Yeni Ev Hediyeleri

ÇATAL ,KAŞIK ,BIÇAK
HAZIRLAMA & PİŞİRME
KÜÇÜK EV ALETLERİ
İÇECEK HAZIRLAMA & SUNUM
YEMEK & SOFRA
Parça Sayısı
1 Parça
6 Parça
84 Parça
2 Parça
31 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
31 Sonuç
(31)
Anneler Günü %50
%13
Anneler Günü %50
%19
Anneler Günü %50
%7

Ev Hediyesi Önerileri

Dekorasyon her detayıyla çok keyifli bir alan. Yaşam alanları için seçimler yapmak, aksesuarlarla  görünümü farklılaştırmak, yeni tarzlar yaratmak herkes için eğlenceli. Ev hediyesi ararken de ilk akla gelen dekoratif öneriler oluyor. Buna paralel olarak eve uygun, dekoratif öneriler seçilebilir; hediyeye keyifli bir tat katılabilir. Ya da alternatif olarak hediye alacağınız kişinin zevklerini göz önüne alıp seçim yaparak da en güzel ev hediyesini bulabilirsiniz.

Ev hediyesi seçerken neyi almanız gerektiğine karar vermek zor oluyorsa evin dekorasyonundan, hediye alacağınız kişinin yaşam tarzından yola çıkabilirsiniz. Bu sayede hem kullanışlı hem de tam olarak eve yakışır bir hediye bulabilirsiniz. En güzel ev hediyesini bulmak için aşağıdaki adımlardan ilham alabilir ve Jumbo’nun çok çeşitli ürün alternatiflerine bakabilirsiniz.

Ev Hediyesi Nasıl Seçilir

Hediye alacağınız arkadaşınız için seçim yaparken dekorasyon tarzını biliyorsanız işiniz çok daha kolaylaşacak. Mobilyalarıyla uyumlu, tarzını tamamlayan ya da her zaman çok beğendiğini bildiğiniz bir şey seçmek bu sayede çok kolay olacak. Ama yaşam alanı hakkında çok da bir fikriniz yoksa daha genel, herkesin ortak noktası olan ve her evde kullanılan bir şeyler alabilirsiniz. Hediye seçerken aşağıdaki başlıkları takip edebilir ve ev hediyesini özenli, üzerinde düşünülmüş hale getirebilirsiniz.

Dekorasyona Göre Ev Hediyesi

Evinin dekorasyonunda belli bir tarzı olan biri için seçim yapmak çok daha kolaylaşıyor. Mobilyaların, perde ve halıların rengine göre dekoratif aksesuarlar seçebilir, onları tamamlayacağını düşündüğünüz parçalara yönelebilirsiniz. Ya da dekorasyonun stiline göre hareket edebilirsiniz. Modern, İskandinav, natürel, country, etnik, minimalist, bohem ve daha birçok stili tamamlayacak ürünler ev hediyesi olabilir. Dekoratif hediye seçerken ana unsuru değil yanındaki parçaları hedeflemek gerekiyor. Bunu dikkate alarak kırlentler, saksılar, vazolar, çerçeveler, aksesuarlar alınabilir.

Ev Sahibinin Tarzına Göre Ev Hediyesi

Hediye alacağınız kişinin yaşam tarzını ev hediyesine dönüştürebilirsiniz. Outdoor sporları seven birine içeceğini yanında taşıyabileceği bir termosu ev hediyesi olarak götürebilir ya da keyifli sofralarda oturmayı sevenlere kadeh – karaf seti alabilirsiniz. Romantik yanını gördüğünüz arkadaşlarınız için taze mevsim çiçeklerini koyabileceği şık bir vazo da seçilebilir.

Yeni Evlenenler İçin Ev Hediyesi

Yuva kuran, birlikte yeni bir hayata başlayanlar için sofra ürünlerinden dekoratif aksesuara alınabilecek çok fazla şey var. Tencere setleri ya da özel tasarım tavalar seçebilir; kahvaltı için yemek takımı alabilir ya da elektrikli küçük ev aletlerinden birini yeni evlenenlere hediye edebilirsiniz. Başbaşa edilecek kahvaltılar, akşam yemekleri için de ikili tabak ya da bardak takımları seçilebilir; her zaman gerecek saklama kapları, bıçak setleri gibi alternatifler hediye edilebilir.

Kalabalık Sofraları Sevenler İçin Ev Hediyesi

Hediye alacağınız kişi misafir ağırlamayı, çeşit çeşit yemekler hazırlamayı seviyorsa bu özelliğine göre seçim yapılabilir. Hazırladığı sofraları daha da güzelleştirecek dekoratif ürünler, sofra gereçleri ve ekipmanları alınabilir. Mutfakta yemek pişirme ve yemek hazırlama için olan ürün ve aksesuarları da hediye olarak değerlendirebilirsiniz. Uzun yıllar kullanılabilecek tencere ve tava setleri tek ya da set olarak alınabilir. Elektrikli küçük ev aletleri, kullanışlı yemek hazırlama gereçleri, sunumlara ayrı bir tat katacak aksesuarlar yine ev hediye fikirleri arasından en sevilenlerden.

Evde Keyif Yapmayı Sevenler İçin Hediyeler

Hafta içi akşamları ya da hafta sonu gün boyunca evin tadını çıkarmayı sevenler için hediyeleri buna göre seçebilirsiniz. Uzun hafta sonu uykularına eşlik edecek nevresim takımları, bol muhabbetli kahvaltıları daha da renklendirecek yemek takımları, sabah evin mis gibi kokmasını sağlayacak ekmek yapma makinesi, kahve demleme setleri, fincanlar, kadehler ev hediyesi olabilir.

Teknolojik Ev Hediyeleri

Ev hediyesine eğlenceli bir yön katmak isterseniz hem mutfak hem de ev için elektronik aletlere göz atabilirsiniz. Evin her köşesinde kullanılabilecek ve hayatı çok daha pratik hale getiren elektrikli küçük ev aletleri hem çok kullanılacak hem de mutlu edecek hediye fikirlerinin başında geliyor.

Mutfakta kullanılacak küçük ev aletlerinin her birini hediye olarak seçebilirsiniz. Bütçenize göre stand mikser, el blender’ı, mikser, kapsül kahve makinesi ya da filtre kahve makinesi, elektrikli çay makinesi hediye edebilirsiniz. Biraz daha farklı bir hediye olsun isterseniz katı meyve suyu sıkacağı ya da süt köpürtme makinesi gibi her evde olmayan seçenekleri ev hediyesi olarak değerlendirebilirsiniz.

Devamını Gör