Kaşık
Çatal
Balık Çatalı
Yemek Çatalı
Tatlı Çatalı
Ordövr Çatalı
Bıçak
Parça Sayısı
1 Parça
7 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
7 Sonuç
Tatlı Çatalı (7)

Tatlı Çatalı

Sayfamız üzerinde yer alan çeşit çeşit tatlı çatalı arasından seçiminizi yaparak kaliteli ve uzun ömürlü ürünlere sahip olabilirsiniz. Diğer çatal türlerine göre daha küçük boyutta ve daha hafif olan bu çatallar, sofra düzeninizde harika görünecek. Paslanmaz çelik malzemelerden ve usta işçilikle üretilen Jumbo tatlı çatallarını sadece misafir ağırlamalarında değil, evinizdeki özel etkinlikler ve yemek davetlerinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Şık görüntüleri ve kolay kavranan gövdeleriyle bu ürünler, sayfamızda sizi bekliyor. Siz de Jumbo imzalı tatlı çatalları arasından seçiminizi yapın, sofralarınıza estetik katın!

 

Paslanmaz Çelik Tatlı Çatalları

 

Otantik, modern ve klasik gibi farklı stillerde tasarımlara sahip olan sayısız Jumbo tatlı çatalı 12'li, 6'lı ve daha farklı sayıdaki paketlerle satın alınabilir. Talepleriniz doğrultusunda sayfamız üzerinde yer alan ürün filtrelerini kullanarak dilediğiniz türdeki tatlı çatalını sepetinize ekleyebilirsiniz. Satın alma işlemini tamamladığınızda ürünler kısa süre içinde adresinize geliyor. Tatlı çatallarının uçları genellikle normal çatal uçlarından farklı olarak daha küçük ve daha ince olabiliyor. Bu, tatlıların daha rahat ve zarif bir şekilde yenmesine yardımcı oluyor. Ayrıca bu ürünlerin sapı da çoğunlukla daha incedir. Yemek çatalından bu sayede kolaylıkla ayrılan tatlı çatalları ile siz de kıvamlı tatlıları kolayca tüketebilirsiniz. Usulüne uygun hazırlanmış sofralar için Jumbo tatlı çatalı kategorisini incelemeden alışverişinizi tamamlamayın!

Tatlı Çatalı Sofrada Nerede Durmalı?

Silver ya da gold tatlı çatalı modellerimizin sofranızda nerede konumlandırılması gerektiği hakkında kafanızda soru işaretleri varsa yazımızın bu bölümünü okumanız yeterli. Zira burada tatlı çatallarının sofradaki yerini detaylandırıyoruz. Genellikle ana yemek sonrası sunulan tatlılar için kullanılan tatlı çatallarının durması gereken yer yemeğin nasıl sunulduğuna ve yemeğin türüne bağlı olarak değişebilir. Genel olarak tatlı çatalı, yemeğin sağ tarafındaki bıçakla paralel olarak konumlandırılır. Eğer tatlı kaşığı da kullanılacaksa bu kaşık tatlı çatalının solunda yer alır. Yemek sonrası servis edilen tatlıların yanı sıra bazı durumlarda tatlı çatalı, özellikle de birçok Avrupa ülkesinde, çeşitli meze veya atıştırmalıklar gibi yemek öncesi sunulan yiyecekler için de kullanılabilir. Yani genel kural, tatlı çatalının bıçakla paralel olarak sağ tarafta yer almasıdır. Ancak yemeğin sunumu ve geleneklere göre farklı yerleştirme tercihleri de olabilir. Siz de buradaki 12'li, tekli ya da 6'lı tatlı çatalı modelleri arasından seçiminizi yapıp sofralarınızı donatabilirsiniz.

Tatlı Çatalı Fiyatları

 

Sayfamızda göreceğiniz Jumbo tatlı çatalı fiyatları; ürünün malzemesine, tasarımına ve işçiliğine göre değişiklik gösterebilir. Buradaki ürünler paslanmaz çelik malzemelerden üretilmekte. Bu özelliklerinden dolayı sıklıkla tercih edilen tekli, 6'lı ve 12'li tatlı çatalı çeşitleri dayanıklılığın yanı sıra hijyenik anlamda da kullanıcıları tatmin ediyor. Paslanmaz çelik tatlı çatallarının yüzeyi, kolayca temizlenip dezenfekte edilebildiği için bu ürünler, sağlık açısından en uygun modeller arasında yer almaktadır. Ayrıca dayanıklı ve uzun ömürlü bir malzemeden üretilmiş olmalarından dolayı da bu tatlı çatallarını uzun yıllar kullanmanız mümkün. Estetik söz konusu olduğunda da paslanmaz çelik tatlı çatalları, diğerlerine nazaran bir adım önde. Şık bir görünüme sahip olan bu ürünler aynı zamanda modern tasarımlarıyla da adından söz ettirmeyi başarıyor. Diğer yandan sayfamızda yer alan tatlı çatalları, malzemesi itibarıyla geri dönüştürülebilir özelliğe de sahip. Bu bakımdan çevreci diyebileceğimiz bu ürünler sayesinde hem doğayı koruyabilir hem de sofralarınıza şıklık katabilirsiniz. Son olarak Jumbo koleksiyonunda yer alan paslanmaz çelik tatlı çatalları, adından da anlaşılacağı üzere korozyona ve paslanmaya karşı dayanıklıdır. Bu nedenle, paslanmaz çelik çatallar, uzun süre kullanıldıklarında bile paslanmaz veya korozyona uğramazlar.

Devamını Gör