DOĞRAMA & KARIŞTIRMA
KAHVE MAKİNESİ
KETTLE, SU ISITICI
ÇAY MAKİNESİ
ELEKTRİKLİ PİŞİRME ALETLERİ
Tost Makinesi
Ekmek Kızartma Makinesi
Fritöz, Airfryer
MEYVE SIKACAĞI
17 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
17 Sonuç
Ekmek Kızartma Makinesi (17)

Ekmek Kızartma Makinesi

Ekmeklerinizi ezmeden ve sıkıştırmadan çıtır hale getirebilmenizi sağlayan ekmek kızartma makinesi, dakikalar içinde kızartma işlemini gerçekleştirebiliyor. Siz de kahvaltı sırasında üzerine tereyağı veya peynir sürerek yiyebileceğiniz, tam kıvamında kızarmış ekmekleri bu makine yardımıyla kolayca hazırlayabilirsiniz. Farklı ayarları bulunan ekmek kızartma makinelerini ister zaman ayarlı olarak kullanabilir isterseniz de manuel olarak kontrol edebilirsiniz. Az veya fazla kızarmasını istediğiniz ekmeklerinizi dakikalar içerisinde istediğiniz gibi hazırlayabilecek bir ürüne sahip olmak için kategorimizde yer alan ürün seçeneklerine göz atabilirsiniz.

Ekmek Kızartma Makinesinin Özellikleri

Ekmek kızartma makinesi çeşitlerinde, ekmek dilimlerini yerleştirebileceğiniz bölümler yer alıyor. Bu bölümlere ekmeklerinizi yerleştirdikten sonra yan kısımda yer alan kol yardımıyla aşağıya çekerek kızartma işlemini başlatabilirsiniz. Dilimlerin yerleştirildiği bu hazneler modelden modele değişiklik gösterebiliyor. Eğer ekmek dışında farklı ürünler için de kızartma makinesinden faydalanmak istiyorsanız geniş hazneli modelleri tercih edebilirsiniz. Ayrıca makinenin kızartma hızını ayarlayabileceğiniz seviye ayarları da modelden modele değişiklik gösteriyor. Kimi kızartma makinelerinde 3 farklı seviye bulunurken kimilerinde bu sayı 6 ya kadar yükselebiliyor. Bunun yanı sıra makinenin alt bölümünde kırıntı tepsisi de yer alıyor. Böylece kızartma işlemi sonrası alt kısımda biriken kırıntıları temizleyebilmeniz çok daha kolay hale geliyor. Kimi ekmek kızartma makinelerinde buz çözme özelliği gibi son derece kullanışlı özellikler de bulunuyor. Siz de bu tür özelliklere sahip ürünleri tercih ederek işlerinizi çok daha pratik hale getirebilirsiniz. Ayrıca ekmek kızartma makineleri, büyük boyutları sebebiyle ve kolay kullanım sağlaması amacıyla tezgah üzerinde konumlandırılıyor. Bu noktada tezgahınızdaki çay ve kahve makinesi gibi ürünlerle uyumlu renklerdeki modelleri seçerek akıcı bir görsellik yakalayabilirsiniz. Kırmızı, turuncu ve siyah ekmek kızartma makinesi gibi öne çıkan renklerle mutfağınıza yeni bir soluk getirebilirsiniz.

Ekmek Kızartma Makinesi Fiyatları

Ekmek kızartma makineleri sınırlı bir kullanım alanı bulunsa da bu elektrikli ev aletlerinin fiyat aralığı oldukça geniş. Temelde benzer etkiye sahip olan ekmek kızartma makinelerinin hizmet kalitesini artıran bazı özellikler bulunuyor. Bu noktada makinenin sahip olduğu güç seviyesi ve bu gücün üzerinde sahip olduğunuz kontrol seçenekleri de oldukça önemli. Ekmekleri fazla kızartan ve hatta yakan cihazlar kullanım konforunu azalttığı için makinede bulunan kızartma seviyelerinin çok sayıda olması bu noktada önem kazanıyor. Dilediğiniz gibi ısıyı artırıp azaltabilmenizi sağlayan bu ayarlar sayesinde siz de tam istediğiniz kadar kızaran ekmeklerin tadını çıkarabilirsiniz. Ekmek kızartma makinesi fiyatlarına etki eden diğer bir faktör ise ürünün yan özellikleri. Makinenin yalnızca kızartmaya değil, aynı zamanda ısıtmaya ve buz çözmeye de yarayabilmesini sağlayan bu özellikler kullanım alanlarını da genişletiyor. Çok daha kullanışlı hale gelen bu kızartma makinelerinin fiyatları da diğer çeşitlerden farklılaşıyor. Siz de kategorimizdeki ürünleri karşılaştırırken bu tür özelliklere dikkat ederek kendinize en uygun olan ürünü kolayca bulabilirsiniz.

Birbirinden Şık Ekmek Kızartma Makinesi Modelleri

Her öğünde çıtır ve dumanı üzerinde ekmekler yiyebilmenizi sağlayan ekmek kızartma makinelerinin farklı özelliklere sahip birçok modeli bulunuyor. Bunlar arasında hem tasarımı hem de özellikleriyle öne çıkan modellerden biri de Karaca inox ekmek kızartma makinesi 8501. Inox olan bu ürün paslanmaz çelik gövdesiyle mutfaklara çok yakışıyor. Çift kızartma bölmeleri hem buz çözme hem ısıtma hem de kızartma fonksiyonlarını sağlıyor. Bunun yanı sıra 7 farklı kızartma seviyesi de istediğiniz ekmek çıtırlığına ulaşabilmenize yardımcı oluyor. Bu ekmek kızartma makinesi Karaca markasının öne çıkan ürünleri arasında yer alıyor. Ayrıca Smeg 2X2 ekmek kızartma makinesi de renkleriyle ön plana çıkıyor. Country ve vintage tarzdaki mutfaklara son derece yakışan bu ürünler, farklı renk seçenekleri sayesinde her tür dekorasyona da uyum sağlıyor. 36 mm hazne genişliği bulunan bu ürünü tercih ederek siz de börek, simit ve bagel gibi farklı ürünleri bu makinede kızartabilirsiniz. Tekrar ısıtma ve buz çözme özelliği bulunan üründe aynı zamanda paslanmaz kırıntı tepsisi de mevcut. Daha pek çok avantajlı özelliğe sahip olan bu ekmek kızartma makinesiyle siz de kategorimiz üzerinden kolayca tanışabilirsiniz. Ayrıca sayfamızdaki farklı ürün seçeneklerini inceleyebilir ve özelliklerine göz atabilirsiniz. Tüm elektrikli pişirme aletlerine ise buradan tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Devamını Gör