Kaşık
Yemek Kaşığı
Tatlı & Dondurma Kaşığı
Çay Kaşığı
Kahve Kaşığı
Ordövr Kaşığı
Çatal
Bıçak
Parça Sayısı
1 Parça
11 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
11 Sonuç
Kahve Kaşığı (11)
%34

Kahve Kaşığı

Farklı tasarımları, paslanmaz çelik gövdeleri, ideal boyutları ve kalitesiyle burada göreceğiniz kahve kaşığı modellerimiz arasından seçimler yapabilirsiniz. Jumbo etiketli bu ürünler, kahve saatlerinizin vazgeçilmezi olmaya geliyor. Gerek tekli gerek çoklu paketler halinde satın alabileceğiniz bu kaşıkları satın aldığınızda ürünler kısa süre içinde adresinizde. Tekli, altılı ya da on ikili kahve kaşıkları arasından seçiminizi yapmanız yeterli. Ayrıca sayfamız üzerindeki filtreleri kullanarak kriterlerinizi kolayca belirleyebilir, satın alma sürecinizi hızlandırabilirsiniz. Jumbo kahve kaşığı modelleri bu sayfada sizi bekliyor.

Paslanmaz Çelik Kahve Kaşıkları Modelleri

 

İster silver ister gold kahve kaşığı modelleri ile siz de sofralarınızda istediğiniz ahengi yakalayabilirsiniz. Jumbo kahve kaşığı kategorisinde yer alan birbirinden kaliteli ve şık modeller, her cebe uygun fiyatları ve paslanmaz çelik gövdeleri ile kullanıcılardan tam puan almayı başarıyor. Şekillerine, boyutlarına ve kullanım amaçlarına göre çeşitlenebilen bu ürünler espresso kaşığı, Americano kaşığı, demleme kaşığı, latte kaşığı, şeker kaşığı ve demirleme kaşığı olarak bilinen türler, farklı işlevlere sahip. Örneğin espresso kaşığı modelleri küçük olup çoğunlukla 2 ila 3 gram ağırlığındadır. Adından da anlaşılacağı üzere espresso kahvelerde kullanılan bu ürünlerin yanı sıra Americano kaşıkları da bulunuyor. Espresso kaşığına nazaran biraz daha büyük olan bu ürünler daha çok filtre kahve ya da Americano yapmak için tercih edilmekte. Demleme kaşıkları ise geniş kaşık kısımları ve uzun sapları ile biliniyor. Filtre kahve yapmak için tasarlanmış olan demleme kaşıklarını bu sayfada bulmanız mümkün. Uzun kahve kaşığı olarak da ün yapan latte kaşıkları hem havalı görüntü veriyor hem de son derece kullanışlı. Genellikle derin bir bardak içinde servis edilen lattelerin içinde kullanılan bu kaşıkları farklı tasarımlarda bulabilirsiniz. Son olarak bazı kahve uzmanlarının sıklıkla tercih ettiği bir kaşığa geldik: Demirleme kaşığı. Kahve demleme sürecini kontrol etmekte kullanılan demirleme kaşıkları suyu kahveye eşit olarak dağıtmada da kullanılıyor.

Kahve Kaşığı ile Çay Kaşığı Farkları

 

Kahve karıştırma kaşığı ile çay kaşığı çoğunlukla karıştırılan iki ürün olarak bilinir. Ancak ikisi arasında belli farklar bulunmaktadır. Bunlardan ilki boyut. Genellikle kahve kaşığı, çay kaşığından biraz daha büyüktür. Kahve kaşıkları ortalama olarak 5-6 gram ölçüsünde iken çay kaşıkları ortalama olarak 2-3 gramdır. Ayrıca bu iki ürünün tasarımları da birbirinden ayrılır. Çoğunlukla daha yuvarlak bir kaşık kısmına sahip olan çay kaşıkları, daha oval olan kahve kaşıklarından şekil itibarıyla da farklıdır. Ayrıca bu iki ürünün kullanım alanları da tabi ki birbirine benzemiyor. Çay kaşıkları çay bardağı ya da fincanına uygun boyutlarda ve tasarımlarda oluyor. Diğer taraftan kahve kaşıkları ise çok çeşitli olan kahve türlerini karıştırmak ya da tatlandırmak için bardaklara giriyor. Hatta bazı kahve kaşıkları, kahveleri süslemekte bile kullanılabiliyor. Son olarak kahve kaşıkları, çay kaşıklarına nazaran daha lüks sayılmakta. Dolayısıyla bu kaşıkların tasarımları da bu sebeple oldukça fazla varyasyona sahip olabiliyor. Görüldüğü üzere kahve kaşığı ve çay kaşığı arasında pek çok açıdan fark bulunmakta. Eğer tüm bu bilgilerden hareketle alışver çeşitlendirilmek istenirse sayfamız üzerindeki birbirinden farklı kahve kaşığı hediyelik ya da bireysel olarak tercih edilebilir.

Kaliteli ve Şık Jumbo Kahve Kaşıkları

  

İster kısa saplı ister uzun sağlı kahve kaşığı alışverişlerinde kaliteden ödün vermeyenlerin tercihi olan Jumbo ile siz de orijinallikle estetiği buluşturabilirsiniz. Paslanmaz çelik oluşları ve çeşitli stil seçenekleri ile burada göreceğiniz kahve kaşığı modelleri arasından seçimler yaparak sofralarınıza şıklık katmanız mümkün. Korozyona ve paslanmaya karşı dayanıklı olarak üretilen bu çelik kahve kaşığı modelleri, aynı zamanda oldukça da hijyenik. Sevdiklerinizle birlikte uzun yıllar kullanabileceğiniz bu ürünler, bakteri ve diğer mikroorganizmaların üremesini engellemeye yarayan pürüzsüz bir yüzeye de sahip. Parlak ve modern tasarımları, kolay temizlenebilen gövdeleri ve ideal boyutlarıyla Jumbo kahve kaşıkları, bu sayfada sizi bekliyor.

Devamını Gör