DOĞRAMA & KARIŞTIRMA
KAHVE MAKİNESİ
KETTLE, SU ISITICI
ÇAY MAKİNESİ
ELEKTRİKLİ PİŞİRME ALETLERİ
MEYVE SIKACAĞI
1 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
1 Sonuç
ÇAY MAKİNESİ (1)

ÇAY MAKİNESİ

Çay Makinesi

Geleneksel çay demleme yöntemini çok daha kullanışlı bir hale getiren çay makinesine her geçen gün mutfaklarda daha sık rastlıyoruz. Kullanıcıların kalbini çalan bu makineler, pek çok farklı özelliği tek bir makinede bir araya getiriyor. Kategorimizde, çay ve kahve yapma özelliğini bir modelde buluşturan ürünlerden geleneksel yöntemlere daha yakın makinelere kadar pek çok farklı çeşit mevcut. Siz de mutfağınızın yıldızı olacak birbirinden şık ve kullanışlı çay makinesi modellerine bu sayfa üzerinden göz atabilirsiniz.

Son Teknoloji Çay Makineleri

Gelişen teknolojiyle birlikte çay makineleri de bizi her geçen gün şaşırtmaya devam ediyor. Bir yandan ürünlere eklenen özellikler işlerinizi daha da kolaylaştırırken diğer yandan da gelişen tasarımlar mutfağınızın şıklığına şıklık katıyor. Geleneksel çay demleme yönteminde suyun kaynatılması, çayın demlenmesi ve bu demin çökmesi gibi izlenmesi gereken birkaç aşama bulunuyor. Çay makinelerinde bir araya getirilen yeni özellikler sayesinde artık bazı modeller tüm bu işleri kendi başına halledebiliyor. Özellikle konuşan çay makineleri son dönemde popülerlik kazanan modellerden. Kategorimizde bulunan Karaca Çaysever Robotea çay makinesi de bu çeşitler arasında yer alıyor. Çayınızı otomatik olarak demleyen bu ürün sayesinde siz de arkanıza yaslanıp sahip olduğunuz zamanın tadını çıkarabilirsiniz. Tek yapmanız gereken makineye su ve çay koymak. Bu aşamadan sonra Karaca Çaysever Robotea, sizin yerinize suyu kaynatıyor, çayı demliyor ve içmeye hazır olduğunda da size sesli olarak haber veriyor. Ayrıca bu makineyle çayınız, 60 dakika boyunca tazeliğini koruyor. Çayın taze olup olmadığını ise ürünün üzerinde yer alan ışıktan anlayabilmeniz mümkün. Bu ışık eğer çay tazeyse yeşil olarak yanıyor ve bayatlamaya başladığında ise kırmızıya dönüyor. Daha pek çok küçük ayrıntı ve özellik ile donatılan bu ürünü keşfetmek için siz de sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Çay Makinesi Modelleri

Kategorimizdeki çay makineleri arasından bazı modeller ek özellikleriyle ön plana çıkıyor. Bunlarda biri de Karaca Hatır Plus Mod 5 in 1 modeli. Standart çay makinelerinden çok daha farklı bir görünüme sahip olan bu ürün yatay bir tasarıma sahip. Ayrıca ürünün öne çıkan özelliği ise hem çay hem de kahve yapabiliyor olması. 5 farklı içecek türünü tek bir üründe yapabilmenizi sağlayan çay makinesi Karaca markasının popüler ürünlerinden. Üstelik bu ürün, arkadaşlarınızla birlikteyken sizi çay ve kahve arasında seçim yapma derdinden de kurtarıyor. Karaca Hatır Plus sayesinde siz de aynı anda tek makineyle hem çay hem de kahve hazırlayabilirsiniz. Ürün; filtre kahve, közde Türk kahvesi ve sütlü içecek hazırlayabildiği gibi süt ısıtma moduna da sahip. Sizi birden fazla ürün alma derdinden kurtaran bu makine sayesinde mutfak tezgahında daha fazla kullanım alanına sahip olabilir ve de yerden tasarruf edebilirsiniz. Modeller arasında öne çıkan bir başka çay makinesi Homend markasına ait. Homend Royaltea 1708H konuşan siyah çay makinesi, geleneksel çaydanlık görünümüne daha yakın fakat çok daha gelişmiş özelliklere sahip. Çelik materyalden üretilen bu ürün, çayınızın tadını bozmuyor ve uzun süre dayanıklılık gösteriyor. Kettle olarak kullanabileceğiniz bu makinenin mama hazırlamak için ayrı bir düğmesi bile mevcut. Bu düğmeye bastığınızda makine önce 100 dereceye kadar çıkarak suyu tüm mikrop ve bakterilerden arındırıyor, sonrasında ise kullanıma uygun olan 40 dereceye indiriyor. İşlemler sırasında sizinle konuşan bu ürün çayınız hazır olduğunda da sesli olarak haber veriyor.

Her Bütçeye Uygun Çay makinesi Fiyatları

Markalara göre çeşitlenen çay makinesi fiyatları farklı aralıklarda seyrediyor. Ürünlerin ek özellikleri de fiyatlara etki eden unsurlar arasında yer alıyor. Siz de birçok farklı marka ve ürün çeşidini sayfamızdan inceleyebilir ve fiyatlarına göz atabilirsiniz. Çok daha az eforla çay demlemenize yardımcı olan modeller, diğer çeşitlere göre farklı fiyatlandırmalara tabi tutuluyor. Çayı kendi kendine demleyen ve sizi bu sürece mümkün olan en az seviyede dahil eden Karaca konuşan çay makinesi fiyatı da artan özellikleri sebebiyle diğer çeşitlerden farklılık gösteriyor. Ürünlerdeki sesli uyarı sistemleri, mama suyu hazırlama modu, susuz çalışma emniyeti, kireç filtresi ve farklı içecekleri de hazırlayabilme gibi özellikler fiyatlar konusunda oldukça etkili. Siz de kendi ihtiyaçlarınızdan yola çıkarak sayfamızdaki ürün çeşitlerine göz gezdirebilir ve kendinize uygun bir model bulabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünlerin özelliklerini incelemek ve kolayca satın almak için hemen sayfamızı göz atabilirsiniz. Ayrıca çay makinenizde demlenen leziz çayı servis edebileceğiniz bardak setlerine de buradan tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Devamını Gör