YEMEK TAKIMI
TABAK & KASE
KAHVALTI TAKIMI
PASTA TAKIMI
SOFRA & SUNUM GEREÇLERİ
Ekmek Sepeti
Çerezlik
Peçetelik & Peçete Halkası
İkramlık & Lokumluk
Şamdan & Mumluk
Tuzluk, Biberlik, Kürdanlık
Sofra Tekstili
Tepsi
Servis Seti
Servislik
Supla, Servis Altlığı
Sosluk
Şekerlik
Bardak Altlığı
Sütlük
Baharatlık
Parça Sayısı
1 Parça
2 Parça
8 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
8 Sonuç
Peçetelik & Peçete Halkası (8)

Peçetelik ve Peçete Halkası

Peçetelik ve peçete halkası modelleriyle sofranıza dekoratif bir görünüm katabilirsiniz. Birbirinden farklı renk ve desenlerle süslenen ürünler şık görünümleriyle sofranın vazgeçilmezi olabilir. Kişisel zevkinizi dikkate alarak ürünleri değerlendirebilirsiniz. Peçetelik çeşitleri üretildiği materyaller ve tasarımları ile çeşitleniyor. Softa stilinizi ve oluşturmak istediğiniz görünümü baz alarak ürünleri kullanabilirsiniz. Şık ve dikkat çekici peçetelik ve peçete halkası çeşitleri Jumbo’da sizi bekliyor. Kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerle sofranızda fark yaratın.

Şık Sofralar İçin Peçetelik ve Peçete Halkası Modelleri

Şık ve göz alıcı bir sofra hazırlamak için küçük aksesuarların önemi herkesçe biliniyor. Küçük detaylarla sofranızı zenginleştirerek kusursuz bir stil yaratabilirsiniz. Softa tarzını belirleyen ürünler arasında peçetelik ve peçete halkası modelleri öne çıkıyor. İhtiyaçlarınıza ve kişisel zevkinize uygun ürünleri web sitemizde bulabilirsiniz. Ürünlerin modelleri üretildiği materyallere göre farklılaşıyor. Pirinç, çelik ve metal ürünleri sofra stilinize göre değerlendirebilirsiniz. Peçetelik modelleri ise renk ve desenleriyle kullanıcılardan tam not alıyor. Çelik ve seramik malzemeden üretilen ürünleri kişisel zevkinize göre seçebilirsiniz. Peçete halkası ve peçetelik çeşitleri farklı sofra stillerine uyum gösterebiliyor. Eğer sofranızda bütüncül bir görünüm oluşturmak isterseniz bu ürünleri uyumlu görünecek şekilde tercih edebilirsiniz. Çelik peçetelik ve peçete halkası modelleri uyumlu bir görünüm için doğru seçim olabilir. Bunun yanında farklı renklerle sunulan ürünleri de takım şeklinde oluşturabilirsiniz.

Sofranızın Görünümünü Zenginleştirecek Peçetelik Modelleri

Peçetelik çeşitleri yemek sırasında kullanılan peçetelerin daha düzenli görünmesini sağlıyor. Bununla birlikte pratik kullanım imkanı sunuyor. Konuklarınıza şık bir sofra sunmak için peçetelikleri tercih edebilirsiniz. Peçetelik modelleri üretildiği materyali ve tasarımları üzerinden çeşitlilik gösteriyor. Porselen peçetelik zarif görünümüyle öne çıkıyor. Eğer sofranızda tamamlayıcı bir peçetelik isterseniz bu ürünleri değerlendirebilirsiniz. Porselen peçetelikler canlı renk ve tasarımlarla sunuluyor. Yeşil tonlarıyla tasarlanan Jumbo Joy Green ürününü modern sofra stillerinde tercih edebilirsiniz. Porselen ürünler arasında mat siyah rengiyle Jumbo Nero peçetelik de göze çarpıyor. Sofranızda şık ve klas bir görünüm için bu ürünü değerlendirebilirsiniz. Dikkat çekici bir sofra dizaynı içinse çelik peçetelik modelleri bulunuyor. Paslanmaz çelikten tasarlanan Jumbo çelik peçetelik çeşitlerini özel davetleriniz için de tercih edebilirsiniz. Çelik peçetelik modelleri arasında desenli ve aynalı ürün seçenekleri öne çıkıyor. Göz alıcı bir sofra stili için aynalı peçetelik modellerini kullanabilirsiniz. Sofra görünümünü farklılaştırmak içinse desenli çelik ürünleri seçebilirsiniz. Bütçenize uygun peçetelik fiyatları ve şık seçenekler Jumbo’da sizi bekliyor.

Göz Alıcı Yemek Sunumları İçin Peçete Halkası Modelleri

Peçete halkası modelleri de farklı tasarımlarıyla sofrası şıklaştıran unsurlar arasında bulunuyor. Siz de sofranıza zengin bir görünüm katmak için bu ürünleri değerlendirebilirsiniz. Peçete halkası çeşitleri üretildiği materyaller ve tasarımlar üzerinden çeşitleniyor. Sofranızın diğer dekoratif gereçlerini göz önünde bulundurarak ürünleri değerlendirebilirsiniz. Çelik peçete halkası modelleri modern sofra stillerine hitap edebiliyor. Eğer masanızda göz alıcı ve sade bir tasarım arzuluyorsanız bu ürünleri seçebilirsiniz. Çelik peçete halkaları çatal ve bıçak gibi diğer gereçlerle uyumlu bir görünüm oluşturabilir. Bununla birlikte uzun ömürlü kullanımıyla senelerce sofranızın vazgeçilmezi olabilir. Gold peçete halkası çeşitlerini ise retro ve klasik sofra tasarımlarında bütüncül bir görünüm oluşturmak için ideal. Gold renginin yanında çeşitli dokularla süslenen tasarımları farklı bir stil yaratmak için değerlendirebilirsiniz. Jumbo peçete halkası ve peçetelik modelleriyle sofranızın kusursuz görünmesini sağlayın. Bu tip sofra sunum aksesuarları ve servis aksesuarlarını web sitemizde bulabilirsiniz.

Devamını Gör