Ekmek Sepeti
Çerezlik
Peçetelik & Peçete Halkası
İkramlık & Lokumluk
Şamdan & Mumluk
Tuzluk, Biberlik, Kürdanlık
Sofra Tekstili
Tepsi
Servis Seti
Servislik
Supla, Servis Altlığı
Metal Supla
Amerikan Servis
Sosluk
Şekerlik
Bardak Altlığı
Sütlük
Parça Sayısı
1 Parça
8 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
8 Sonuç
Metal Supla (8)
Anneler Günü %50
%47
Anneler Günü %50
%7

Metal Supla

Metal Supla

Metal suplalar, sofraları parlatmak için ihtiyacınız olan o minik dokunuşu size sunuyor. Yemek takımlarının kenarında kullanılan gümüş ve altın yaldız detaylarıyla bir araya geldiğinde son derece dikkat çekici olan bu ürünler, beğeninize hitap edebilecek pek çok farklı çeşide sahip. Şık masalarda sık sık yer alan bu metal suplaları siz de sayfamızdan kolayca bulabilirsiniz. Kare ve yuvarlak formdaki çeşitli modelleri inceleyebilir ve ürün detaylarına göz atabilirsiniz.

Metal Supla Modelleri

Masa dekorasyonunda sıklıkla tercih edilen metal suplalar şıklıklarının yanı sıra bir başka özellikleriyle daha öne çıkıyor. Bu da görüntü yansıtma etkisi. Adeta bir ayna kadar net şekilde görüntüleri yansıtabilen bu suplalar masalara boyut katma konusunda da oldukça etkili. Çevresindeki yemek ve çatal, kaşık, bıçak takımlarının görüntülerini yansıtan bu ürünler, çok daha dolu ve kalabalık bir masa görüntüsü oluşturabilmenizi sağlıyor. Aynı zamanda etrafında olan hareketleri de yansıttığı için sofranıza bir hareketlilik de katıyor. Masalarınızla uyum sağlayabilecek pek çok farklı metal supla modelleri bulunuyor. Farklı boyutlarda üretilen bu ürünlerin sofrada kapladığı alan da değişiklik gösteriyor. Siz de kendi masanızın büyüklüğüne ve kullandığınız ürünlerin şekline göre bu supla metal modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Dayanıklı ve Şık Metal Supla Çeşitleri

Metal suplaların farklı tarzlara ve sofra düzenlerine uyabilmesi için formları değişiklik gösteriyor. En belirgin şekiller kare ve yuvarlak çeşitler olsa da zaman zaman asimetrik formlardaki ürünler de bulunuyor. Metal kare suplalar, keskin köşeleri nedeniyle yemek tabaklarının yanlarından daha fazla görünüyor. Dikkat çekici bir supla kullanmak veya masada daha fazla alanı doldurmak isterseniz siz de bu kare çeşitleri tercih edebilirsiniz. Yuvarlak modeller de tabakların çevresinden görünüyor fakat bu taşma oranı çok daha orantılı bir şekilde gerçekleşiyor. Kimi zaman bu çeşitlerin de daha fazla öne çıkmasını sağlayacak küçük detaylar eklenebiliyor. Jumbo Rina 32 cm metal supla bu konuda verilebilecek iyi örneklerden biri. Son derece sade ve zarif bir modele sahip olan bu supla, yanlarında metal yapraklarla süslenmiş. Formun yanı sıra metal supla çeşitlerinde renkler de değişebiliyor. Genellikle gümüş metal tonları en çok tercih edilen renklerden olsa da gold metal suplalar da oldukça seviliyor. Sofralarınıza son derece gösterişli bir hava katacak olan bu metal suplalar ile siz de misafirlerinizin hafızasında şık sofralar bırakabilirsiniz.

Metal Supla Fiyatları

Metal supla fiyatları, ürünün modeline ve kullanılan malzemeye göre değişebiliyor. Kimi modellerde dayanıklı metal malzeme kullanılırken kimi ürünlerde ise paslanmaz çelikten faydalanılıyor. Bu da ürünlerin uzun süreli kullanımında önem taşıyan konuların başında geliyor. Ayrıca metal suplaların boyutları da birbirinden farklılaşıyor. Bu farklılıklar küçük olsa da masanızda önemli bir etkiye sahip. Siz de 31 cm, 32 cm ve 33 cm metal supla çeşitleri arasından ihtiyacınıza en uygun olan modeli tercih edebilirsiniz. Fiyatlara dikkat ederken ürünün modelini de göz önünde bulundurmanızda fayda var. Üründeki ince ayrıntılar çoğunlukla fiyatlar üzerinde etkili oluyor. Siz de bütçenize uyacak pek çok farklı supla çeşidini sayfamızda bulabilirsiniz. İlginizi çekebilecek modellere göz atarak ayrıntılarını inceleyebilirsiniz. Jumbo kalitesiyle üretilen birbirinden şık metal suplalar arasından beğendiğiniz ürünü tek tıkla sepetinize ekledikten sonra kolayca satın alabilirsiniz. Ayrıca daha fazla supla çeşidine göz atmak isterseniz de cam supla modellerimizi de buradan inceleyebilirsiniz.

Devamını Gör