ÇATAL, KAŞIK, BIÇAK TAKIMI
TEKLİ ÇATAL KAŞIK BIÇAK
Kaşık
Çatal
Bıçak
Parça Sayısı
1 Parça
155 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
155 Sonuç
TEKLİ ÇATAL KAŞIK BIÇAK (155)
%23
%22

TEKLİ ÇATAL KAŞIK BIÇAK

Tekli Çatal Kaşık Bıçak

Birbirinden şık ve kaliteli çatal kaşık bıçak modellerini Jumbo farkıyla burada bulabilir ve hemen satın alabilirsiniz. Üstün kaliteli paslanmaz çelikten üretilen ve ömürlük bir kullanım vadeden tekli çatal, tekli kaşık ve tekli bıçak çeşitlerini bu kategorimizden inceleyebilir, ihtiyacınız olan ürünleri Jumbo'nun zamansız tasarımları ve benzersiz şıklığı eşliğinde hemen satın alabilirsiniz. Tekli olarak temin edebileceğiniz çatal kaşık bıçak modelleri ile birlikte 6’lı ya da 12’li setler halinde satılan takımlara da yönelebilirsiniz. Siz de Jumbo’nun zamansız stilini en özel sofralarınıza taşımak istiyorsanız, bu kategorimizdeki ürünleri yakından incelemeye başlayabilirsiniz.

Birbirinden Şık Çatal Çeşitleri

Tekli çatal modelleri arasından pek çok farklı zevke ve ihtiyaca yönelik Jumbo çatal çeşitleri bulmak mümkün. Tekli, 6'lı ve 12'li olmak üzere farklı adet seçenekleriyle beğeninize sunulan Jumbo çatal çeşitleri, mutfaktaki eksiklerinizi en iyi şekilde tamamlamak üzere burada sizi bekliyor. Kategorimizde bulabileceğiniz çatal modelleri arasında sade ve modası asla geçmeyecek yalın tasarımlarla birlikte daha gösterişli ve hareketli ürünler de bulunuyor. Üzerinde narin kabartmaların ya da ince desenlerin bulunduğu şık çatalların yanı sıra gündelik olarak kullanabileceğiniz ve minimal sofra stilinize yakışacak düz tasarımlı modeller de yer alıyor. Yemek çatalı, tatlı çatalı, steak çatalı ve balık çatalı olmak üzere pek çok farklı çeşidi bulunan Jumbo'nun Çatal kategorisi üzerinden siz de hem bütçenize hem ihtiyaçlarınıza yönelik bir seçimde bulunabilirsiniz. Tekli çatal kaşık bıçak modellerinde Jumbo farkını deneyimlemek için doğru yerdesiniz.

Kaşık Modellerinde Zamansız Tasarımlar

Söz konusu Jumbo kaşık modelleri olduğu zaman pek çok farklı ihtiyaca ve kullanım alanına uygun kaşık setleriyle ve modelleriyle karşılaşabilirsiniz. Yemek kaşığından tatlı kaşığına, dondurma kaşığından çay kaşığına tam takır bir mutfakta mutlaka bulunması gereken tüm kaşık modellerini burada bulabilir ve Jumbo ayrıcalıklarıyla hemen satın alabilirsiniz. Kokteyl kaşığı ve kahve kaşığı gibi spesifik yiyecek ve içeceklere yönelik kaşık çeşitlerini de yine buradan temin etmeniz mümkün. Jumbo çatal kaşık kategorisinin en beğenilen ürünleri arasında yer alan retro tasarımlı kaşıklar, özellikle misafirleriniz için oluşturduğunuz itinalı sofralarda benzersiz bir şıklık yakalamanıza olanak sunuyor. Üzerinde varak motiflerinin ve kabartma desenlerinin yer aldığı bu tasarımlar, son zamanların en gözde kaşık tasarımları arasındaki yerini alıyor. Daha sade ve günlük bir kullanım için ise modern çizgilerin hakim olduğu yalın kaşık modellerini tercih edebilirsiniz. Pek çok farklı dekorasyon zevkine ve stile uygun kaşık modellerini Jumbo'da bulabilir ve üstün kaliteli ürünler arasından nihai seçiminizi yapabilirsiniz.

Bıçak Çeşitlerinde Jumbo Kalitesi

Jumbo bıçak çeşitlerini tekli olarak satın alabileceğiniz gibi 6'lı ya da 12'li setler halinde de temin edebilirsiniz. Jumbo bıçak seti çeşitleri arasında tereyağı bıçağı, yemek bıçağı, balık bıçağı ve pasta bıçağı gibi farklı kullanım alanlarına hitap eden spesifik modeller bulunuyor. Tasarım ve form bakımından birbirinden ayrışan ve ilgili yiyeceğin en pratik ve kullanışlı biçimde tüketilmesine olanak sunan bu bıçak çeşitleri, bir yandan sofralarınızı daha zengin ve albenili gösterirken diğer yandan yemek esnasında üstün bir kullanıcı deneyimi sunmayı vadediyor. Steak bıçağı başta olmak üzere farklı yiyecek çeşitlerini en iyi şekilde dilimlemenize imkan sunan Jumbo bıçak modellerini Bıçak kategorimizde keşfedebilirsiniz. 18/10 paslanmaz çelik malzemeden üretilen, dolayısıyla da uzun ömürlü ve dayanıklı bir kullanım imkanı sunan Jumbo bıçaklar, her bir öğününüzü daha keyifli hale getirmek üzere burada sizi bekliyor. Tüm çatal kaşık bıçak fiyatlarını bu sayfamız üzerinden inceleyerek bütçenizle ve gereksinimlerinizle ideal bir biçimde örtüşen ürünleri hemen satın alabilir ve Jumbo kalitesini evinize taşıyabilirsiniz.

Devamını Gör