YEMEK TAKIMI
TABAK & KASE
Servis Tabağı
Çukur Tabak
Salata Tabağı
Pasta Tabağı
Kase
Kayık & Meze Tabağı
Diğer Tabak & Kaseler
KAHVALTI TAKIMI
PASTA TAKIMI
YEMEK KİTABI
SOFRA & SUNUM GEREÇLERİ
Baharatlık
Parça Sayısı
1 Parça
6 Parça
32 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
32 Sonuç
Çukur Tabak (32)
%12
%20
%13
%13
%10
%55
%13
%47

Çukur Tabak

Birbirinden şık ve modern çukur tabak modellerini Jumbo ayrıcalıklarıyla burada bulabilir ve hemen satın alabilirsiniz. Pek çok farklı alanda ve sunumda kullanabileceğiniz çukur tabak modelleri, mutfağınıza renk ve işlevsellik katmak üzere burada beğeninize sunuluyor. Salata servisinden meze servisine, yemek tabağı işlevselliğinden çorba sunumuna kadar pek çok farklı görev üstlenebilecek olan Jumbo çukur tabaklar, en kaliteli malzeme garantisi ile sizleri bekliyor.

Çukur Tabak Nerelerde Kullanılır?

Söz konusu çukur servis tabağı kullanımı olduğu zaman kategorimizde bulabileceğiniz ürünleri pek çok farklı alanda değerlendirebilir ve işlevsel bir biçimde kullanabilirsiniz. Servis amaçlı olarak kullanıldığında harika bir alternatif yaratan çukur tabaklar, salatadan mezeye, sıcak aperatiften soğuk atıştırmalığa kadar envaiçeşit yiyeceği şıklıkla servis etmenize olanak sunuyor. Kategorimizden yemek takımınız ve çatal kaşık bıçak  takımınız ile birebir uyum sağlayacak renk ve modelde bir çukur tabak beğenerek siz de sofra sunumlarınızda harikalar yaratabilirsiniz. Pek çok farklı renk seçeneği bulunan çukur tabaklarımız, bu geniş yelpazeleri sayesinde her mutfağa ve her dekorasyon stiline yüzde yüz uyum sağlamayı başarıyor. Cam çukur tabak modellerini porselen, seramik ya da melamin yemek takımınıza gayet şık bir biçimde uydurabilir ve modern sunumlar yaratabilirsiniz. mavi, kırmızı, bej, kahverengi ve petrol yeşili gibi göz alıcı renk seçeneklerine sahip çukur tabaklarımız, aynı zamanda farklı ebat seçenekleriyle de mutfağınıza şık alternatifler getirmeyi hedefliyor.

Çukur Tabak Fiyatları & Modelleri

Kategorimizdeki çukur tabak fiyatları, başta ebat ve materyal olmak üzere farklı kriterlere göre değişkenlik gösterebiliyor. Her bütçeye uygun bulabileceğiniz çukur tabak çeşitlerimiz arasından siz de ihtiyaçlarınızı en kaliteli biçimde, Jumbo ayrıcalıklarından faydalanarak giderebilirsiniz. Örneğin küçük ebatlı bir çukur servis tabağına ihtiyacınız varsa 23 cm ya da 24 cm boyutlarındaki modellere yönelebilirsiniz. Çorba ve salata servisi için gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bu çukur yemek tabağı 12 adet olarak satın alındığında harika bir set oluşturarak mutfaktaki servis ihtiyaçlarını büyük ölçüde karşılıyor. Toplu olarak verdiğiniz davetlerde ortaya servis edeceğiniz yemekler için daha geniş çukur servis tabağı çeşitlerine yönelerek 26 cm ya da 30 cm çaplarındaki ürün çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Böylelikle sofranız ne kadar kalabalık olursa olsun, herkese yetecek kadar yiyecek ve öğün servisi gerçekleştirebilirsiniz. Tüm çukur tabak fiyatlarını ve modellerini Jumbo farkıyla bu sayfamızda inceleyerek siz de nihai seçiminizi yapabilirsiniz.

Çukur Tabak Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çukur tabak seçiminde dikkat etmeniz gereken birden fazla önemli püf nokta var. Bunlardan bir tanesi, satın almayı planladığınız çukur tabağı ne için kullanacağınız. Örneğin mutfağınızda salata ve meze servisleri için yeteri kadar ürün varsa ancak makarna gibi spesifik yiyecekleri servis etmek için özel tasarlanmış ürünlere ihtiyaç duyuyorsanız, çukur makarna tabağı tam size göre. Porselen veya seramik malzemeden üretilen bu ürün çeşitlerinden 6'lı ya da 12'li olarak temin ederek şık bir takım oluşturabilirsiniz. Takım için çukur tabak seçerken mutfağınızda sıklıkla kullandığınız diğer servis ürünleri ile uyumlu bir tarzda karar kıldığınızdan emin olmanız gerekiyor. Örneğin beyaz renkten ve porselen materyalden imal edilmiş üstün kaliteli Jumbo çukur tabaklar, her türlü yemek takımı ile uyum sağlayacağı için evrensel ve zamansız bir seçime dönüşüyor. Çukur tabak tercihinde dikkat etmeniz gereken bir diğer unsur da elbette ürünlerin boyutları. İhtiyaçlarınızı ve sunum alışkanlıklarınızı göz önünde bulundurarak 20 cm'den 30 cm'e kadar uzanan geniş çap skalamız arasından uygun bir seçim yapabilirsiniz. Bu ve bunun gibi nüanslara dikkat ederek siz de mutfağınız için dört dörtlük bir çukur tabak setine sahip olabilirsiniz.

Devamını Gör