YEMEK TAKIMI
TABAK & KASE
Servis Tabağı
Salata Tabağı
Pasta Tabağı
Kase
Kayık & Meze Tabağı
Diğer Tabak & Kaseler
KAHVALTI TAKIMI
PASTA TAKIMI
SOFRA & SUNUM GEREÇLERİ
Baharatlık
24 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
24 Sonuç
Pasta Tabağı (24)

Pasta Tabağı

En şık ve kullanışlı pasta tabağı modelleri, Jumbo farkıyla burada sizi bekliyor. Pastalarınızı ve birbirinden lezzetli tatlılarınızı güvenle sunabileceğiniz < Jumbo pasta tabağı çeşitleri, ayrıcalıklı tasarımlar ve zamansız dizaynlar eşliğinde burada beğeninize sunuluyor. Eğer sizin de mutfağınız için bir pasta tabağı setine ihtiyacınız varsa, hemen şimdi bu kategorimizden seçim yaparak eksiklerinizi giderebilir ve Jumbo ayrıcalıklarının tadını çıkarabilirsiniz.

Pasta Tabağı Nerelerde Kullanılır?

Pasta tabağı 6'lı ya da 12'li olarak setler halinde beğeninize sunulabileceği gibi tekli olarak karşınıza çıkabiliyor. İhtiyaçlarınıza ve kişisel tüketim alışkanlıklarınıza yönelik en uygun ürünleri siz de burada bulabilir ve hemen satın alabilirsiniz. Pasta tabağı kullanımları, adından da anlaşılacağı üzere ağırlıklı olarak pasta servisinde tercih edilse de, diğer tatlı çeşitlerinin sunumunda da sıklıkla kullanılıyor. Eğer siz de mutfağınız için yemek sonrası tatlı servisi yapabileceğiniz kaliteli ve uzun ömürlü pasta tabağı modelleri arıyorsanız, doğru yerdesiniz. Başta porselen pasta tabağı çeşitleri olmak üzere farklı malzeme, ebat ve tasarım seçenekleriyle beğeninize sunulan pasta tabaklarını hemen şimdi inceleyebilir ve sepetinize ekleyerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz takım halinde gelen pasta tabakları ve daha fazlası için Pasta Takımı kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Pasta Tabağı Fiyatları & Modelleri

Kategorimizde farklı gereksinimlere ve tüketim alışkanlıklarına yönelik sayısız pasta tabağı modeli ile karşılaşmak mümkün. Dolayısıyla güncel pasta tabağı fiyatları da bu kriterlere göre farklılık gösterebiliyor. Porselen pasta tabağı, bu ürünler arasından seçim yapılırken en çok tercih edilen ürünler arasında. Dayanıklılığı ve şıklığı ile ön plana çıkan porselen, pasta tabağı üretiminde ağırlıklı olarak tercih edilen materyallerin başında geliyor. Bununla birlikte kategorimizde yalnızca porselen ürünlerle değil, farklı materyallerden imal edilen ve Jumbo kalitesini her bir noktasında barındıran pasta tabaklarıyla da karşılaşacak ve onlara hayran kalacaksınız. Melamin, cam, seramik gibi malzemelerin yanı sıra opak, düz, desenli ve baskılı modelleri de yakından inceleyebilirsiniz. Tarzınızı en iyi şekilde yansıtacak bir pasta tabağı takımı oluşturarak misafirlerinizi en az tatlının kendisi kadar etkileyici tabaklarla karşılayabilirsiniz.

Pasta Tabağı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Pasta tabağı seçiminde dikkate almanız gereken birden fazla önemli husus bulunuyor. Bunlardan bir tanesi, seçtiğiniz pasta tabağının ya da pasta tabağı takımının ebatları oluyor. Genellikle standart ebatlarda olan pasta tabakları, 15 cm ile 21 cm arasında değişkenlik gösterebiliyor. Minimal tatlı servisinde kullanışlılığı ve işlevselliği ile ön plana çıkan küçük pasta tabağı modelleri, bir yandan minimal bir sunum yaratmanıza ön ayak olurken diğer yandan mutfak dolaplarınızda ve tezgahlarınızda gereğinden fazla yer kaplamıyor. Eğer ziyadesiyle küçük bir mutfağınız ya da yeterli alan bulunmayan bir saklama alanınız varsa, bu küçük pasta tabaklarına yönelebilir ve rahat edebilirsiniz. Daha modern bir tarzda mutfağınız ve yemek takımlarınız varsa, bu stil ile uyum sağlayacak kare pasta tabağı çeşitlerine yönelebilir ve hoş bir farklılık yaratabilirsiniz. Geleneksel renk tonlarının dışında siyah pasta tabağı modellerinden seçerek tezat oluşturabilir, natürel tonlardaki yemek takımlarınızı renkli pasta tabağı modelleri ile bir araya getirerek hem mutfağınıza hem de sofralarınıza canlılık katabilirsiniz. Kısacası pasta tabağı seçiminde ebat, mutfağınızın geneli ile uyum ve fiyat skalası, dikkate almanız gereken unsurlar arasında. Bu ve bunun gibi ufak detaylara hakim olduğunuz sürece siz de uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz pasta tabaklarını Jumbo ayrıcalıklarıyla satın alabilirsiniz.

Devamını Gör