TENCERE & TAVA
DÜDÜKLÜ TENCERELER
SAHAN & SAHAN SETİ
ÇAYDANLIK & CEZVELER
MUTFAK BIÇAKLARI
MUTFAK GEREÇLERİ
Kek Kalıbı & Fırın Kabı
Ezici
Spatula
Limon Sıkacağı
Rende & Dilimleyiciler
Pizza Kesici
Tirbuşon & Açacak
Soyacak
Saklama Kabı
Baharat Öğütücü & Değirmeni
Buz Kalıbı
Kaşıklık
Ekmek Kutusu
Hamur Şekillendirici
Çöp Kutusu
Servis Gereçleri
Kesme Tahtası
Süzgeç
Ölçü Kabı
Kavanoz
Parça Sayısı
1 Parça
6 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
6 Sonuç
Tirbuşon & Açacak (6)

Tirbuşon & Açacak

Kullanımı kolay ve son derece pratik tirbuşon & açacak çeşitleri ile mutfak gereçlerinizi zenginleştirmeye başlayın! Farklı pek çok içeceğinizin şişesini gayet kolay bir şekilde açabileceğiniz bu ürünler, dayanıklı malzemesi ile de uzun ömürlü. Mutfak gereçlerinizi hiçbir eksik kalmadan tamamlamak, sofistike ekipmanlara sahip olmak için siz de açacak ve tirbuşonları Jumbo'da bulabilirsiniz. İndirim fırsatlarını yakalayarak alışverişinizi avantajlı bir şekilde sonlandırabilirsiniz.

Tirbuşon & Açacak Çeşitleri

Tirbuşon çeşitleri içerisinde çok amaçlı kullanıma izin veren ürünler popülarite kazanıyor. Pek çok asitli içeceğin şişesindeki kapağı rahatlıkla açabileceğiniz bu ürünler, mantarı çıkarabileceğiniz delici kısma da sahip. Bu ürünler aynı zaman en standart ve alışılageldik tasarımlardan biri. Üst tarafındaki açacak kısmı, aynı zamanda çevrilebiliyor. Böylece alt taraftaki delici bölüm ile şişelerdeki mantarları açacağınız zaman üst taraftaki açacak bölümü yardımıyla çevirme işlemini de rahatlıkla tamamlayabilirsiniz. Bıçak şeklinde açacaklar da az yer kaplayan, oldukça pratik ürünler. İnce ve uzunlamasına forma sahip bu ürünlerin de ucundaki açma bölümünü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bunlar tek bir fonksiyona odaklı olup oldukça kullanışlı ürünler. Bunların yanı sıra çok amaçlı açacak çeşitleri de popüler. Adından da anlaşılabileceği üzere bu ürünler, birden fazla açacak görevi görebiliyor. Bu açıdan her zaman elinizin altında, mutfağınızda bulundurabileceğiniz bu ürünler farklı boyutlardaki kapakları da rahatlıkla açabilir. Farklı özelliklerin ve fonksiyonların tek bir üründe birleştirildiği bu ürünleri de tercih edebilirsiniz. Son olarak şarap stoperi çeşitleri de öne çıkıyor. Tıpa olarak da bilinen bu ürünler, bar malzemeleri & aksesuarları olarak da öne çıkıyor. Mantarı açılan şişede içecek kalması hâlinde şişenin ağzını bu tıpalar ile kapatabilirsiniz.

Tirbuşon & Açacak Çeşitleri Özellikleri

Malzeme detayı, tirbuşon ve açacak çeşitleri ile ilgili en önemli özellikleri sunan unsurlardan biri. Buna göre; çinko alaşımına sahip üst kısmı, krom plakalı alüminyum alaşımlı olan alt kısmı ile çelik şarap stopperleri var. 90 x 20 mm ölçülerinde görebileceğiniz bu ürünler oldukça dayanıklı ve uzun ömürlü. Çinko alaşım içeren ürünlerin genel olarak bulaşık makinesinde değil, elde yıkanması tavsiye ediliyor. Örneğin, standart tirbuşon çeşitlerinde de bu materyali görebilirsiniz. 18 cm uzunluğa sahip bu tirbuşon modelleri de sunduğu pratiklik ve dayanıklılık sayesinde çok satanlar arasına giriyor. Çelikten imal edilen açacaklar da çeşitli deformasyon unsurlarına karşı yüksek dayanım özelliklerine sahip. Böylece uzun zaman bir başka muadiline ihtiyaç duymadan bu ürünleri de kullanabilirsiniz. Ürünlerin tasarımları da genel mutfak gereçleri dizaynınıza katkı sağlıyor. Genel olarak çelik renginde görebileceğiniz bu açacak ve tirbuşon çeşitleri, siyah detaylara da sahip. Kompakt tasarımı ile de açacak ve tirbuşon modelleri yüksek kullanıcı deneyimini beraberinde getiriyor.

Tirbuşon & Açacak Fiyatları

Tirbuşon fiyatları ise genel olarak ürün çeşitliliğinden etkileniyor. Geniş bir fiyat skalasını görebileceğiniz bu ürün grubunda, söz konusu çeşitlilik aradığınız modeli bulmanızı da kolaylaştırabilir. Ek olarak kaliteli malzemelerden imal edilenleri tercih ederek de avantaj kazanabilirsiniz. Bu açıdan uzun vadede daha kârlı bir seçim için yüksek kalite malzemelerden imal edilenleri tercih edebilirsiniz. Arzu ederseniz fiyatları filtreleyebilir, akıllı sıralamayı kullanarak da ürünleri fiyatlarına göre listeleyebilirsiniz. İndirim fırsatlarından da yararlanarak alışverişinizi daha avantajlı bir şekilde sonlandırabilirsiniz. Arzu ederseniz, Bardak, Bardak Takımları sayfamızdaki ürünleri inceleyebilir, içeceklerinizi güzel bir sunum eşliğinde servis edebilirsiniz.

Devamını Gör