Tencere Seti
Tek Tencere
Çelik Tencere
Granit Tencere
Döküm Tencere
Tava & Tava Seti
Süt & Sos Tenceresi
3 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
3 Sonuç
Granit Tencere (3)

Granit Tencere

Birbirinden kaliteli ve kullanışlı granit tencereler, Jumbo farklı ve ayrıcalıklarıyla burada sizi bekliyor. Eğer siz de mutfağınızda sağlıklı pişirme yöntemlerini uygulamak istiyor ve bunun için gerekli pişirme grubu ihtiyaçlarınızı tamamlamak istiyorsanız, Jumbo'nun granit tencere modelleri tam da aradığınız ürünler olabilir. Granit malzemenin getirdiği sağlıklı pişirme ve yiyeceklerin besin değerlerini maksimum düzeylerde koruyabilme imkanları ile siz mutfağınıza Jumbo yeniliklerini ve kalitesini dahil edebilirsiniz.

Granit Tencere Modelleri

Yüksek kaliteli yapışmaz bir kaplama ile donatılan, böylece yiyeceklerin pişirilmesi ya da aktarılması esnasında hiçbir şekilde yapışma yapmayan Jumbo granit tencere modelleri, tekli olarak burada beğeninize sunuluyor. Granit tencere kullanımının en büyük avantajlarından bir tanesi olan yapışmazlık, minimum yağ ile lezzet dolu ve sağlıklı yemekler pişirmenize imkan tanıyor. Bu sayede çok az miktarda yağ kullanarak ya da bazı durumlarda hiç kullanmayarak birbirinden enfes yiyecekler pişirebilir, ailenizi sağlık dolu öğünler ile beslemenin keyfini yaşayabilirsiniz. Bu faydalarının yanı sıra granit tencere modelleri aynı zamanda şık tasarımlarıyla da beğeni toplamayı başarıyor. Renk renk, şekil şekil granit tencere tekli versiyonlarıyla burada sizleri karşılıyor. Eğer siz de mutfağınıza sağlıklı pişirme gereçleri kazandırmak istiyorsanız, tercihinizi gönül rahatlığıyla Jumbo granit tencere modellerinden yana yapabilir ve farklı ilk kullanımdan itibaren gözlemleyebilirsiniz.

Granit Tencere Fiyatları

Söz konusu granit tencere fiyatları olduğu zaman ürün ebadına göre farklı fiyat aralıklarıyla karşılaşmanız mümkün oluyor. Kategorimizde pek çok farklı ihtiyaca ve zevke uygun granit tencere çeşidine rastlamak ve bunların arasından hem gereksinimleriniz hem de bütçeniz ile birebir örtüşen bir ürün temin etmek işten bile değil. Ürünlerimizin paslanmaz çelik ağız kenarları ve farklı renklerdeki şık alüminyum kaplaması, düzenli olarak bulaşık makinesinde yıkama yapsanız dahi uzun ömürlü bir dayanıklılık vadediyor. Yine granit tencere modellerimizin tamamında yer alan delikli cam kapaklar, bir yandan yemeğinizin gerekli havayı ve buharı boşaltmasına ve daha da lezzetli hale dönüşmesine vesile olurken diğer yandan yemeği kolayca gözlemenize ve takip etmenize olanak sunuyor. Berghoff markasının Sage ve Slate serileri, Jumbo granit tencere kategorisinin en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alıyor. Siz de başta 26 cm granit tencere ve 24 cm granit tencere olmak üzere farklı ebat ve derinlikteki granit tencereleri hemen şimdi buradan inceleyebilir ve anında satın alabilirsiniz. Birden fazla granit tencere ihtiyacınız varsa da Granit Tencere Seti kategorimizi ziyaret ederek tek bir satın almada birden fazla boyuttaki granit tencereye sahip olabilirsiniz.

Neden Granit Tencere?

Granit tencereler, uzun yıllar dayanacak dayanıklı bir seçenektir. Malzeme ısıya ve çizilmelere karşı dayanıklıdır, bu nedenle çabuk yıpranmaz. Granit ısıya çok dayanıklı bir malzeme olduğu için yüksek sıcaklıklara hiçbir şekilde zarar görmeden dayanabilir. Bu, ocakta veya fırında olduğu gibi yüksek ısıda yemek pişirmek için mükemmel bir seçimdir. Granit pişirme kaplarının temizlenmesi kolaydır, bu da onu dayanıklı bir tencere seçeneği arayan kişiler için mükemmel bir seçim haline getirir. Ek olarak, granit ısıya dayanıklılığı sayesinde hızlı bir şekilde aşınmaya uğramaz ve uzun yıllar ilk günkü formunu korur. Granit tencere ve tavalar, yemeklerinde alüminyum veya diğer metalleri kullanmaktan kaçınmak isteyenler için iyi bir seçimdir. Toksik olmayan özelliklere sahiptir ve gıda ile reaksiyona girmez. Ayrıca, eşit şekilde ısıyı dağıtmasıyla da ünlüdür. Granit pişirme kaplarının bir diğer faydası da bulaşık makinesinde yıkanabilir olmasıdır. Dolayısıyla temizliğinin kolay olması rahatlık açısından büyük bir artı anlamına gelmektedir. Bu ve bunun gibi sayısız avantajı bulunan granit tencereleri siz de hemen şimdi Jumbo ayrıcalıklarıyla keşfedin!

Devamını Gör