EV TEKSTİLİ
SALON AKSESUARLARI
SOFRA SUNUM AKSESUARLARI
HEDİYE SEPETİ
PURO AKSESUARLARI
Puro Çakmağı
Puro Kesici
Puro Kılıfı
Parça Sayısı
1 Parça
2 Parça
9 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
9 Sonuç
PURO AKSESUARLARI (9)
%2
%50
%50

Puro Malzemeleri

Puro malzemeleri, çakmaktan küllüğe, kılıftan kesicilere kadar pek çok ürün grubundan meydana geliyor. İster set hâlinde ister tekli olarak ulaşabileceğiniz puro aksesuarları ve malzemelerine siz de hemen Jumbo'da sahip olabilirsiniz. Farklı markaların sunduğu, birçok materyalden üretilen puro aksesuarlarını keşfetmeye başlayabilir, indirim fırsatlarından da yararlanarak hemen sipariş oluşturabilirsiniz.

Puro Setleri Çeşitleri

Puro setleri, farklı pek çok malzeme ve aksesuardan oluşuyor. Özellikle almak istediğiniz malzemelerin tamamına tek seferde ulaşmak için bu setlere şans verebilirsiniz. Bunlar içerisinde deriden imal edilen puro çantaları öne çıkıyor. Taşıma çantası ile beraber bu puro seti içerisinde puro çakmağı ve puro kesici ürünlerini de bulabilirsiniz. Çantaların içerisinde sunulan şık bölmeler, puro ekipman ve malzemelerini rahatlıkla bir arada bulundurmanızı sağlıyor. Böylece tüm malzemelerini bu şık görünümlü deri çantalarda taşıyabilirsiniz. İçerisinde yer alan pek çok bölmesi sayesinde bir organizeri andıran bu ürünler, ahşap görünümlü iç yüzeyi ile de son derece şık. İçerisindeki bölmeli tahtanın çıkarılabilir olması sayesinde de kullanım amacınıza göre çantanızın içerisinde ekstra yer açabilirsiniz. Ek olarak çanta içerisindeki cepli bölümler de yine de malzemelerin muhafazasını kolaylaştırıyor. Tek seferde hem çanta hem kesici hem de çakmağa sahip olmak için bu puro setlerini tercih edebilirsiniz. Fermuarlı yapısı ile de rahat bir kullanım sunan bu ürünler, derinin kendine has kırışık ve hoş görünümünü de beraberinde getiriyor. Setler içerisinde yer alan puro çantalarını gri, kahverengi, siyah gibi pek çok ton ve renkte bulabilirsiniz.

Farklı Puro Malzemeleri

Olmazsa olmaz puro malzemelerinden biri de kesiciler / makaslar. Çelik gibi dayanıklı ve sağlam malzemelerden imal edilen puro kesici çeşitleri, dekoratif detayları ile de dikkat çekiyor. Jumbo Golf Line gümüş renkli puro makası & kesicileri bunlardan biri. 22 mm iç çap ölçüsüne sahip olan bu ürünler, kullanıcı dostu olacak şekilde tasarlanıyor olup aynı zamanda son derece ergonomik. Siyah metal puro kesiciler de var. 10 x 4,4 x 7 cm ölçülerine, 2,5 cm cm çapa sahip bu ürünler keskin çift bıçağı ile de kolaylık sağlıyor. Zahmetsiz ve temiz bir kesim yapabilen bu ürünler uzun ömürlü yapısı ile de oldukça kârlı bir seçim. Öne çıkan bir diğer ekipman ise puro kılıfı. Purolarını yanında taşımak ve muhafaza etmek isteyenler için tasarlanan bu ürünler, oldukça portatif. Ceket ceplerine rahatlıkla sığabilen bu aparatlar, aynı anda 2 adet puroyu taşımak için tercih edilebiliyor. Bunların yanı sıra puro çakmakları da purolara özel olarak geliştiriliyor. Görünümü ve kullanımı itibarıyla da farklılık gösteren bu ürünler, birçok tasarıma sahip. Örneğin, Cohiba alevli çakmaklar yan kısma basıldığında üst kısımdan otomatik olarak açılabiliyor. Aynı zamanda yan kısmında puro delici fonksiyonu da bulunuyor. Tekrar gaz dolumu işlevinden çift torch jet aleve, karbon desenlerden hediye kutusu ile gönderim seçeneğine kadar puro çakmaklarında birçok özellik bulabilirsiniz.

Puro Küllük Modelleri

Puro küllüğü ise çelik ya da kristal gibi farklı malzemelerden imal ediliyor. Şeffaf yapıdaki kristal küllükler son derece şık ve lüks bir görünüme sahip. 15 x 9 x 3,5 cm gibi ölçülerde bulabileceğiniz bu ürünler, tekli puro küllükleri olarak adından söz ettiriyor. Çelik ve metalden üretilenler ise gümüş ya da siyah gibi renk seçeneklerine sahip. 15,5 x 6 cm ölçülerinde görebileceğiniz bu ürünler de son derece sofistike bir tasarıma kavuşuyor. Puronun yerleştirileceği uzun kısım, uç tarafta yuvarlak bölüm ile birleşerek şık ve işlevsel bir görünüm elde ediyor. Bu küllüklerin alt tarafında bulunan top formundaki detaylar da hoş bir görünüm katıyor. Siz de puro malzemeleri içerisinden dilediğinizi sayfalarımız üzerinden hemen satın alabilirsiniz. Arzu ederseniz, fiyat filtrelerinden ve akıllı sıralamadan yararlanarak da alışverişinizi kişiselleştirebilir, vakitten kazanabilirsiniz.

Devamını Gör