TENCERE & TAVA
DÜDÜKLÜ TENCERELER
SAHAN & SAHAN SETİ
ÇAYDANLIK & CEZVELER
MUTFAK BIÇAKLARI
MUTFAK GEREÇLERİ
Kek Kalıbı & Fırın Kabı
Ezici
Spatula
Limon Sıkacağı
Rende & Dilimleyiciler
Pizza Kesici
Tirbuşon & Açacak
Soyacak
Saklama Kabı
Baharat Öğütücü & Değirmeni
Buz Kalıbı
Kaşıklık
Ekmek Kutusu
Hamur Şekillendirici
Çöp Kutusu
Servis Gereçleri
Kesme Tahtası
Süzgeç
Ölçü Kabı
Kavanoz
Parça Sayısı
1 Parça
18 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
18 Sonuç
Rende & Dilimleyiciler (18)
%25

Rende & Dilimleyiciler

Mutfak araçları arasında sıkça kullanılan ürünlerden biri olan rende ve dilimleyici çeşitleri Jumbo'da sizleri bekliyor. Meyve, sebze ve daha farklı yiyecekleri küçük parçalara ayırmanıza ya da dilimleyebilmenize yardımcı olan bu ürünler geniş kullanıma sahip. Oldukça pratik bir çalışma ortamı hazırlayan rende ve dilimleyici çeşitleri mutfakta hız kazanmanıza yardımcı oluyor. Birden farklı modele sahip olan bu ürünler her mutfakta olması gereken gereçler arasında. Siz de kategorimiz üzerinden modelleri inceleyebilir, beğendiklerinizi sepetinize ekleyebilirsiniz.

Çelik Rende & Dilimleyici Modelleri

Dilimleyici ve rende çeşitleri arasında ön plana çıkan çelik rendeler, dayanıklı yapıları ve uzun ömürlü olmaları ile birçok kullanıcı tarafından tercih ediliyor. çelik rende modelleri paslanmaz çelikten üretiliyor olup sizlere geniş bir kullanım alanı sunuyor. Peynir rendesi olarak bilinen bu rendeler farklı ebat ve rendeleme bıçaklarına sahip. İnce ya da kalın rendelemek isterseniz farklı modeller sunan Jumbo, pek çok ihtiyaç ve isteğe cevap verebiliyor. Rende işlemi sırasında fazla yorulmamak ya da daha pratik bir şekilde rende yapabilmek için ayaklı rende modelleri bulunuyor. Ergonomik bir tasarıma sahip olan bu rende modelleri, aynı zamanda tutuş kolaylığı da sağlıyor. İster meyve ister sebze isterseniz de çikolata rendeleyebileceğiniz bu modeller işlerinizi büyük ölçüde kolaylaştıracak. Kolay yıkanabilir özelliği sayesinde de tercih ediliyor. Bulaşık makinesinde yıkayabileceğiniz bu modelleri dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Kategorimiz üzerinden başta çelik tasarımlar olmak üzere tüm modellere ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Mutfak Gereçleri kategorisi üzerinden ihtiyacınız olan farklı ürünlere de kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Plastik Rende & Dilimleyici Çeşitleri

Plastik rende ve dilimleyici modelleri ergonomik tasarımları ile ön plana çıkıyor. Rendeleme ve dilimleme alanları çelikten üretilen bu modellerin dış tasarımı plastikten üretiliyor. Oldukça kullanışlı olan bu modeller, tek bir ürün üzerinde birden farklı rendeleme ve dilimleme alanlarına sahip. İki farklı rendeleme alanını tek bir yerde sizlere sunan bu tasarımlar sayesinde pratik bir şekilde yemeklerinizi hazırlayabilirsiniz. İster daha ince dilim ve rendeler isterseniz de daha kalın dilimlere tek bir gereç üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu modeller arasında dilimleyici doğrayıcı görevinde olan ve kolaylıkla yiyecekleri dilimleyebilmenizi sağlayan aparatı sayesinde herhangi bir olumsuzluk yaşamadan rahatlıkla dilimleyebilirsiniz. Hem rende hem de dilimleyici olarak karşınıza çıkan bu model birçok kullanıcı tarafından ilgi görüyor. Pratik bir ortam oluşturan bu mutfak gereçleri, kaydırmaz plastik tutma koluna sahip olup güvenliğinizi de düşünüyor. Siz de fonksiyonel kullanıma sahip bu ürünlere sahip olmak istiyorsanız, kategorimizi inceleyebilir sepetinize beğendiğiniz modelleri ekleyebilirsiniz. İsterseniz rendeleyeceğiniz sebze ve meyveleri kolay rendeleyebilmek için Soyacak kategorisine göz atabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Rende & Dilimleyiciler

Rende ve dilimleyici modelleri geniş bir skalaya sahip olup mutfaktaki işinizi kolaylaştırmak için üretiliyor. Pek çok kişi tarafında kullanımı tercih edilen bu ürünler ile yemeklerinizi kısa sürede hazırlayabilirsiniz. Geniş yelpazesi dolayısıyla seçenekler arasında tercih yaparken kullanım amacınızı göz önüne alarak uygun modelleri seçebilirsiniz. Peynir rendelemek için özel olarak tasarlanan rendeleri eşsiz peynirli makarnalar yaparken kullanabilirsiniz. Dilerseniz iki farklı rendeleme seçeneğine sahip olan modeller ile meyve veya sebzelerinizi rahatlıkla rendeleyebilmeniz mümkün. Üretildikleri malzeme, boyutları gibi özellikler de tercihlerinizi etkileyebilecek unsurlar arasında yer alıyor. Tüm bu unsurlara bağlı olarak şekillenen fiyat aralığı ise pek çok bütçeye uyum sağlayabiliyor. Siz de dilimleyici ve rende fiyatlarını kategorimiz üzerinden inceleyerek bütçenize uygun bir modeli sepetinize ekleyebilirsiniz.

Devamını Gör