BLENDER & BLENDER SETİ
MİKSER
Stand Mikser
El Mikseri
Mikser Ucu & Aparatlar
MUTFAK ROBOTU
Parça Sayısı
1 Parça
5 Parça
21 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
21 Sonuç
Mikser Ucu & Aparatlar (21)

STAND MİKSER AKSESUARLARI

Stand Mikser Aksesuarları

Her türlü makineye uygun stand mikser aksesuarları Jumbo'da sizleri bekliyor. Tezgâh üstü kullanımlara uygun küçük mutfak aletleri yemek hazırlamanızı kolaylaştırırken kullandığınız makine ya da alete uygun aksesuar ucu kullanmak işlerinizi daha pratik hale getiriyor. Mikser ucu, sıkma aparatı, öğütücü ucu gibi daha pek çok aksesuar çeşitleri kategorimiz üzerinde yer alıyor. Siz de sayfamızı inceleyerek ihtiyacınız olan stand mikser aksesuarlarına kolay bir şekilde ulaşabilir, sipariş oluşturabilirsiniz.

Stand Mikser Aksesuarları Çeşitleri

Geniş bir skalaya sahip olan stand mikser aksesuarları hemen hemen her elektrikli ev aletine uygun bir model bulunuyor. Yoğurma makinelerine özel olarak üretilen mikser uçları bulunuyor. Stand mikser modelleri için uygun olan bu aksesuar ucu paslanmaz çelikten üretilebiliyor. Farklı modellere sahip olan mikser uçları sağlam yapıları sayesinde 6,9 l'ye kadar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir özellikte. Bu çırpıcı modelleri, genellikle hamur yoğurmak için kullanılıyor olup farklı yemek ya da tatlıların yapımında da kullanılabiliyor. Bunların yanında dondurma yapma makinesi aksesuarı ile kısa sürede lezzetli dondurmalar hazırlayabilirsiniz. Bu aksesuarların yanında en çok kullanılan stand ürünlerinden biri olan öğütücü ve sıkma araç gereçleri çeşitli aksesuarlar ile daha fonksiyonel bir şekilde kullanılabiliyor. Paslanmaz öğütücü aparatlar değiştirilebilir plakalara sahip olup kalın öğütmek istiyorsanız 6 mm'lik kalın plakayı, daha ince bir şekilde öğütülsün istiyorsanız 4,5 mm'lik ince plakayı takabilirsiniz. Kıyma, sebze, meyve gibi besinlerin öğütülmesine yardımcı olan bu aparatlar ile yemek yaparken daha hızlı ve pratik bir şekilde hareket edebilirsiniz.

Farklı Makarna Şekilleri İle Sofralarınıza Hareket Katın

Evde makarna yapmayı sevenler için sevilen ürünlerden olan makarna yapma aksesuarları ile makarna hamurunu istediğiniz formda çıkartabilmenize yardımcı oluyor. Makarna yapma aparatı ile hızlı ve kolay bir şekilde makarna şekilleri ortaya çıkarmanıza yardımcı oluyor. Çok amaçlı eklenti göbeğine sahip olan aparatlar makinayla kullanılırken hamurun devamlı bir şekilde eklenebilmesine yardımcı oluyor. Fettuccine formunda kesici, tagliolini formunda kesici ve spaghetti kesici kesici olmak üzere daha pek çok aksesuar modeli ile karşınıza çıkıyor. Paslanmaz çelikten üretilen hamur yoğurma kasesi ile makarna hamurunuzu istediğiniz kıvamda hazırlayabilirsiniz. 4,8 l hacme sahip olan bu kase istediğiniz kadar makarna yapabilmenize yardımcı oluyor. Stand mikserlerinde kullanabileceğiniz bu aksesuarlar ile lezzetli sofralar hazırlayabilir, İtalyan mutfağının harika tatlarını sevdiklerinize sunabilirsiniz. Kategorimiz üzerinden makarna yapma aksesuarları ve daha fazlasına ulaşabilir, ihtiyaçlarınızı sepete ekleyebilirsiniz.

Stand Mikser Aksesuarları Fiyatları

Gelişmiş özellikleri ile mutfakların aranan elektrikli mutfak aletlerinden olan stand mikserleri, aksesuarları ile tam anlamıyla bir mutfak yardımcısı oluyor. Geniş bir çeşitliliğe sahip olan stand mikser aparatları her türlü yemeği veya tatlı çeşidini kolay bir şekilde yapabilmenize yardımcı oluyor. Stand mikser aksesuarı fiyat aralığı da çeşitleriyle orantılı olarak farklılık gösteriyor. Her mikser aparatı mevcut özelliği ve işlevselliğine bağlı olarak fiyatlarında değişikler görülüyor. Genel olarak her bütçeye uygun fiyatlarsa sahip olan standa mikser aksesuarları modellerine ve bağlı olarak da fiyatları arasında değişiklikler olabiliyor. İhtiyacınız olan mikser aparatlarını kategorimiz üzerinden inceleyebilir ve bütçenize uygun olan modeli sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz Mikser kategorisi üzerinden mikser modellerini de inceleyebilirsiniz.

Devamını Gör