TENCERE & TAVA
DÜDÜKLÜ TENCERELER
SAHAN & SAHAN SETİ
Çelik Sahan
Sahan Seti
Granit Sahan
ÇAYDANLIK & CEZVELER
MUTFAK BIÇAKLARI
MUTFAK GEREÇLERİ
1 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
1 Sonuç
Granit Sahan (1)

GRANİT SAHAN

Granit Sahan

Mutfak gereçleri kullanımında giderek daha geniş kitleler tarafından tercih edilen ve her gün daha fazla marka tarafından ürün gamına yerleştirilen granit, sahan modellerinde de kendine yer bulmayı başarıyor. Jumbo'nun granit sahan modelleri, hem kolay pişirme olanakları hem de sağlıklı yapıları ile ömürlük ürünler olmayı vadediyor. Siz de bu sayfada yer alan granit sahan setleri arasından ihtiyaçlarınıza ve beklentilerinize uygun bir seçim yapabilir ve hemen satın alabilirsiniz.

Granit Sahan Nedir, Özellikleri Nelerdir?

Jumbo'ya ait granit sahan seti, piyasadaki diğer tüm granit sahanlardan ayrılan üstün kaliteli ve teknolojik özelliklere sahiptir. Leke tutmayan dış yüzeyi bulunan bu granit sahanlar, maksimum yanmazlık ve yapışmazlık sağlayan Diamond teknolojili iç kaplamayla beğeninize sunulmaktadır. Bu kaplama, süzme granit olmakla birlikte ezme granite göre çok daha dayanıklıdır ve yanmaz - yapışmaz özelliği çok daha yüksektir. Başka bir deyişle bu granit sahan tavalardan faydalanarak neredeyse sıfır yağ ile dilediğiniz yemeği pişirmeniz mümkündür. Gücünü doğadaki en dayanıklı maden olan elmastan alan Diamond granit sahan serisi, yüzeyinde yer alan 300.000 adete kadar gerçek elmas kristalleriyle bezenmiş olduğu için benzersiz bir yapıya sahiptir. Çizilmezlik, ultra dayanıklılık ve yapışmazlık, bu ürünlerin el blenderı dahil pek çok farkı metal mutfak gereciyle de kullanılabilmesine olanak sağlıyor. Siz de Jumbo'nun üstün teknolojili granit sahan setlerini bu sayfamız üzerinden inceleyerek eşi benzeri bulunmayan bu ürüne hemen sahip olabilirsiniz.

Neden Granit Sahan Tercih Etmeliyim?

Sahan seçiminizde granit malzemeyi tercih etmeniz için pek çok farklı sebep bulunuyor. Bunlardan bir tanesi ve belki de en önemlisi, granitin sunduğu sağlıklı pişirme imkanları oluyor. Granit sahan kullanarak yumurta, menemen, ızgara ve kızartma pişirebilir, bunu yaparken minimum oranda yağ kullanarak yiyeceklerin lezzetini ve besin değerini kaybetmeden sofranızdaki yerini almasını sağlayabilirsiniz. Örneğin yumurta kızartmak istediğiniz anlarda neredeyse hiç yağ kullanmadan göz göz, taze ve enfes kahvaltılık tatlara sahip olmak mümkündür. 3'lü granit sahan seti olarak Jumbo kalitesiyle bulabileceğiniz ürünler, farklı ebatlarıyla içlerinde çeşitli yiyeceği aynı anda pişirmenize olanak sunuyor. Dilerseniz 20 cm sahan içerisinde lezzetli bir menemen pişirirken 18 cm'lik sahanda yumurtalı ekmek kızartabilir, 16 cm sahan içerisinde ise sucuklarınızı hazırlayabilirsiniz. Lezzet ve keyif dolu kahvaltıların yeni adresi Jumbo granit sahan setleri, tüm albenisi ve kalitesi ile burada sizi karşılıyor.

Granit Sahan Setleri Modelleri & Fiyatları

Jumbo'nun granit kapaklı sahan setleri pek çok farklı özelliğe sahip olmakla birlikte teknik donanımlarıyla da dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Ürünlerin dış yüzeyi silikonla kaplı olduğu için ürünler dışarıdan ısınma yapmıyor ve güvenli bir kullanım vadediyor. İndüksiyon dahil tüm ocaklarda kullanıma uygun yapıları sayesinde granit sahanlar, pek çok farklı tarzda döşenmiş mutfağa kusursuz uyum sağlayabiliyor. 304 paslanmaz çelik kulplar, dayanıklı cam kapaklar ve elbette ürüne adını veren Diamond iç kaplama, Jumbo granit sahan seti serisini bir adım öne taşıyan diğer özellikler arasında. Hem dayanıklılık hem de çizilmezlik bakımından üstün bir performans gösteren bu setler, size uzun yıllar hizmet etmeyi amaçlıyor. Ürünlerde yer alan alüminyum ara katman ise eşit ısı dağılımı sağlayarak yemeklerin daha dengeli ve daha lezzetli pişmesine fırsat tanıyor. Siz de tüm granit sahan seti fiyatlarını bu kategorimiz üzerinden inceleyerek hemen alışverişe başlayabilirsiniz. Daha fazla sahan modeli için ise Sahanlar kategorimizi ziyaret etmeniz mümkün.

Devamını Gör