Kaşık
Yemek Kaşığı
Tatlı & Dondurma Kaşığı
Çay Kaşığı
Kahve Kaşığı
Ordövr Kaşığı
Çatal
Bıçak
Parça Sayısı
1 Parça
10 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
10 Sonuç
Tatlı & Dondurma Kaşığı (10)
%10
%4
%2
Anneler Günü %50
%0

Dondurma Kaşığı

Dondurma servisini profesyonel ve estetik bir biçimde gerçekleştirmenizi sağlayacak dondurma kaşığı çeşitleri Jumbo'da! Dayanıklılığı ve pratik kullanımıyla öne çıkan ürünler kusursuz bir servisin vazgeçilmezi olmaya aday. Oldukça sert ve soğuk bir kıvama sahip olan dondurma lezzetini kolay bir şekilde sunabilmek için buradaki ürünleri tercih edebilirsiniz. Sayfamızdaki ürün çeşitleri üstün kalitesiyle uzun yıllar mutfağını fonksiyonel kılmaya geliyor. Bütçenizi ve ihtiyaçlarınızı baz alarak dondurma kepçesi çeşitlerini değerlendirebilirsiniz. Mutfağın ve sofraların vazgeçilmezi olacak diğer sunum ürünlerini incelemek isterseniz ilgili kategorilerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Jumbo Dondurma Profesyonel Sunumlara İmza Atın

Hem yemek sonrası hem de atıştırmalık sıklıkla tercih edilen dondurma lezzeti, yaz veya kış fark etmeksizin her mevsimin vazgeçilmezi. Serinletici lezzetler arasında yer alan dondurma yemek sonrası tatlı ziyafetlerinde ve ara öğünlerde sıklıkla tercih ediliyor. Her ana mutluluk katan bu lezzeti profesyonel bir biçimde servis etmek için buradaki dondurma kaşığı çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Jumbo dondurma kaşıkları tasarımı, pratik kullanımı ve kolay temizlenebilen yapılarıyla kullanıcılardan tam not alıyor. Çünkü ürünler hem kullanıcı konforu sunması hem de dekoratif bir görünüm oluşturması açısından detaylı bir şekilde tasarlanıyor. Dondurma lezzetini layığıyla evinize taşımak istiyorsanız buradaki ürünler tam size göre! Sayfamızdaki dondurma kaşıkları dayanıklı yapıları sayesinde uzun ömürlü kullanım sunuyor. Özellikle metal ve çelik dondurma kaşığı modelleri oldukça sert bir yapıya sahip olan dondurmaların sunumunda fark yaratıyor. Bu tür ürünlerle dondurma servisini fazla efor sarf etmeden istediğiniz şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Jumbo kalitesinin farkını hissettiren ürünlerimiz temizlik konusunda da kullanıcıların beğenisini kazanmayı başarıyor. Paslanmaz yüzeye sahip olan dondurma kaşıkları hem elde hem de bulaşık makinesinde pratik bir şekilde yıkanabiliyor. Ayrıca farklı dondurma çeşitlerini hızlı bir şekilde servis edebilmeniz için de kolaylıkla durulanabiliyor. Mutfağınızda restoran konforu yaşamak istiyorsanız buradaki ürünleri değerlendirebilirsiniz.

Dondurma Kaşığı Çeşitleri

Sayfamızdaki dondurma kaşığı seçenekleri arasında ihtiyaçlarınızı tam anlamıyla karşılayacak ürünü rahatlıkla bulabilirsiniz. Buradaki dondurma kaşıkları temelde tasarım ve sunduğu fonksiyonlara göre çeşitlilik gösteriyor. Örneğin, çelik ve metal dondurma kaşığı çeşitleri gümüş renk tonlarıyla hem klasik hem de modern mutfak dekorasyonlarına uyum sağlayabiliyor. Diğer mutfak gereçlerinize uygun bir dondurma kaşığı arayışındaysanız bu tür modelleri tercih edebilirsiniz. Sayfamızdaki dondurma kaşığı seçenekleri arasında kepçe yapısıyla ekstra fonksiyonel özelliklere sahip olan ürünler de yer alıyor. Örneğin geniş ağza sahip olan ürünler dondurma sunumunun yanında tatlı ve meze sunumlarında da değerlendirilebiliyor. Sofralarınızı zengin ve estetik sunumlarla ihtişamlı kılmak istiyorsanız bu tür modelleri sepetinize ekleyebilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak dondurma kaşıkları boyutlarına göre de farklılık gösterebiliyor. Küçük dondurma kaşığı çeşitleri kup içerisinde dondurma sunumunu pratikleştirirken büyük dondurma kepçeleri tabak sunumlarında kullanılıyor. Evde pratik ve konforlu bir şekilde dondurma sunumu yapabilmek için ürünleri bu açıdan da değerlendirebilirsiniz

Dondurma Kaşığı Fiyatları

Dondurma kepçesi fiyatları ürünlerin tasarımları ve üretildiği materyale göre farklılık gösteriyor. Bütçenize uygun envaiçeşit seçeneği kalite ve uygun fiyatın ortak noktası Jumbo'da rahatlıkla bulabilirsiniz. Sayfamızdaki ürünlerin fiyatları temel olarak çelik, metal ve demir gibi materyallere göre şekilleniyor. Örneğin, demir dondurma kaşığı ile çelik dondurma kaşığı arasında fiyat farklılıkları gözlemlenebiliyor. Sayfamızda bulunan Marka, Materyal, Renk ve Fiyat gibi filtre seçeneklerini kullanarak nokta atışı tercihte bulunabilirsiniz. Farklı kaşık çeşitlerini incelemek isterseniz sitemizdeki diğer kategorilere göz atabilirsiniz.

Devamını Gör