BLENDER & BLENDER SETİ
Blender
Smoothie Blender
Blender Seti
El Blender
MİKSER
MUTFAK ROBOTU
3 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
3 Sonuç
Blender (3)
%34

BLENDER

Blender

Yiyecekleri parçalamanıza ve püre haline getirebilmenize yardımcı olan blender'ın pek çok çeşidi mevcut. Bu çeşitler, tohum formundaki yiyecekleri öğütebilmenizi, çorbaları pürüzsüz hale getirebilmenizi ve farklı tatları birbirine karıştırabilmenizi sağlıyor. Siz de tarifleri kolayca uygulayabilmenizi sağlayacak blender çeşitlerini sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz modellerin özelliklerine ise sayfamız üzerinden göz atabilirsiniz.

Blender Çeşitleriyle Yemeklerinin Kıvamını Ayarlayın

Mutfaktaki çırpma, karıştırma ve parçalama gerektiren işleri pratik bir şekilde halledebilmenizi sağlayan blender, farklı aksesuarların da yardımıyla pek çok farklı işi gerçekleştirebiliyor. Bu işleri kolayca halledebilmenizi sağlayacak tekli ürünler olduğu gibi farklı parçalardan oluşan blender seti de mevcut. Tekli ürün çeşitlerini el blender'ı ve stand blender olarak ikiye ayırabilmek mümkün. Kullanım şekli olarak farklılık gösteren bu ürünler aslında benzer işlevleri yerine getiriyor. Aralarındaki fark ise stand blender'ların kendine ait bir haznesinin olması. Böylece her tür tohum, sebze ve meyve çeşidini içerisine atıp öğütebilme imkanını size sunuyor. El blender'ları ise çorbalara pürüzsüz bir kıvam verebilmenizi ve yiyecek çeşitleriyle püre hazırlayabilmenizi sağlıyor. Bu tür işlemler için farklı bir kap kullanmanıza gerek kalmadan direkt olarak el blender'ını kullanabilirsiniz.

El Blender'larının Özellikleri

Eğer küçük bir mutfağınız varsa sahip olduğunuz alanları çok daha iyi değerlendirmeniz gerekebiliyor. Özellikle uzun bir günün sonunda hızlı bir yemek hazırlamak veya kalabalık misafirleriniz için büyük bir sofra kurmak istiyorsanız el blender'ları yardımınıza koşuyor. Stand blender'ların yapabileceği pek çok işi kolayca halledebilmenizi sağlayan bu ürünler etrafı fazla dağıtmadan işleri halledebilmeniz için bire bir. Haşladığınız sebzelerden püre yapmak istediğinizde, farklı bir kap kirletmenize gerek kalmadan el blender'ını direkt olarak haşlama işlemini yaptığınız tencerenin içerisinde çalıştırabilirsiniz. Ayrıca bu ürün sayesinde donmuş sebze ve meyveleri bir kabın içerisinde kolayca smootie haline getirebilirsiniz. İster sıvı ürünler isterseniz de katı yiyecek türleri için kullanabileceğiniz el blender'ı çeşitleriyle mutfakta pratik ve lezzetli tarifler deneyebilirsiniz. Çeşitler arasında değişiklik gösteren motor gücü, el blender'larının kullanım kolaylığını etkileyen unsurlardan. Ürünlerin motor gücü ne kadar fazlaysa öğütme gücü de aynı oranda artış gösterebiliyor. Buna ek olarak ürünün bıçak yapısı ve kullanılan materyaller de performansını etkileyen unsurların arasında yer alıyor. Siz de pek çok farklı ayara ve özelliğe sahip olan el blender'ı çeşitlerini kategorimizden inceleyebilirsiniz. Seçmeyi düşündüğünüz el blender'ı fiyatlarını karşılaştırırken de bu farklılıklara dikkat edebilirsiniz.

Stand Blender Çeşitleri

Stand blender'lar genellikle tek bir hazneden oluşuyor. Bu hazne de modelden modele değişiklik gösteriyor. Kapasite olarak değişen hazneler ortalama olarak 1 lt ve 1,5 lt arasında tercih ediliyor. Daha büyük boyutlardaki stand blender modelleri ise sık kullanımlar ve geniş aileler için üretiliyor. Siz de büyük modelleri tercih ederek fazla sayıda ürünü tek seferde öğütebilir ve tek bir hazne içerisinde muhafaza edebilirsiniz. Bunların yanı sıra stand blender modellerinin tek kişilik kullanımlar için üretilen çeşitleri de mevcut. Homend Artfood 7025 Personel Blender bu çeşitlere örnek verilebilir. Sebze ve meyveleri doldurabildiğiniz 600 ml kapasiteli şişesi direkt olarak makineye kenetlenerek çalışabiliyor. Sonrasında ise içimini kolaylaştıran kapağı sayesinde hazırladığınız içeceği adeta bir termos gibi yanınızda taşıyabilmenizi ve pratik bir şekilde içebilmenizi sağlıyor. Bu tür ek özellikler ürünün kullanımını da kolaylaştırıyor. Stand blender'ların çeşitlerine göre sahip olduğu mod sayısı da değişiklik gösteriyor. Hız ayarını belirleyen bu modlar, cihazın motor gücüyle doğru orantılı. Tercih ettiğiniz modelin motor gücü ne kadar yüksekse o kadar güçlü öğütme özelliği gösteriyor. Bu tür özellikler blender fiyatlarına yansıyor. Siz de ihtiyaçlarınıza hitap eden bir ürün bulmak istiyorsanız kategorimizdeki çeşitlere göz atabilirsiniz. Popüler markaların sevilen modellerini inceleyebilir ve tek tıkla sepetinize ekleyebilirsiniz.

Devamını Gör