Hediye Önerilerimiz

HAZIRLAMA & PİŞİRME
İÇECEK HAZIRLAMA & SUNUM
YEMEK & SOFRA
Parça Sayısı
1 Parça
2 Parça
8 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
8 Sonuç
(8)

Hediye Seçme Rehberi

En güzel hediyeyi bulmak aslında hiç de zor değil. Birkaç küçük detay ve biraz araştırma sonucunda istediğiniz gibi bir hediye bulabilirsiniz.

Jumbo’nun göz alıcı parçalardan oluşan koleksiyonları arasında herkes için mükemmel hediyeyi bulabilirsiniz. Teknoloji sevenlerden zarafeti hayatının her anına taşıyanlara sevdiğiniz herkes için Jumbo’da beğenilecek ve ömür boyu hatırlanacak hediye alternatifini bulmak mümkün.

Hediye seçerken kime alacağınız kadar ne için alınacağı da önemli bir kriter. Yıl dönümü gibi özel günler için daha içten hediyeler beğenilirken terfi ya da yeni iş başlangıçları için ofise yönelik seçimler yapmak hediyeyi daha anlamlı yapıyor.

Doğum Günü Hediyesi

Herkes için yılın en güzel zamanı değişse de herkesin en özel günü kendi doğum günü olsa gerek. Gün bu kadar özel olunca da farklı bütçelerde büyük ya da küçük fark etmeden, hatırlandığını hissettirecek bir hediye almak değerli oluyor.

Doğum günü hediyesi seçerken alacağınız kişinin kendi bireysel zevklerini, yaşam tarzını mutlaka göz önüne alarak, sadece ona özel olan bir hediye seçmeye çalışın. Hayatının her anında kullanacağı ya da sadece özel günlerinde onunla olacağı fark etmeden, üzerine düşünülerek alınmış bir hediyeden daha güzeli olamaz.

Sevgiliye Hediye

Kız ya da erkek arkadaşınız için alacağınız hediyede mutlaka size özel bir detay olmasına dikkat edin. Ve seçtiğiniz hediyeyi özelleştirmek için notlar, fotoğraflar, anısı olan parçalar ve sevdiği çiçekleri kullanabilirsiniz.

Sevgilinizi en mutlu edecek hediyeyi bulmak için neleri sevdiğine göz atın. Sevdiği renkler, kıyafetlerinde en çok kullandığı parçalar, tarzına uygun aksesuarlar sevgilinizi mutlu edecek hediyelerden. Eğer onu ne kadar sevdiğinizi bir kez daha göstermek isterseniz ikinizin fotoğrafının olduğu şık bir çerçeve, yeni anılarınızın olması için yolculuk bileti, ilk gittiğiniz yerlerden birinin hatırası ona onun ne kadar özel olduğunu gösterecek hediyelerden.

Yeni İş ya da Terfi Hediyesi

Başlangıçlar her zaman güzeldir. Ama konu kariyer olunca çok daha güzel ve kutlamaya değer oluyor. İşinde terfi alarak emeklerinin karşılığını gören ya da yeni bir yerde işe başlayanlara şans dilemek, yanında olduğunu göstermek ve en önemlisi de mutluluğunu paylaşmak için küçük hediyeler alabilirsiniz.

Yeni iş kutlaması için akla ilk gelen çiçek göndermek olsa da ona alternatif seçenekler de kullanabilirsiniz. Jumbo’nun web sitesinden online olarak sipariş edebileceğiniz hediye kutuları harika birer yeni iş hediyesi oluyor. İçerisinde hem ofiste hem kişisel olarak kullanabileceği şık parçalar olan hediye kutuları mutlu etmesi garanti olan hediye alternatiflerinden biri.

Anneye Hediye

Her şeye yetişebilen, bazen özel güçleri olduğuna bile inanabildiğimiz annelerimize onlar kadar değerli bir hediye bulmak zor. Ama anneleri mutlu edecek hediye seçeneği çok var.

Annenizin zevkine, hayatındaki sevdiği şeylere göre onu mutlu edecek bir şeyler elbet bulabilirsiniz. İster pahada ağır yükte hafif isterseniz de tam tersi olsun anneniz için mükemmel hediye var. Bunun için mağaza mağaza gezmeden önce biraz online araştırma yapabilirsiniz. Bu sayede annenizin hobisini ya da ilgilendiği şeyleri aratarak onunla ilgili alabilecekleriniz hakkında fikir sahibi de olacaksınız.

Anne hediyesinde garanti bir seçim yapmak isterseniz dekoratif görünümü olan şık parçalara yönelebilirsiniz. Sofralarda kullanabileceği sunum aksesuarları, zarif detayları olan gümüş takımlar, içerisinde çeşit çeşit alternatif olan hediye kutuları, elektrikli küçük ev aletleri hemen her annenin seveceği hediyelerden.

Babaya Hediye

Hayatta her zaman farklı bir anlamı olan babalara hediye seçerken karizmatik duruşu olan parçalar ilk seçeneğiniz olsun. Şık aksesuarlar, stilini bir üste seviyeye taşıyacak kıyafetler, ofis stilini tamamlayacak parçalar babalara harika birer hediye olacaktır.

Üzerine daha düşünülmüş bir hediye için babanızın nelerden hoşlandığını gözden geçirebilirsiniz. Sevdiği aktivitelere göre tasarım detayları olan viski bardakları, uzun yürüyüşlerde kullanabileceği termoslar, hazırladığı lezzetli yemeklerine tarz katacak bıçak setleri, kokteyllerde kullanabileceği bar süzgeci ve çok daha fazlasını seçebilirsiniz.

Arkadaşa Hediye

‘Arkadaşımı herkesten daha iyi ben tanırım’ diyenlerdenseniz bunu göstermek için hediyeler harika birer alternatif. Hayatında mutlaka olması gereken, ona çok yakışacak ya da yanından ayıramayacağı hediyeyi bulabilirsiniz.

En yakın arkadaşınız için hediye alacaksanız seçim yapmak çok daha kolay olacaktır. Birlikte alışverişe çıktığınız zamanları ve nelere baktığını hatırlayın. Ya da almak istediği ama karar veremediği parçalardan birini seçerek onu şaşırtın. Daha anlamlı bir hediye almak istiyorsanız en sevdiklerini baz alın. Ev sevdiği filmle ilgili koleksiyon parçaları, sevdiği yazarın setleri, onun için ikonik olmuş parçaları ya da tarzına yakışan aksesuarı seçebilirsiniz.

Devamını Gör