YEMEK TAKIMI
TABAK & KASE
KAHVALTI TAKIMI
PASTA TAKIMI
SOFRA & SUNUM GEREÇLERİ
Ekmek Sepeti
Çerezlik
Peçetelik & Peçete Halkası
İkramlık & Lokumluk
Şamdan & Mumluk
Tuzluk, Biberlik, Kürdanlık
Sofra Tekstili
Tepsi
Servis Seti
Servislik
Supla, Servis Altlığı
Sosluk
Şekerlik
Bardak Altlığı
Sütlük
Baharatlık
Parça Sayısı
1 PARCA
1 Parça
7 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
7 Sonuç
Tuzluk, Biberlik, Kürdanlık (7)
%35
%5

Tuzluk, Biberlik ve Kürdanlık

Sofralarınıza lezzet katan baharatları ve olmazsa olmaz aksesuarları eşsiz bir şekilde sunmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sayfamızdaki tuzluk, biberlik ve kürdanlık çeşitleri şık sofraların mimarı olmaya geliyor. Burada bulunan baharatlık çeşitleri tasarımlarıyla sofra dekorasyonunun belirleyici öğesi olabiliyor. Ayrıca kullanışlı yapılarıyla baharat ve kürdan gibi sofra ihtiyaçlarının kusursuz bir şekilde karşılanmasında rol oynuyor. Her bakımdan kusursuz bir sofra dekorasyonuna imza atmak istiyorsanız sayfamızdaki ürünleri değerlendirebilirsiniz. Sofra stilinizin vazgeçilmezi olacak seçenekleri kaçırmamak için hemen alışverişe başlayın! Ekmek sepeti gibi ihtiyacınız olabilecek diğer ürünleri incelemek için ilgili kategorileri ziyaret edebilirsiniz.

Lezzet Şölenine Davet: Baharatlıklarla Tanışın

Söz konusu sofra sunumu olunca birçok farklı aksesuara ve gerece ihtiyaç duyulabiliyor. Çünkü kusursuz bir sofranın temelinde hem ihtiyaçları karşılayacak hem de estetik açıdan zenginleştirecek gereçlerin tercih edilmesi gerekiyor. Eğer yemek rutini boyunca tüm ihtiyaçlara cevap veren eşsiz bir sofranın mimarı olmak istiyorsanız, alışverişinize tuzluk, kürdanlık ve biberlik çeşitleriyle başlayın! Burada bulunan ürünler çarpıcı tasarımlarıyla özel bir sofra dekorasyonu sunma konusunda oldukça iddialı. Siz de sayfamızdaki ürünler kadar iddialıysanız hemen alışverişe başlayın! Jumbo baharatlık takımları arasında her ihtiyaca hitap edecek seçenek bulunuyor. Kahvaltı, öğle yemeği veya akşam yemeği gibi günlük rutinleriniz için bir ürün arıyorsanız porselen tuzluk biberlik modelleri sizin için ideal seçenek olabilir. Bu ürünler sade yapılarıyla her öğüne rahatlıkla uyum sağlayabiliyor. Ayrıca kullanışlı yapılarıyla hem baharat ihtiyacı hem de temizlik sırasında birçok avantaj sunuyor. Porselen materyalinin sunduğu sağlığı ve kullanışlılığı keşfetmek için bu modelleri sepetinize ekleyebilirsiniz. Buna ek olarak sayfamızda porselen modellere uygun kürdanlık çeşitlerine de rastlamanız mümkün. Sayfamızdaki ürünleri sepetinize ekleyerek kusursuz bir tuzluk, biberlik ve kürdanlık takımı oluşturabilirsiniz.

Tuzluk ve Biberlik Modelleri

Jumbo dünyasında her sofra dekorasyonuna uygun tuzluk biberlik seçeneğini bulmak mümkün. Diğer sofra gereçlerinizi ve oluşturmak istediğiniz sofra dekorasyonunu baz alarak ürün seçimi yapabilirsiniz. Her sofra stiline uyum sağlayan krem ve beyaz gibi tonların hakim olduğu ürün çeşitleri günlük kullanım için ön plana çıkıyor. Sade tasarıma sahip olan bu modeller kahvaltı veya akşam yemeği fark etmeksizin her sofra için birebir. Özel davetlerden ziyade günlük kullanım için şık ve kullanışlı seçenekler arıyorsanız sade modelleri tercih edebilirsiniz. Sevdiklerinizle aynı sofrada buluşmak için hazırladığınız özel davetlerinizde fark yaratmak içinse natürel tasarımlar oldukça ideal. Özellikle klasik ve rüstik sofra dizaynlarının vazgeçilmezi olacak seçenekler çarpıcı görünümleriyle sofra düzenini zenginleştiriyor. Baharat ve kürdan ihtiyaçlarını ihtişamlı bir şekilde sunmak istiyorsanız bu tür baharatlık seti seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak yemek masanızda kalıcı olarak bulundurabileceğiniz dekoratif seçenekler de yer alıyor. Kapaklı baharatlık gibi ürünleri tercih ederek masanızın her daim şık görünmesini sağlayabilirsiniz.

Baharatlık Fiyatları

Baharatlık fiyatları ürünlerin üretildiği materyal ve ebat gibi faktörlere göre farklılık gösteriyor. Bununla birlikte ürünlerin tasarımları da fiyatlandırma konusunda etkili olabiliyor. Örneğin, porselen tuzluk biberlik ve kürdanlık çeşitleriyle uygun fiyatlı seçenekler arasında yer alırken; seramik gibi materyallerden üretilen dekoratif seçenekler orta fiyat skalasında bulunabiliyor. Bütçenize uygun envaiçeşit seçeneği burada rahatlıkla bulabilirsiniz. Ürün seçiminde nokta atışı tercihler yapabilmek için Marka ve Materyal gibi filtre seçeneklerimizden de yararlanabilirsiniz.

Devamını Gör