BLENDER & BLENDER SETİ
Blender
Smoothie Blender
Blender Seti
El Blender
MİKSER
MUTFAK ROBOTU
7 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
7 Sonuç
Blender Seti (7)

El Blender Seti

Pratik doğrama ve karıştırma seçeneklerini bir araya getiren el blender seti sayesinde siz de çok kısa sürede yemeklerinizi hazırlayabilirsiniz. Lezzetli içeceklerden pürelere, soslardan öğütülmüş yemişlere kadar pek çok değişik lezzeti bu üründe hazırlayabilmeniz mümkün. Siz de farklı özellikler sunan el blender'ı modellerine göz atmak ve kendinize en uygun ürünü kolayca seçebilmek için kategorimizdeki çeşitleri inceleyebilirsiniz.

El Blender Setleriyle Yemeklerinize Hız Katın

Günlük hayatın koşuşturması içinde mutfaktaki hızınız da önem kazanıyor. İşlerinizi son derece kolaylaştıran el blenderı çeşitleri, yaptığınız tariflere pratiklik kazandırarak zamandan tasarruf etmenize de yardımcı oluyor. Dumanı üstünde mercimek çorbasını pürüzsüz bir kıvama kavuşturmak, kışlık domates sosları hazırlamak ve patates püresi gibi sevilen tarifleri çok az bir eforla hazırlamak el blender'ının becerileri arasında yer alıyor. Güçlü bıçak yapısı hem pişmiş sebze ve meyveleri kolayca püre haline getirebiliyor hem de sert tohumları, yemiş çeşitlerini, çiğ sebze ve meyveleri doğrayabiliyor. Üstelik bu ürünler evde taze öğütülmüş kahve hazırlamak için de kullanılıyor. Motor gücü yüksek olan el blender'ı modelleri donmuş yiyecekleri de bir çırpıda püre haline getirmeyi başarıyor. Birbirinden sağlıklı ve lezzetli smoothie tarifleri için kullanabileceğiniz bu ürünler, mutfakta farklı içecek alternatifleri deneyebilmenize de imkan tanıyor. Siz de özellik ve tasarım bakımından çeşitlenen farklı markalara ait el blender setlerini sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

El Blender Seti Aksesuarları

Elektrikli ev aletleri arasında en çok ihtiyaç duyulan çeşitlerden biri olan el blender setleri, tek bir makine sayesinde pek çok işi halledebilmenize yardımcı oluyor. Genellikle iki farklı uç seçeneği olan bu ürünler, karıştırma ve çırpma işlevlerini yerine getiriyor. Çıkarılabilir yapıdaki bu aparat kolayca değiştirilebiliyor. Karıştırma ucunda yiyecekleri öğütmeye yarayan bıçaklar yer alıyor. El blender'ını bir tencerenin, kasenin veya sürahinin içerisine yerleştirerek kullanabileceğiniz bu aparat, aynı zamanda parçalama, köpürtme ve doğrama gibi farklı işlevleri yerine getirebiliyor. Çırpıcı aparat ise karışımları çırparak homojen bir hale getiriyor. Ayrıca yumurta akı ve krema gibi çırpıldığında genişleyerek form değiştiren ürünleri de kabartmaya yardımcı oluyor. Bu setlerin içerisinde bir de ölçülü karıştırma sürahisi mevcut. Bu sürahiyi kullanarak tek bir yerde tüm malzemelerinizi kolayca bir araya getirebilirsiniz. 3'lü blender setinin doğrama ve karıştırma işlevini yerine getiren son ürün de doğrayıcı aparat. Bu ürün, kendine ait küçük bir hazne içerisinde dönen bir bıçak yapısına sahip. Kuru yemişleri, otları ve sebzeleri doğramanıza yardımcı olan bu ürün aslında küçük bir stand blender görevi de görüyor.

El Blender Seti Fiyatları

El blender seti fiyatları, markalar ve modelleri arasında çeşitlilik gösteriyor. Ürünlerin fiyatlarına etki eden başlıca özellik motor gücü oluyor. Bir ürününü motoru ne kadar güçlü olursa doğrama ve karıştırma işlevlerini de o kadar kusursuz şekilde yerine getiriyor. Tabi bunun için kullanılan materyalin kalitesi de önemli. Paslanmaz çelikten üretilen modellerin sağlığa herhangi bir zararı bulunmadığı için bu çeşitler her zaman seviliyor ve tercih ediliyor. El blender setlerinde paslanmaz çelik malzemenin kullanılması da ürünlerin fiyatlarına yansıyor. Fiyatlar konusunda etkili olan diğer bir unsur ise bıçak sayısı. Tüm blender çeşitlerinde önemli olan bıçaklar, doğrama işleminin kaliteli bir şekilde yapılabilmesini sağlıyor. Ayrıca ürün çeşitlerindeki ekstra özellikler de fiyatlara etki ediyor. Rendeli el blender seti gibi farklı başlık yapılarına sahip ürünleri tercih ederek siz de yapabileceğiniz işlemleri çeşitlendirebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza hitap eden her tür ürünü sayfamızdan bulabilir ve özelliklerini keşfedebilirsiniz. Daha fazla el blender setiyle tanışmak ve beğendiğiniz ürünü tek tıkla satın almak için hemen kategorimize göz atabilirsiniz.

Devamını Gör