TENCERE & TAVA
DÜDÜKLÜ TENCERELER
SAHAN & SAHAN SETİ
ÇAYDANLIK & CEZVELER
MUTFAK BIÇAKLARI
MUTFAK GEREÇLERİ
Kek Kalıbı & Fırın Kabı
Ezici
Spatula
Limon Sıkacağı
Rende & Dilimleyiciler
Pizza Kesici
Tirbuşon & Açacak
Soyacak
Saklama Kabı
Baharat Öğütücü & Değirmeni
Buz Kalıbı
Kaşıklık
Ekmek Kutusu
Hamur Şekillendirici
Çöp Kutusu
Servis Gereçleri
Kesme Tahtası
Süzgeç
Ölçü Kabı
Kavanoz
Parça Sayısı
1 Parça
1 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
1 Sonuç
Ekmek Kutusu (1)

Ekmek Kutusu

Geçmişten günümüze kullanılmaya devam eden ekmek kutusu modelleri, farklı tasarımları ile Jumbo'da! Biraz modern biraz vintage bir görünüme sahip olan bu modeller, pek çok kullanıcı tarafından sevilerek kullanılıyor. Başta ekmek olmak üzere gıdaları saklamak için tercih edilen modeller, taze kalmalarının süresini uzatıyor. Ekmeklerin uzun süre dayanmasını sağlayan bu modeller sizlere de patik bir yöntem oluşturuyor. Bu kutulularını kullanarak ekmekleri açık havada veya nemli ortamlarda saklamaktan kurtularak daha sağlıklı bir ortam yaratabilirsiniz. Siz de oldukça kullanışlı özelliklere sahip olan ekmek kutularını kategorimiz üzerinden inceleyebilir, beğendiğiniz modeli sepete ekleyebilirsiniz.

Çelik Ekmek Kutusu Modelleri

Çelik ekmek kutusu modelleri dayanıklı, uzun ömürlü ve hijyenik bir yapıya sahip olmaları açısından tercih edilen modeller arasında. Paslanmaz çelikten üretilen bu modeller ekmeklerin tazeliğini uzun süre koruyabilmelerine ortam sağlıyor. Bu çelik ekmeklik modellerinde genellikle arka kısımda yer alan havalandırma delikleri bulunuyor. Bu delikler optimum düzeyde hava sirkülasyonu sağlayarak metal menteşelerin dengeyi sağlamasını garanti ediyor. Dayanıklı ve sağlam bir yapıya sahip olan bu modeller yalnızca ekmeklerin taze kalmasını değil, kek, kurabiye gibi birçok hamur işinin de tazeliğini korumasını sağlıyor. Ekmek kutusu modelleri büyük küçük ve orta olmak üzere farklı modellere de sahip. Küçük hane ve mutfaklar için tercih edilen Wesco Single Grandy Turquise ekmek kutusu modeli, oval kenarlara sahip bir dikdörtgen şeklinde karşınıza çıkıyor. Ekmek ve sandviç ekmekleriniz için ayrı bir yer sunan bu kutular birden farklı renk seçeneği ile de her zevke hitap edebiliyor. Siz de mutfağınıza ve kişi sayısına bağlı olarak kategorimiz üzerinden ideal ekmek sepeti modellerini inceleyerek kendiniz için en doğru tercihi yapabilirsiniz.

Farklı Tasarımlarıyla Ekmek Kutuları

Geniş bir model yelpazesi ile karşınıza çıkan ekmek saklama kutusu çeşitleri her zevke hitap edebiliyor. Eski ekmek kutularını andıran bu modeller, modern bir görünüme de sahip olup hemen hemen her ortam ve dekorasyona uyum sağlamayı başarıyor. Menteşeli iki yarım kapaktan oluşan Breadboy modeli, üst kapağı geriye doğru açılacak şekilde tasarlamış olup kolay bir kullanımı bulunuyor. Büyük somun ekmeğinin rahatlıkla sığabileceği bu modelleri geniş aileler için oldukça işlevsel bir ekmeklik. Izgarayı andıran görünümü mutfaklarınızda da dekoratif bir görüntü elde etmenize yardımcı oluyor. Bunun yanında orta boy sayılabilecek ve mat renkleri ile öne çıkan Wesco Elly modeli bir uzay mekiğini anımsatıyor. Mutfağınızda fazla yer kaplamayacak bu model oval olarak tasarlanmış olup kapağını yukarı kaldırarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Her model birden fazla renk seçeneğine sahip olup dekorasyonsuza uygun renkleri yakalayabilmenizi sağlıyor. Siz de bu tasarımlar arasında sizin için uygun olan modeli bulabilir ve sepetinize ekleyebilirsiniz.

En Beğenilen Modeller Jumbo'da!

En iyi ekmek kutusu modelleri Jumbo'da! Birden fazla model seçeneğine sahip olan ekmek kutuları, geçmişten günümüze kullanılmaya devam eden mutfak gereçleri arasında yer alıyor. Ekmeklerin, kek, börek, çörek gibi hamur işlerinin de tazeliğini uzun bir süre korumasını sağlayan bu kutular oldukça kullanışlı bir yapıya sahip. Beyaz, gri, pembe, yeşil, siyah ve kırmızı başta olmak üzere çeşitli renkleri bulunuyor. Her modelin farklı bir renk skalası bulunuyor. Boyut, tasarımları ve kullanım özelliklerine bağlı değişen fiyat aralıkları da her bütçe düşünülerek oluşturuluyor. Ekmek kutusu fiyat aralığı pek çok bütçeye uyum sağlayabiliyor. Siz de hayallerinizdeki ekmek sepetine ulaşabilir ve anında sipariş verebilirsiniz.

Devamını Gör