TENCERE & TAVA
DÜDÜKLÜ TENCERELER
SAHAN & SAHAN SETİ
ÇAYDANLIK & CEZVELER
MUTFAK BIÇAKLARI
MUTFAK GEREÇLERİ
Kek Kalıbı & Fırın Kabı
Ezici
Spatula
Limon Sıkacağı
Rende & Dilimleyiciler
Pizza Kesici
Tirbuşon & Açacak
Soyacak
Saklama Kabı
Baharat Öğütücü & Değirmeni
Buz Kalıbı
Kaşıklık
Ekmek Kutusu
Hamur Şekillendirici
Çöp Kutusu
Servis Gereçleri
Kesme Tahtası
Süzgeç
Ölçü Kabı
Kavanoz
1 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
1 Sonuç
Spatula (1)

Spatula

Spatula modelleri Jumbo'da! Mutfakların sık kullanılan araç gereçleri arasında yer alan spatulalar kullanım alanlarına göre de çeşitlilik gösteriyor. Farklı materyallerden üretilen bu ürünler lezzetli tatlar yaratabilmenize olanak sağlıyor. Bu modelleri yemek yaparken ya da krema gibi ürünleri eşit miktarda dağıtmak için kullanabilirsiniz. Daha pek çok alanda kullanabileceğiniz bu ürünlere siz de mutfaklarınızda yer ayırabilirsiniz. Her mutfakta olması gerekenler arasında yer alan spatula modellerine siz de kategorimiz üzerinden ulaşabilir istek ve ihtiyaçlarınıza yönelik seçim yapabilirsiniz.

Çelik Spatula Modelleri

Geniş bir model skalasına sahip olan spatula modelleri farklı materyallerden üretilerek ihtiyaçlarınıza uygun bir şekilde sunuluyor. Bu modellerden biri olan çelik spatula çeşitleri kategorimiz üzerinden tercih edilen çeşitler arasında yer alıyor. Mutfaklarda sıkça karşılaşılan bu mutfak gereci ile farklı lezzetleri kolaylıkla yapabilirsiniz. Spatula modelleri ikiye ayrılıyor. Bunlar arasında daha çok kızartma yaparken kullanılan delikli spatula modelleri ile pastacı spatulası modelleri oluyor. Her iki model de farklı amaçlar için kullanılarak sizlere en iyi performansı sunuyor. Her iki model de paslanmaz çelikten üretiliyor olup dayanıklı bir yapıya sahip. Ergonomik bir şekilde tasarlanan bu modeller rahat bir tutuşa sahip olup güvenli bir şekilde kullanmanıza ortam hazırlıyor. Pastacı spatulası modelleri, lezzetli tatlılar oluşturmak için gerekli ürünler arasında yer alıyor. Pastacı kremasının düzgün bir şekilde yayılmasını ve çarşaf gibi bir görüntü oluşturmasını sağlıyor. Boyut olarak farklı boylarda bulunan bu modeller, ihtiyaçlarınıza yönelik tercihlerde bulunabilmeniz yardımcı oluyor. Kategorimiz üzerinden çelik spatula modellerini inceleyebilir ve beğendiklerinizi sepetinize ekleyebilirsiniz.

Silikon Spatula Çeşitleri

Spatula modelleri geniş bir ürün yelpazesine sahip olduğu kadar, kullanım alanı açısından da geniş bir alana sahip. Silikon spatula modelleri yemek yaparken kullanılan çeşitler arasında yer alıyor. Yumurta spatulası olarak da bilinen modellere sahip olan bu çeşitler yiyeceklerinizi kolaylıkla hazırlayabilmenize yardımcı oluyor. Bu modeller karıştırma ve çırpma işlemlerinde de kullanılabilir özelliğe sahip olmaları ile öne çıkıyor. Oldukça fonksiyonel bir ürün olan yumurta spatulası gerek tuzlu gerek tatlı yapımında gönül rahatlığıyla kullanılabiliyor. Aynı zamanda bulaşık makinesinde yıkanabilir özelliğe sahip olan bu modelleri kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Bunların yanında pastacı spatulaları da bu materyallerde de bulunuyor. Son zamanlarda mutfakların olmazsa olmazı haline gelmiş olan bu spatula çeşitleri hızlı bir şekilde dilediğiniz yemeği ya da tatlıyı yapabilmenize yardımcı oluyor. Tüm bu ürünleri kategorimiz üzerinden inceleyebilir, ihtiyaçlarınıza uygun olan modelleri sepetinize ekleyebilirsiniz. Dilerseniz Mutfak Gereçleri kategorisi üzerinden mutfakta ihtiyaç duyduğunuz diğer ürünlere de göz atabilirsiniz.

Spatula Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Her üründe olduğu gibi mutfak gereçleri içinde yer alan spatulaları da seçerken dikkat etmeniz gereken birkaç nokta yer alıyor. Farklı kullanım alanlarına göre çeşitlenen bu ürünler arasında ilk olarak ne için kullanacağınızı belirlemeniz gerekiyor. Ardından tercih edeceğiniz modelin üretildiği malzemeye dikkat edebilirsiniz. Genellikle silikon ve çelikten üretilen bu modeller arasından dayanıklı ve uzun ömürlü modelleri tercih etmeniz öneriliyor. Kolay kullanım alanı oluşturabilecek modelleri seçebilir ve kullanım sırasında zorlanmadan, hızlı ve pratik bir şekilde yiyeceklerinizi hazırlayabilirsiniz. Bunların yanında rahatlıkla temizleyebileceğiniz ürünlerde zamandan tasarruf edebilmenizi sağlıyor. Bulaşık makinesinde yıkanabilen modelleri tercih ederek doğru seçimler yapabilirsiniz. Spatula fiyatları da dikkat edilmesi gereken detaylar arasında yer alıyor. Bütçenize uygun bir tercihte bulunarak mutfağınıza yeni ürün ekleyebilir ve istediğiniz yiyecekleri zorlanmadan hazırlayabilmenin tadını çıkarabilirsiniz. Modelleri sayfamız üzerinden inceleyebilir, ihtiyaçlarınıza uygun olan modelleri sipariş verebilirsiniz.

Devamını Gör