Tencere Seti
Çelik Tencere Seti
Granit Tencere Seti
Tek Tencere
Tava & Tava Seti
Süt & Sos Tenceresi
5 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
5 Sonuç
Granit Tencere Seti (5)
%30 İndirim
%15

Granit Tencere Seti

Sağlamlığı ve yüksek dayanım gücü ile bilinen granit tencereler, mutfak aletleri ve pişirme grubunun en güçlü üyeleri arasında. Aldığı ısıyı eşit şekilde dağıtabilmesinden geç soğumasına, yüksek dayanıklılığından ağır yapısına kadar granit tencere modelleri kendine has bir dizi özellik taşıyor. Siz de aradığınız granit tencere setini Jumbo’da keşfetmeye başlayabilir, bugüne kadarki en üstün pişirme grubu ürünlerinize sahip olabilirsiniz!

 

Granit Tencere Özellikleri

Granit tencere takımı / seti, sahip olduğu yüksek malzeme kalitesi sayesinde farklı pek çok özelliği bünyesinde barındırıyor. Bunlardan ilki şüphesiz granitten gelen sağlamlık ve yüksek dayanım gücü. Zamana, olası deformasyon durumlarına karşı muadillerine kıyasla çok daha direnç gösteren granit tencereler, çizilmelere karşı da gösterdiği üstün gücü ile beğeni topluyor. Bu sayede kullanım kaynaklanabilecek problemlerle de başa çıkabilen bu ürünler, çok uzun zaman bir başka tencere setine ihtiyaç duymanızı önlüyor. Bu açıdan bakıldığında granit tencereler aslında ekonomik bir tercih de olabilir. Çok uzun ömürlü olması sayesinde sık tencere değişikliğine gitmenize ya da yeni modeller bakmanıza gerek kalmayabilir. Paslanmayan yapısı ile de genel olarak granit tencereler kullanıcıların güvenini kazanıyor. Et yemekleri başta olmak üzere granit tencerelerde makarna, pilav, sebze tarifleri gibi aklınıza gelebilecek pek çok yemeği de hazırlayabilirsiniz. Dahası, sağlamlığı ile sınıfı geçen granit tencereler kolay bakım ve temizlik uygulamaları ile de oldukça zahmetsiz. Diğer modellere kıyasla yağı üzerinde tutmayan bu modeller, kullanım sonrasında rahatça yıkanabiliyor. Yıkama sonrasındaki kurutma işlemleri için de endişe etmenize gerek yok. Paslanmayan malzemesi sayesinde granit tencereler uzun süre mutfağınızın demirbaş pişirme ürünleri arasında yer alabilir. Yağ tutmadığı gibi yapışmaz özelliklere sahip olduğu için de yine bakım ve temizliği son derece kolay.

Granit Tencere Çeşitleri

Bu ürün grubu içerisinde özellikle 7 parça granit tencere seti çeşitleri çok popüler. Genel olarak kullanıcıların da en sık rağbet gösterdiği seçeneklerden biri olması bakımından siz de 7 parça modellere şans verebilirsiniz. Örneğin, 20 cm derin tencere (1,8 litre), 24 cm derin tencere (3 litre), 26 cm karnıyarık tenceresi (3 litre) ve 26 cm tava (1,9 litre) modeller gayet ideal. Bu noktada litreleri değişen modeller de var. 2 litre, 2.5 litre, 3,5 litre ve 1.5 litre olmak üzere farklı tencere - tavalardan oluşan setler de var. İç yüzeyi granit olarak tasarlanan bu modellerde 4 mm kalınlıkta alüminyum gövdeyi, silikon cam kapağı, paslanmaz çelik kulpları da görebilirsiniz. Böylece başlı başına avantaj sunan malzemeler ile donatılan granit tencereler, bulaşık makinesinde yıkamaya da uygun. İç yüzeyi witford quantium 3 kat kaplama, dış yüzeyi ise witford quantium 3 kat kaplama olan modeller de var. İndüksiyon dahil tüm ocaklarda kullanılabilen bu ürünler de hem malzeme kalitesi hem de kullanım kolaylığı açısından çifte avantaj sunuyor. Yüksek kalite 430 Paslanmaz çelik tabana sahip modeller de yine uzun ömürlülük ve dayanıklılık noktasında beklentileri karşılıyor. Yerli üretim kalitesini ayağınıza getiren bu modellere ek olarak 8 parça setler de var. Bu çeşitler, sunduğu tencere - tava ürünlerinin yanına bir de şık çaydanlık ekliyor. Paslanmaz çelikten imal edilen çaydanlıklar, indüksiyonlu kullanıma uygun çözümler sunuyor.

Granit Tencere Fiyatları

Granit tencere fiyatlarını ise farklı aralıklarda görmeniz mümkün. Fiyatlandırmaya ise ürün çeşitliliği, parça sayısı, malzeme detayı gibi birden fazla faktör etki ediyor. Ek olarak tencere - tavaların tasarımına yönelik bilgiler de yine fiyat aralığında belirleyici olabilir. Bunun yanı sıra granit tencereler kullanım ömrü son derece yüksek, dayanıklı, paslanmayan bir yapıda olduğu için uzun zaman bir başka tencere setine ihtiyaç duymamanızı da sağlıyor. Böylece uzun vadede daha avantajlı bir seçim olabiliyor. Dilerseniz, kategorimizdeki fiyat filtrelemelerinden yararlanabilir, indirim fırsatları ile de alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Mavi ya da siyah gibi renkler arasından da mutfak dekorasyonunuza uygun tonlardan birini hemen seçebilirsiniz. Arzu ederseniz, Sahan & Sahan Seti sayfamızdan da granit, demir döküm ve çelik ürünleri keşfedebilirsiniz.

Devamını Gör