TENCERE & TAVA
DÜDÜKLÜ TENCERELER
SAHAN & SAHAN SETİ
ÇAYDANLIK & CEZVELER
MUTFAK BIÇAKLARI
MUTFAK GEREÇLERİ
Kek Kalıbı & Fırın Kabı
Ezici
Spatula
Limon Sıkacağı
Rende & Dilimleyiciler
Tirbuşon & Açacak
Soyacak
Saklama Kabı
Baharat Öğütücü & Değirmeni
Kaşıklık
Ekmek Kutusu
Hamur Şekillendirici
Çöp Kutusu
Servis Gereçleri
Kesme Tahtası
Süzgeç
Ölçü Kabı
Kavanoz
1 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
1 Sonuç
Soyacak (1)
%25

Soyacak

Farklı malzemelerden üretilen, dayanıklı soyacak çeşitleri Jumbo'da sizi bekliyor! Sebze ve meyveler başta olmak üzere farklı pek çok gıdanın kabuğunu kolayca soyabileceğiniz ürünleri hemen keşfedebilirsiniz. Dayanıklı yapısı ile öne çıkan soyacak çeşitleri, rahat kullanımı ile de öne çıkıyor. Siz de en temel mutfak gereçleri arasında yer alan soyacakları sayfamızda inceleyebilir, ürün detaylarını öğrenerek siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Materyallerine Göre Soyacak Çeşitleri

Kategorimizde görebileceğiniz soyacak modelleri çelik ve plastik olmak üzere 2 farklı malzeme seçeneği sunuyor. Paslanmaz çelik soyacak çeşitleri, son derece keskin bıçak bölümü ile zahmet vermeden kullanılabiliyor. Paslanmaz çeliğin sağlamlığını konuşturan bu ürünler ile patateslerden portakallara kadar pek çok gıdanızın kabuğunu kolayca soyabilirsiniz. Yumuşak ya da sert yapılı fark etmeksizin pek çok kabuğu kolayca soyabilmesi kullanıcı deneyimini yukarı taşıyor. Paslanmaz çelikten imal edilen bıçaklar, böylece uzun ömürlü ve ergonomik bir deneyim sağlıyor. Bu ürünlerin sap bölümünde ise polipropilen materyalini görebilirsiniz. Sert ve sağlam bir malzeme olarak bilinen polipropilen, aynı zamanda en güvenli plastik türlerinden biri olarak öne çıkıyor. Böylece soyma işlemi esnasında baskı uyguladığınız sap bölümü de yüksek dayanım özelliklerini koruyabilir. Sap bölümü sağlam plastikten imal edilen farklı modeller de var. Joseph Joseph şekilli soyacaklar bunlardan biri. Son derece keskin bıçakları ile birçok gıdanın yüzeyini soyabilecek bu ürünler, kayda değer güç uygulamanıza karşı dayanıklı sap bölümü ile de uzun ömürlü.

Soyacak Çeşitleri ve Özellikleri

Paslanmaz çelikten imal edilen dik soyacak çeşitlerini Smart özel serisi içerisinde bulabilirsiniz. Malzemesinin yanı sıra çelikten gelen rengi ile de bu ürünler mutfak estetiğinize katkı sağlayabilir. Dik soyacaklardaki bıçak bölümü, yatay formda olanlar gibi yanlamasına değil, uzunlamasına konumlandırılıyor. Yerden tasarruf ederek pratik bir şekilde soyma işlemi için bu ürünlere şans tanıyabilirsiniz. Dik soyacak çeşitleri bununla da sınırlı değil. Victorinox domates soyacak çeşitler de öne çıkıyor. Pembe ya da kırmızı gibi farklı renklerde görebileceğiniz bu ürünlerin bıçak kısmı da uzunlamasına bir tasarıma sahip. Görünümü itibarıyla kaşığı andıran yapısının yanı sıra, ince ve uzun formu da yer kaplamadan saklanabilmesini sağlıyor. Döner yapıdaki paslanmaz çelik bıçak da oldukça pratik. Bu bıçak bölümü aynı zamanda istenmeyen parçaları çıkarmak için sivri uçlu bir yere de sahip. İster sol el ister sağ el ile kullanıma uygun olması da avantaj sağlıyor. 213 x 49 x 22 mm boyutlarında ve 31 gram ağırlığındaki bu ürünler ile sebze ve meyvelerinizi saniyeler içerisinde soyabilir, hazırlığınıza başlayabilirsiniz. Patates soyacak çeşitleri arasında ise yatak bıçak konumuna sahip, sağlam ürünler öne çıkıyor. Özellikle sert ve büyük patateslerin kabuklarını bu modeller ile soymak oldukça kolay.

Kullanım Alanların Göre Soyacak Modelleri

Domates, patates, zencefil, kivi, salatalık, sebze soyacak modelleri gibi pek çok seçenek var. Bunları kullanım amacınıza bağlı olarak seçebilir ve soyma işlemleri için kullanabilirsiniz. Domates gibi görece yumuşak kabuklu olanlar için dik soyacaklar da avantajlıyken sert yapıdaki besinler için daha büyük ve sağlam yatay soyacakları tercih edebilirsiniz. Soyacak fiyatları ise ürün çeşitliliği, malzeme kalitesi, tasarım ve ölçü gibi faktörlere göre değişkenlik gösterebiliyor. Dilerseniz, fiyatları filtreleyebilir ya da akıllı sıralamayı kullanarak da ürünleri fiyatlarına göre listeleyebilirsiniz. Ayrıca indirim gibi fırsatları yakalayarak da daha avantajlı bir alışveriş yapabilirsiniz. Arzu ederseniz, Mutfak Bıçakları sayfamızı da ziyaret edebilir, bıçak setinden şef bıçaklarına kadar pek çok ürünü keşfedebilirsiniz.

Devamını Gör