıcak tutabilmeleri de artıları arasında yer alıyor.

Mutfağı Sevenler İçin Hediyeler

Yemek pişirmeyi, sofra kurmayı, misafir ağırlamayı seven arkadaşlar için hediye seçerken sayısız alternatifiniz var. Tencere tava gibi son teknolojiyle üretilmiş mutfak ekipmanlarından bıçak setlerine, sofrayı güzelleştirecek aksesuarlardan baharat değirmenlerine çok çeşitli hediye alternatifi bulabilirsiniz. Desenleri ve işlemeleriyle tabaklar, kupalar, fincanlar, bardak setleri mutfağı seven herkesin bayılacağı alternatiflerden.

Tasarım Sevenler İçin Hediyeler

Dizaynında kullanılan detaylarla farklılaşan ürünleri sevenler için konsept hediye bakabilirsiniz. İçi şekilli olan çift cidarlı bardaklar, sunum tabakları, desenli fincanlar hatta mutfakta her zaman elinin altında olacak kullanışlı parçalar bile olabilir. Özellikle Joseph & Joseph’in fonksiyonel ürünleri zaman kazandırması ve çok kullanışlı olmalarıyla harika hediye fikri olacak.

Kalabalık Sofralar İçin Hediyeler

Mutfağı, sofra kurmayı ve misafir ağırlamayı seven arkadaşlar için detayları olan gösterişli hediyeler seçebilirsiniz. Bu tarz arkadaş için hediye seçerken sofraya getirmekten mutlu olacağı işlemeli bir servis tabağı, gümüş konsol, kalite servis gereçleri seti, şamdanlar, suplalar ve çok daha fazlası seçilebilir.

Devamını Gör