Yeni İş/Terfi

İÇECEK HAZIRLAMA & SUNUM
82 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
82 Sonuç
(82)
%25
%15

Yeni İş İçin Tebrik Hediyeleri

Kariyerdeki yeni başlangıçları zarif hediye seçenekleriyle kutlamak, anı daha da güzelleştirmek için Jumbo koleksiyonlarındaki birbirinden güzel seçeneklere bakabilirsiniz. Ofis hayatını renklendirip şık detaylar katacak yeni iş hediyeleri arasında göz alıcı, şık alternatifler bulmak mümkün.

Hayalindeki işe kavuşan sevdikleriniz için alışılagelmişin dışında ama kullanışlı bir hediye seçmek için Jumbo’nun web sitesine tıklamanız yeterli. Ofis masasının üzerinde çok hoş duracak bardak takımları, kahve demleme ekipmanları, uzun mesai saatleri içerisinde içecekleri uzun süre sıcak tutan termoslar, zarif seçeneklerle oluşturulmuş hediye kutuları Jumbo’nun uzman elleriyle hazırlanıp teslim ediliyor.

Yeni İş Hediyesi Seçimi

Kutlamalar kesinlikle hayatı güzelleştiren detaylardan biri. Yeni iş başlagıçları, alınan iyi terfiler de kutlama yapmak için en güzel bahanelerden biri. Sevdiklerinizin kariyerindeki bu güzel adımı kutlamak için ne seçeceğinize karar veremediğiniz anlarda her zaman kullanabileceği ve zarif detaylar barındıran alternatiflere yönelin. Bu sayede risk almayan ve çok beğenilecek, her zaman kullanılabilecek bir seçim yapmış olursunuz.

Termoslar

Günün büyük çoğunluğunun geçirildiği ofislerde kullanışlı parçalar her zaman ilk hediye alternatiflerinden olsun. Çay ya da kahveleri uzun süre soğutmadan muhafaza eden termoslar herkeste olması gereken parçalardan. Özellikle şık tasarım detaylarına sahip termos ve mug modelleri ofis stiline çok yakışıyor. Hediye olarak termos seçmenin artılarından biri de sürdürülebilirlik. Tek kullanımlık bardaklar yerine yeni iş hediyesi olarak termos seçince uzun yıllar boyunca kullanılacak sayısız çöpün de önüne geçilmiş oluyor.

Kahve Fincanları

Ofiste kullanılan servis ve sunum aksesuarları elegan görünümü kanıtlar. Bunların başında da kahve fincanları geliyor. Gün içerisinde daha zinde olmak ve yorgunluğu atmak içilen kahvenin şık bir fincanda servis edilmesi çok daha motive edici oluyor. Hem iş ortaklarının hem de arkadaşlarının yaptığı ofis ziyaretlerinde de sohbetlere tarzlarıyla eşlik ediyorlar. Bu nedenle yeni işleri kutlamak için kahve fincanları, her zaman özel hissettirecek hoş bir hediye alternatifi.  

Tasarım Bardaklar

Günün her anında kullanılan bardakları iş hediyesi olarak da seçebilirsiniz. Özellikle çift cidarlı tasarlanan bardaklar kahveden meşrubata her içecek sunumunu farklılaştırıyor. Kahve severler için latte ya da cappuccino için özel olarak tasarlanan bardaklar iş hediyesi olarak harika birer alternatif. İç kısmı şekilli olan çift cidarlı bardaklar da yine her türlü içeceğin servis edilebileceği güzel hediyelerden olacaktır.

Konu ofis için bardak seçmek olunca çay bardaklarını ve setlerini de değerlendirmek mümkün. Farklı çizgileri olan çay bardakları ve tasarım detaylarla güzelleşen çay tabaklarından oluşan setler ofis masalarını çok daha sofistike yapacak hediyelerden.

Hediye Kutuları

Sürprizi bol olan bir yeni iş hediyesi seçmek istiyorsanız Jumbo’nun hediye kutularını mutlaka değerlendirmeye alın. Kutusu ve paketlemesiyle Jumbo zarafetini daha ilk bakışta gösteren hediye kutularının içerisinde birbirinden kullanışlı ve beğenilen parçalar yer alıyor. Seçtiğiniz hediye kutusuna göre içerisinde kahveler, French press’ler, bardak ve fincanlar, çerçeveler, mumlar, atıştırmalıklar ve çok daha fazlası olan alternatifleri bulabilirsiniz. Sektör ya da mevki ne olursa olsun yeni işi Jumbo’yla kutlamak çok daha güzel olacak.

Devamını Gör