Kaşık
Çatal
Bıçak
Yemek Bıçağı
Balık Bıçağı
Tatlı & Pasta Bıçağı
Ordövr Bıçağı
Parça Sayısı
1 Parça
22 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
22 Sonuç
Yemek Bıçağı (22)
%31

Yemek Bıçağı

Günün farklı pek çok öğününde yemek bıçağı çeşitleri ile servis ve sunumlarınızı zenginleştirebilirsiniz. İster tekli ister set hâlinde satın alabileceğiniz yemek bıçakları, uzun ömürlü yapısı ve şık tasarımı ile şimdi Jumbo'da! Siz de vakit kaybetmeden keşfetmeye başlayabilir, aradığınız tekli & set yemek bıçaklarını burada bulabilirsiniz.

 

Paslanmaz Çelik Yemek Bıçağı Özellikleri

Çatal - kaşık - bıçak gibi temel servis gereçlerinde en sık karşılaşılan materyallerden biri paslanmaz çelik oluyor. Bunun birden fazla nedeni var. Paslanmalara karşı direnç göstermesi ve dayanıklı olması sayesinde bu adı alan çelik ürünlerin en önemli özelliklerinden biri uzun ömürlü olması. Paslanmalara, korozyona, deformelere karşı yüksek dayanıklılık sergileyen bu ürünler böylece demir ya da ahşap gibi malzemeler karşısında da değer kazanıyor. Çelik yemek bıçağı çeşitleri de bu açıdan gayet avantajlı. Uzun zaman ilk günkü niteliklerini koruyabilecek bu ürünler, böylece sık bıçak yenilemelerine de ihtiyaç duymuyor. Özellikle de son derece steril ve hijyenik mutfak aletlerine duyulan ihtiyaç gereği yine korozyona dayanıklı bu ürünler doğru seçim olabilir. Yüksek kalite paslanmaz çelik ürünler aynı zamanda toksik olmayan yapısı ile de daha sağlıklı bir yemek yeme imkânı sunuyor. İster akşam yemeği ister kahvaltı bıçağı formuyla kullanabilecek olmanız da bu ürünleri çeşitlilik noktasında öne çıkarıyor. Son olarak ısıya dayanıklı olması ile bulaşık makinelerinde rahatça yıkanabilmesi ve estetik görünüme ulaşması da paslanmaz çelik yemek bıçaklarını tercih edilesi kılıyor. Siz de ister tekli ister 12'li yemek bıçağı gibi seçenekleri değerlendirebilir, hemen sepetinizi doldurabilirsiniz.

Estetik Olarak Yemek Bıçakları

Kategorimizde inceleyebileceğiniz yemek bıçakları, birden fazla formu itibarıyla geniş tasarım yelpazesine sahip. Böylece sofra düzeniniz, servislerinizdeki estetik anlayışınıza uygun olanı bulmanız da çok kolay. Örneğin, klasik forma sahip olanlar ile kolayca alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Bunlar, keskin geçişlerden uzakta, ovali hatırlatan köşeleri ve ideal uzunluktaki sapı ile kullanıcı deneyiminde de pozitif bir yere sahip. Sap kısmı ile bıçak kısmının birbirine yakın ölçüleri ile de bu bıçakları kullanmak oldukça basit. Alternatif tasarımlar arasında ise ezber bozan seçeneklere göz gezdirebilirsiniz. Örneğin, 235 / 10 mm ölçülerine sahip, bıçağın orta kısmının daha geniş ilerlediği modeller bunlardan biri. Sap kısmı görece daha uzun olan bu modeller XL olarak da tanıtılıyor. Benzer şekilde yine sap kısmı, bıçak kısmından daha uzun farklı modeller de var. Sap kısmında genişleyerek aşağı doğru uzanan modeller bunlardan biri. Bu yemek bıçakları da sapından rahatça tutulup kontrol edilebilen ve kullanılabilen ürünler arasında. Tam tersi bir tasarım olarak kısa saplı, uzun bıçak bölümlü olanlar da son derece modern ve hoş bir görünüm elde ediyor. Özellikle büyük dilimler kesmek gerektiğinde bıçak kısmı uzun bu modeller de gayet kullanışlı. Tüm bunların yanı sıra yemek bıçağı 12'li ya da tekli gibi seçenekleri ile beğeninize sunuluyor. Altın detaylardan çeliğe kadar da farklı renk seçeneklerini görmeniz mümkün.

Yemek Bıçağı Fiyatları

Geniş bir skalada görebileceğiniz yemek bıçağı fiyatlarına ise birden fazla faktör etki ediyor. Ürün çeşitliliği bunlardan biri olup aradığınız modeli bulmanızı da kolaylaştırabilir. Ek olarak ürünlerin miktarı ve adedi de fiyatlarda belirleyici olabiliyor. Buna göre yemek bıçak takımı ile tekli satışa sunulan arasında geniş fiyat skalaları görmeniz mümkün. Dilerseniz, fiyat filtrelerinden yararlanabilir ya da sepette indirim gibi fırsatları da hemen kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra ürünleri artan fiyat, azalan fiyatlarına göre de listelemeniz mümkün. Paslanmaz çelikten imal edildiği için uzun ömürlü olan yemek bıçakları, böylece uzun zaman bir başka takıma ihtiyaç duymamanızı da sağlayabiliyor. Arzu ederseniz, Balık Bıçağı kategorimizdeki ürünleri inceleyerek de diğer bıçak eksiklerinizi de tamamlayabilirsiniz.

Devamını Gör