BLENDER & BLENDER SETİ
MİKSER
Stand Mikser
El Mikseri
Mikser Ucu & Aparatlar
MUTFAK ROBOTU
Parça Sayısı
6 Parça
7 Parça
11 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
11 Sonuç
Stand Mikser (11)

STAND MİKSER

Stand Mikser

Hamur yoğurma makinesi olarak da bilinen stand mikserler, güç gerektiren yoğurma işlemini kolayca halledebilmenizi sağlıyor. Hamurun kolayca kıvam alabilmesini ve tüm malzemelerin homojen bir şekilde karıştırılabilmesini sağlayan bu cihaz sayesinde tüm zahmetli tarifleri çok daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Farklı renk çeşitleri ve model seçenekleri bulunan stand mikseler ile mutfakta geçirdiğiniz vakitleri keyifli hale getirebilmeniz mümkün. Siz de tezgahınıza en çok yakışacak hamur yoğurma makinesini seçmek için kategorimizde bulunan modellere göz atabilirsiniz.

Stand Mikser Çeşitleri

Mikserlerin çok daha kapsamlı bir versiyonu olan stand mikser çeşitleri pek çok farklı aksesuarla birlikte çalışıyor. Bu stand mikser aksesuarları, makinenizi farklı yemeklerin yapımında kullanabilmenize yardımcı oluyor. Farklı aparatlarla zenginleştirilen mikser özellikleri, çeşitli şekillerde makarna hamuru hazırlayabilmenize, hamur karıştırabilmenize, et çeşitlerini kıyma haline getirebilmenize ve sebzeleri doğrayabilmenize yardımcı oluyor. Siz de pek çok özelliği bulunan bu stand mikserlerden birini tercih ederek mutfağınızda farklı yemek çeşitlerine yer açabilirsiniz. Temelde ise bu makineler, farklı hız ayarları ve karıştırma uçlarıyla birlikte tam kıvamında hamurlar ve harçlar oluşturabilmenize yardımcı oluyor. Fakat suyla ve gıda ürünleriyle sürekli temasta bulunan bu stand mikser hamur yoğurma makinelerini tercih ederken paslanmaz çelikten üretilen çeşitlerini seçmeniz önemli. Böylece uzun yıllar mutfağınızın bir parçası haline gelecek stand mikserinizi güvenle kullanabilirsiniz.

Her Eve Lazım Stand Mikser Modelleri

Kategorimizde farklı ihtiyaçlara hitap eden birbirinden kullanışlı stand mikser çeşitleri mevcut. Bu çeşitler öncelikle motor gücü farklılıkları sebebiyle birbirinden ayrılıyor. Eğer hamur işlerini ve stand mikser kullanmanızı gerektirecek tarifleri sıklıkla yapmıyorsanız 1000 W gücündeki ürünler sizin için yeterli olacaktır. Çok daha sık aralıklarla ve yoğun kıvamlı hamurlar için bir makine tarcih edecekseniz yüksek motor gücüne sahip bir ürünü seçmenizde fayda var. Karaca Mastermaid Chef Stand Mikser 1500W modeli sık kullanımlar için tercih edebileceğiniz modellerden. Makarna hamuru gibi yoğun kıvamlı hamur çeşitleri için kullanabileceğiniz bir başka çeşit ise Homend ArtFood 3025 Stand Mikser. 1200 W gücündeki bu ürün, en yoğun kıvamlı hamurları bile ellerinizi yormadan kolayca yoğurabilmenizi sağlıyor. Bu gibi şık tasarımlı ürünler aynı zamanda mutfağınızın da havasına uyum sağlamayı başarıyor. Etkileyici tasarımının yanı sıra Homend ArtFood 3025 modelinde ilginizi çekebilecek bir diğer unsur ise çelik hazne büyüklüğü. 5,5 litre kapasiteli bu ürün sayesinde kalabalık misafirlere yetecek kadar büyük alana sahipsiniz. Eğer sık sık stand mikseri kullanıyor ve lezzetli tariflere mutfağınızda sıkça yer veriyorsanız siz de büyük hazneli modelleri tercih edebilirsiniz. Daha seyrek aralıklarla kullanım içinse küçük hazneli modeller yeterli olacaktır. Eğer ortalama büyüklükte bir ürüne ihtiyaç duyuyorsanız 4,8 L Kitchenaid Stand Mixer 5KSM175PS modeline göz atabilirsiniz. Göz alıcı renk seçeneklerine sahip olan bu model sayesinde mutfak aksesuarlarınıza ve dekorasyonunuza uyum sağlayacak çeşidi kolayca bulabilirsiniz.

Farklı Bütçelere Uygun Stand Mikserler

Stant mikser çeşitlerinin markadan markaya değişen özellikleri bulunuyor. Her bir özellik ise siz makineyi kullanırken işlerinizi kolaylaştırmayı amaçlıyor. Stand mikser fiyatları da bu değişen özelliklere göre çeşitleniyor. Ürünün kase boyutu ve motor gücü seçim sırasında ilk dikkat edilen özellikler olduğu için fiyatlara da etkisi büyük. Bunun yanı sıra farklı karıştırma uçları da bu makinelerin önemli özelliklerinden. Siz de ürün tercih etmeden önce aksesuar çeşitlerine ve karıştırma uçlarına dikkat ederek ihtiyaçlarınıza en uygun modeli bulabilirsiniz. Fiyatları değerlendirirken marka farklılıklarına da dikkat etmenizde fayda var. Öne çıkan markalar arasında yer alan Smeg, Karaca ve Kitchenaid stand mikser fiyatları da diğer markalara göre değişik aralıklarda seyredebiliyor. Modellerdeki küçük ayrıntılar da işlerinizi epey kolaylaştırabiliyor. Stand mikserlerin kasesinde yer alan tutma kulpu taşıma esnasında hem ellerinizin kirlenmesini engelliyor hem de ağır hamur karışımları daha rahat bir şekilde taşıyabilmenizi sağlıyor. Ayrıca karıştırma sırasında makinede sıçrama önleyici kapak bulunması da ürünle alakalı avantajlı özelliklerden. Siz de bu gibi ayrıntılara dikkat ederek kendi kullanım alışkanlıklarınıza en çok hitap eden modeli kolayca bulabilirsiniz. Birbirinden şık stand mikser modellerini incelemek ve özelliklerini keşfetmek içinse hemen kategorimize göz atabilirsiniz.

Devamını Gör