EV TEKSTİLİ
SALON AKSESUARLARI
Vazo
Küllük
Dekoratif Tabak & Kase
Aksesuar Kutusu
Dekoratif Obje
SOFRA SUNUM AKSESUARLARI
HEDİYE SEPETİ
PURO AKSESUARLARI
Parça Sayısı
1 Parça
7 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
7 Sonuç
Dekoratif Tabak & Kase (7)

DEKORATİF TABAK

Dekoratif Tabak

Ev dekorasyonunun bir parçası olarak kullanılan salon aksesuarları arasında tabaklar da yer alıyor. Genellikle yiyeceklerin sergilenmesi yerine birer obje olarak kullanılan bu ürünlerin içerisinde kurutulmuş çiçekler, mumlar veya farklı aksesuarlar sergilenebiliyor. Zaman zaman meyve servisinde, şarküteri tabağı oluştururken veya şık meze sunumlarında bu tür dekoratif objelerlerden de yararlanılabiliyor. Siz de kendi ihtiyaç ve tercihlerinize göre kullanabileceğiniz birbirinden şık dekoratif tabak çeşitlerini incelemek için hemen sayfamıza göz atabilirsiniz.

Dekoratif Tabak Çeşitleri

Bu tabak çeşitleri hem salon dekorasyonunuza uyum sağlıyor hem de sunumlarınızı renklendirebiliyor. Genellikle bir supla boyutunda olan dekoratif tabakların daha büyük çeşitleri de bulunuyor. Farklı formlarda üretilebilen bu tabaklar, içerisinde çeşitli ürünlerin koyulabilmesine de imkan tanıyor. Siz de masalarınızın üzerini süsleyebileceğiniz birbirinden şık dekoratif tabak çeşidini sayfamızda bulabilirsiniz. Kullanımı tamamen hayal gücünüze bağlı olarak değişiklik gösterebilen bu ürünlerden evinizin pek çok köşesinde yararlanabilirsiniz. Bu ürünler kimi zaman dresuar üzerindeki bir anahtar koyma alanı kimi zaman da kuru çiçek ve meyve aranjmanlarının sergilendiği bir yer olabiliyor. Siz de kendi zevklerinizden yola çıkarak evinizin farklı alanlarındaki ihtiyaçlarınızı karşılamak için dekoratif tabak çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Ayrıca bu ürünleri dekoratif servis tabağı olarak da kullanabilirsiniz. Özel davetlerde, doğum günlerinde ve kutlamalarda ilgi çekici sunumlar yapabilmenize yardımcı olan ürünler sayesinde dikkatleri sofranıza çekebilirsiniz.

Her Eve Lazım Dekoratif Kaseler

Pek çok farklı materyalden üretilebilen kaseler de tıpkı dekoratif tabaklar gibi evinizin farklı bölümlerinde kullanmak için uygun. Cam, seramik veya metal malzemeden üretilen ürünlerin çeşitli modelleri bulunuyor. Bazı modeller büyük bir kase şeklindeyken bazı modellerin alt bölümünde yükseltme ayağı bulunuyor. Masanızın orta noktasına konumlandırabileceğiniz bu yüksek dekoratif kaseler, çevresini rahatlıkla süsleyebilme imkanı sunuyor. Böylece masanızın üzerini çok daha boyutlu ve hacimli bir şekilde süsleyebilmenize imkan tanıyor. Salon dekorasyonunun sevilen parçalarından biri olan bu dekoratif kaseleri siz de ister masanızda ister köşe sehpanızın üzerinde isterseniz de antredeki dresuarının üzerinde kullanabilirsiniz. Eğer mutfakta yeterli alana sahipseniz size meyve yemeyi hatırlatması açısında da bu kaseleri yararlanabilirsiniz. Bunun için taze meyvelerinizi dekoratif kasenin içerisine yerleştirip masa veya tezgah üzerinde konumlandırmanız yeterli. Bir hayli işlevsel olan bu ürünler, derinlikleri sebebiyle de yiyecek, aksesuar veya sürekli elinizin altında durmasını istediğiniz anahtar gibi eşyaları koymak için de elverişli.

Farklı Fiyat Aralıklarındaki Dekoratif Tabaklar

Dekoratif kase ve tabakların fiyatları, ürünün büyüklüğüne ve kullanılan materyale göre değişiklik gösterebiliyor. Benzer çeşitleri son derece az bulunan dekoratif tabaklar, yemek takımlarına göre çok daha özel ve eşsiz tasarımlara sahip. Bu tasarım farklılıkları da fiyatlara yansıyabiliyor. Ürün seçiminde önem kazanan dekoratif tabak boyutları, fiyatlara etki eden bir başka unsur oluyor. Dekoratif objenin kullanılacağı alanın büyüklüğüne göre siz de farklı boyutlardaki tabak ve kaseleri tercih edebilirsiniz. Geniş bir yemek masasında daha fazla alanı kaplayan dekorasyon ürünleri tercih edilirken dar tezgah alanları, dresuar ve sehpa gibi eşyaların üzerinde ise küçük boyutlardaki dekoratif tabaklar kullanılıyor. 17 cm, 20 cm ve 33 cm gibi farklı çaplara sahip ürünler arasından siz de kendi ihtiyacınız olan çeşidi seçebilirsiniz. Yaşam alanlarınızın dekorasyon tarzına uyum sağlayacak birbirinden şık dekoratif tabak çeşitleri sayfamızda yer alıyor. Siz de bu ürünler arasından dilediğiniz modeli tek tıkla sepetinize ekleyebilir ve kolayca satın alabilirsiniz. Daha fazla dekoratif ve sofra sunum ürününe göz atmak içinse buraya tıklayabilirsiniz.

Devamını Gör