ÇATAL ,KAŞIK ,BIÇAK
HAZIRLAMA & PİŞİRME
KÜÇÜK EV ALETLERİ
EV DEKORASYON
İÇECEK HAZIRLAMA & SUNUM
YEMEK & SOFRA
0 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
0 Sonuç
(0)

Sonuç bulunamadı

SERVİS AKSESUARLARI

Servis Aksesuarları

Sofradaki salata ve pasta sunumlarını daha şık hale getirmeye yarayan servis aksesuarlarının farklı çeşitleri bulunuyor. Bu çeşitler içerisinde kimi zaman spatula ve bıçak kimi zaman da servis kaşığı ve çatal bulunuyor. Birbirinden farklı modeller ve renk seçenekleri, sofralarınızın tarzına en uygun olan ürünü bulabilmenizi sağlıyor. Siz de göz alıcı Jumbo salata servis seti ve pasta servis seti çeşitlerine göz atmak için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Salata Servis Setleri

Sofra sunum aksesuarları denildiğinde akla ilk gelen çeşitlerden biri olan salata servis setleri, çoğu zaman masanın merkezinde konumlandırılan salatalar için kullanılıyor. Standart çatal ve kaşıklardan daha büyük boyutlarda olan bu ürünler, her boyuttaki malzemeyi rahatlıkla servis edebilmenizi sağlıyor. Söğüş salata ve karışık mevsim salataları için tercih edilen bu çatal ve kaşık takımının farklı çeşitleri de mevcut. Genellikle meyve salataları için tercih edilen takımların içerisinde iki adet salata servis kaşığı yer alıyor. Bu kaşıklardan birinin ortasında delik bulunuyor. Sulu salatalarda, taneleri susuz bir şekilde servis edebilmenizi sağlayan bu kaşık sayesinde salata servisini çok daha pratik hale getirebilirsiniz. Jumbo Black 2 parça salata servis seti de iki adet kaşıktan oluşan setlerimizden. Siz de sunduğu kolaylığa göre bu çeşitler arasından seçim yapabilirsiniz.

Pasta Servis Setleri

Pasta servisinde kullanılan setler ise bıçak ve spatuladan oluşuyor. Pasta servis spatulaları, bir porsiyonluk dilimleri çıkarabilecek genişlikte üretiliyor. Bunun yanı sıra pasta ve kek türü yiyecekleri rahatça dilimleyebilmeniz için de set içerisinde pasta bıçağı bulunuyor. Uzun ve düz bir yapıya sahip olan bu bıçaklar, büyük boyutlardaki tatlı çeşitlerini rahatlıkla kesebilmenize yardımcı oluyor. Sofranızda altın detayları kullanmaktan hoşlanıyorsanız siz de Jumbo Rope 2 parça gold pasta servis setini tercih edebilirsiniz. Ayrıca tutma sapında siyah taş detayları bulunan Jumbo Black ile de masanıza zarif bir ayrıntı ekleyebilirsiniz. Farklı model ve renk seçenekleri bulunan pasta servis setlerini sayfamız üzerinden inceleyerek ihtiyaçlarınıza en uygun olan modeli kolayca bulabilirsiniz. Yemek takımlarınız ile uyumlu olarak seçeceğiniz bu pasta servis setleri sayesinde masanıza şık ayrıntılar katabilirsiniz.

Sofra için Servis Aksesuarları

Sofranızın çok daha dikkat çekici ve gösterişli hale gelmesini sağlayan şey aslında ayrıntılarda saklı. Küçük detaylarla birlikte siz de kendinden söz ettirecek sofralar hazırlayabilirsiniz. Salata ve pasta servis sunum setlerinin haricinde masada kullanabileceğiniz bir başka ürün çeşidi de mevcut. Bıçak altlığı olarak da bilinen bu servis aksesuarı oldukça işlevsel bir ürün çeşidi. Yemek sırasında kirlenen çatal ve bıçakların masa örtüsünü kirletmesini engellemek için kullanılan bu ürünler sizi zorlu lekelerle uğraşma zahmetinden de kurtarıyor. Bıçağın ucunu dayayarak masadan yükseltebilmenize yardımcı olan bu altlıkların metal çeşitleri olduğu gibi, uzun süre kullanılabilmesi için paslanmaz çelikten üretilen modelleri de mevcut. Jumbo 4200 6'lı bıçak altlığı da paslanmaz çelikten üretilen çeşitlerden. Küçük ama önemli bir katkıya sahip olan bu altlıklar sayesinde siz de göz alıcı masa örtüsü ve runner çeşitlerini lekelerden koruyabilirsiniz. Ayrıca servis sırasında kullanabileceğiniz farklı çeşitlerdeki aksesuarlı birbiriyle uyumlu olarak da seçebilirsiniz. Kategorimizdeki pasta ve salata servis aksesuarları uyumlu modellerde üretiliyor. Eğer Jumbo Pearl 2 parça salata servis setini beğendiyseniz aynı modelin pasta servis seti de sayfamızda yer alıyor. Siz de tercih edeceğiniz ürünlerde bu şekilde bir uyum yakalayarak sofralarınızdaki görselliği artırabilirsiniz. Kategorimizde hoşunuza gidebilecek daha pek çok farklı model bulunuyor. Bu çeşitlere göz atmak ve özelliklerini keşfetmek için sayfamızı hemen inceleyebilirsiniz.

Devamını Gör