Tencere Seti
Çelik Tencere Seti
Granit Tencere Seti
Tek Tencere
Tava & Tava Seti
Süt & Sos Tenceresi
5 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
5 Sonuç
Çelik Tencere Seti (5)
%30 İndirim
%12
%30 İndirim
%21
%40 İndirim
%14

Çelik Tencere Seti

Jumbo tencere ve tavalar arasında sıklıkla tercih edilen çelik tencere seti modelleri içinden kendi ihtiyaç ve zevklerinize uygun seçimler yaparak doğru karar verebilirsiniz. Burada yer alan çok parçalı setler, dayanıklı ve paslanmaz malzemesi, ısınmaz sapları, estetik tasarımları ve uzun ömürlü yapıları sayesinde kullanıcılardan tam puan alıyor. İşlevsel olduğu kadar şık da görünen bu ürünler sayesinde mutfağınızda estetikle kaliteyi buluşturmanız mümkün. Tek yapmanız gereken ihtiyacınızı belirlemek ve aramaya başlamak. Alışverişinizi tamamladığınızda satın aldığınız Jumbo çelik tencere setleri adresinize geliyor. Siz de sağlıklı ve şık tencereler kullanmak için çelik tencere seti kategorimizi incelemeye hemen başlayın!

Çelik Tencere Seti Kullanım Alanları

3, 4, 5, 6, 7, ya da 8 parça çelik tencere seti çeşitleri arasından seçiminizi yapın, sağlıklı yemekler pişirmenin tadına varın. Bu sayfa üzerinde yer alan çelik tencere setlerini klasik pişirme, buharda pişirme, konserve yapma ve stok yapımı gibi pek çok farklı iş için kullanmanız mümkün. Çeşitli boyutlarda ve şekillerde tasarlanmış parçalardan meydana gelen çelik tencere setlerinde pilav, makarna, çorba, sebze yemekleri, et yemekleri ve diğer yiyecekleri pişirmek son derece hızlı ve kolay. Isıyı tutma özelliği sayesinde hızlı pişirme yapabilme imkanı sunan bu ürünlerde pişirilen yemekler, aynı zamanda uzun süre sıcak kalıyor. Diğer yandan buharda pişirme de bu ürünlerin yapabilecekleri arasında. Çelik tencere setleri, sebzeler ve deniz ürünleri gibi yiyecekleri buharda pişirmek için de rahatlıkla kullanılabilir. Özellikle bebekli evlerde kullanılan buharda pişirme yöntemini Jumbo çelik tencereleri kullanarak yapmanız mümkün. Tüm bunlara ek olarak çelik tencereler, sağlıklı ve dayanıklı malzemesi sayesinde stok yapımı için de çoğunlukla tercih ediliyor. Et suyu, ilik suyu, kemik suyu ya da sebze suyu yapımında bu tencereleri kullanarak kendi stoklarınızı kendiniz elde edebilirsiniz. Son olarak çelik tencere setleri içinde yer ana düz tabanlı ve sığ tavalarda kızartma yapmak da bir seçenek. Hızlı ısınan bu ürünlerde kısa sürede kızartma yapmanın keyfini yaşayın.

Neden Çelik Tencere?

 

Sayfamız üzerinde listelenen 8'li, 6'lı, 4'lü ya da 3'lü çelik tencere seti modelleri ile sağlıklı ve hızlı yemek pişirmek mümkün. Peki, neden çelik tencere tercih etmelisiniz? Bu sorunun birden fazla yanıtı olabilir. Öncelikle çelik tencereler, yapıları ve malzemeleri gereği son derece dayanıklıdır. Çizilmeye veya kırılmaya karşı dirençli olan bu ürünleri kullanırken sert koşullarda dahi çatlama ve deformasyondan uzak durabilirsiniz. Ayrıca ısıyı tutma ve yayma anlamında da çelik tencere setleri son derece tatmin edici olabilir. Zira bu ürünler yüksek ısıya dayanıklıdır ve ısıyı eşit şekilde dağıtabilir. Yüksek ısıda pişirme işlemi sırasında ısının tutulmasına da yardımcı olurlar. Hijyen ise çelik tencere setlerinin bir diğer tercih edilme sebebi. Çelik tencerelerin yüzeyi, bakteri ve diğer mikroorganizmaların üremesi için uygun bir ortam değildir. Bu nedenle bu ürünler, mutfaklar için hijyenik bir seçenektir ve kolayca temizlenebilir. İster makinede ister elde yıkayarak çelik tencere setlerinizi zahmetsizce parlatabilirsiniz. Diğer yandan, yukarıda da bahsettiğimiz gibi, çelik tencere setleri çok yönlü olma özelliğine de sahip. Farklı pişirme yöntemlerinin rahatlıkla kullanılabildiği bu ürünlerle ister kızartma ister buharda pişirme ister kaynatma işlemi yapabilir, hızlı ve güvenli sonuçlar elde edebilirsiniz. Kısacası Jumbo çelik tencere setlerini tercih ederek kolaylığı deneyimleme şansı yakalamanız mümkün.

Jumbo Çelik Tencere Setlerini Keşfedin

 

Burada Jumbo markasının yanı sıra farklı markaların etiketin sahip çelik tencere setlerini de görmek mümkün. Örneğin dünya çapında sıklıkla tercih edilen Berghoff çelik tencere seti modelleri gerek modern tasarımları gerekse kaliteli malzemeleriyle kullanıcılardan tam puan alıyor. Bazen kendinize bazen de kalabalık bir arkadaş grubuna yemek pişirecekseniz Berghoff çelik tencere seti içindeki ürünler tam size göre. İndüksiyon dahil tüm ocak tiplerinde rahatlıkla kullanılan bu tencere setleri ile sağlıklı ve lezzetli yemekler hazırlayabilir, sevdiklerinize sunarak keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Siz de mutfağınızda kaliteyle estetiği bir arada tutmak isterseniz Jumbo çelik tencere seti kategorimizdeki parçalara göz atmaya hemen başlayın.

Devamını Gör