BARDAK & BARDAK TAKIMLARI
ÇİFT CİDARLI ÜRÜNLER
ÇAY & KAHVE FİNCAN TAKIMI
Kahve Fincan Takımı
Çay Fincan Takımı
Çay & Kahve Setleri
MUG & KUPALAR
SÜRAHİ & KARAF
TERMOSLAR
KAHVE & DEMLEME EKİPMANLARI
KOKTEYL & BAR MALZEMELERİ
Parça Sayısı
1 Parça
4 Parça
22 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
22 Sonuç
Çay Fincan Takımı (22)
%25
%11
%29

Çay Fincanı Takımı

Çay Fincanı Takımı

Çayseverleri ikiye bölen çay fincan takımları, ince belli bardaklarla kıyasıya bir rekabet içinde. Çayını büyük bardaklarda içmek isteyenler için bu fincanlar son derece kullanışlı modellere sahip. Ayrıca sayfamızda renkleri ve desenleriyle de öne çıkan pek çok çay fincanı seti bulunuyor. Siz de ister günlük kullanımda isterseniz de misafirleriniz için tercih edebileceğiniz çeşitleri sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Göz Alıcı Çay Fincanı Tasarımları

Konu çay fincanı olduğunda ürün tasarımları bir hayli çeşitli. Farklı sofralara ve içecek sunumlarına eşlik edecek fincan çeşitleri, her zevke uyum sağlayacak modeller ile sayfamızda yer alıyor. Formlarıyla ön plana çıkan bu ürünler farklı derinlik ve genişlik ölçülerine sahip. Son yıllarda sıkça kullanılan basık modeller de sevilen çeşitlerin arasında yer alıyor. Derinliği çok fazla olmayan Jumbo Joy serisi modelleri bu ürünler arasında yer alıyor. Siz de hem içimi keyifli hem de pratik kullanım sunan bir çay fincan takımı arıyorsanız bu seriye göz atabilirsiniz. Aynı seriye ait kupa ve Türk kahvesi bardakları da mevcut. Mutfağınızda uyumlu bir görüntü yakalamak isterseniz seriye ait diğer ürünleri de diğer kategorilerimizden inceleyebilirsiniz. Minimal çizgileriyle dikkat çeken Jumbo Joy serisi renkleriyle de bir o kadar farklı. Eğer tasarımda farklılıktan hoşlanıyorsanız Jumbo Gold Wing serisi çay fincanı takımına da göz atabilirsiniz. Bu serinin ürünleri daha sade renklere sahip olsa da formuyla ve kenarlarındaki altın renkli yaldızlarla ön plana çıkıyor. Ayrıca fincanların tutma kulpunda bulunan kanat formu ürüne etkileyici bir duruş katıyor.

Misafirlerinize Uygun Çay Fincanı Setleri

Çay fincanları genellikle 2 kişilik setler halinde satılıyor. Özellikle çiftlerin çok fazla tercih ettiği bu ürünler, aynı zamanda mükemmel bir hediye alternatifi oluyor. Fakat misafirinizi ağırlamak için tercih edebileceğiniz setler hem satın alma hem de taşıma aşamasında kolaylık oluşturabilmesi için genellikle 6 kişilik takımlardan oluşuyor. 6 adet çay fincanı ve 6 adet çay tabağının yer aldığı bu çeşitlerde 12 parça ürün bulunuyor. Siz de ister günlük kullanımlarınız için 6'lı takımları tercih edebilir isterseniz de kalabalık misafirler için bu takımlardan iki tane satın alarak 12 kişiliğe tamamlayabilirsiniz. Eğer günlük takımlarınız için 2 kişilik olarak satılan ürünleri beğendiyseniz bu çeşitlerde de çoklu alma yöntemini uygulayabilmeniz mümkün. Çay fincan takımı 6 kişilik çeşitleri hem az sayıdaki misafirleriniz hem de günlük kullanımlar için çoğu zaman yeterli oluyor. Bu nedenle ürünler arasında 12 parçadan oluşan bu setlere sıkça rastlanabiliyor.

Çay Fincanı Takımı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Çay fincan takımı satın alırken dikkat edebileceğiniz birden fazla nokta bulunuyor. Bunlardan ilki satın almak istediğiniz bardağın ölçüleri. Eğer çayınızı soğumasından hoşlanmıyor ve az miktarda içmek istiyorsanız küçük bardak boyutlarına sahip setleri tercih edebilirsiniz. Diğer yandan en önemli unsurlardan biri yıkama talimatları. Bazı ürünlerin, renk ve desenlerinin kolayca aşınmaması için bulaşık makinesinde yıkanması tavsiye edilmiyor. Bu özellik renkli çay fincan takımı alırken dikkat etmeniz gereken unsurların başında yer alıyor. Çay takımı seçerken elbette satın alacağınız ürünün parça sayısına da dikkat etmelisiniz. Eğer kalabalık misafirler ağırlamaktan hoşlanıyorsanız ve geniş bir çevreye sahipseniz parça sayısı yüksek olan fincan takımlarını tercih edebilirsiniz. Fincan takımı çay dışında farklı içecekler için kullanılabiliyor veya kahve fincan seti olarak da tercih ediliyor. Siz de kendi kullanım alışkanlıklarınıza göre bir seçim yapabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünü ise tek tıkla sepetinize ekledikten sonra kolayca satın alabilirsiniz.

Devamını Gör