Kek Kalıbı & Fırın Kabı
Ezici
Spatula
Limon Sıkacağı
Rende & Dilimleyiciler
Pizza Kesici
Tirbuşon & Açacak
Soyacak
Saklama Kabı
Tek Saklama Kabı
Saklama Kabı Seti
Baharat Öğütücü & Değirmeni
Buz Kalıbı
Kaşıklık
Ekmek Kutusu
Hamur Şekillendirici
Çöp Kutusu
Servis Gereçleri
Kesme Tahtası
Süzgeç
Ölçü Kabı
Kavanoz
Parça Sayısı
6 Parça
2 Parça
1 Parça
9 Parça
9 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
9 Sonuç
Saklama Kabı Seti (9)
%-16

Saklama Kabı Seti

Yiyecek ve içeceklerinizi güvenle muhafaza edebileceğiniz saklama kabı setini Jumbo'da keşfedin! Farklı materyallerden üretilen pek çok model ve parça sayısı arasından ihtiyacınıza yanıt vereni hemen bulabilirsiniz. Cam, plastik, çelik, melamin gibi materyallerden üretilen saklama kabı setleri, geniş renk skalası ile de mutfak dekorasyonunuza katkı sağlıyor. Siz de vakit kaybetmeden incelemelerde bulunabilir, indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Materyallerine Göre Saklama Kabı Setleri

Cam saklama kabı modelleri en çok popülarite kazanan tasarımlardan biri. Yapısı gereği şeffaf saklama kabı olarak da öne çıkan bu ürünler, özellikle de sıvıların muhafazası için çok ideal. Böylece yanınızda taşımanız gereken çorbalarınızı da cam saklama kaplarınızda güvenle koruyabilirsiniz. 3'lü saklama kabı arıyorsanız cam materyalinden imal edilen Jumbo Protect modellerine şans verebilirsiniz. 2 adet 13 x 10 cm ve 1 adet 21 x 13 cm saklama kabı sunan bu setlerin kapakları ise yüksek kalite paslanmaz çelikten üretiliyor. Üzerindeki kapakçığı sayesinde de yemeklerinizin aroma ve lezzetini her zaman koruyabilirsiniz. Yiyeceğin su ile temasını kesmek içinse bu setlerin tabanında delikli altık bulunuyor. Çelik saklama kabı çeşitleri ise 5 parça, 9 parça gibi seçenekler sunuyor. 9 parça Globe siyah modeller 16 cm ve 20 cm saklama kabı, 24 cm karıştırma aparatı ve 2 parça rende aparatına sahip. Böylece yemek hazırlıklarınız için temel diğer ekipmanlara da bu set ile ulaşabilirsiniz. 5 parça modeller ise çelik gövdelere sahip olup rende, kapak, 24 cm kap sunuyor. Silikondan üretilen setler ise kahvaltılık saklama kabı gibi spesifik ihtiyaçlarınıza yanıt verebilir. Lekue 3'lü modeller %100 platin silikondan üretiliyor olup 0,2 litrelik, 0,5 litrelik ve 1 litrelik kaplar sunuyor. Uzunlamasına bir forma sahip olanlar ise özellikle makarna, maş fasulyesi gibi gıdalarınızı muhafaza etmeniz için çok ideal.

Saklama Kabı Seti Özellikleri

Malzeme ve tasarımlarına göre saklama kabı setlerinin özellikleri değişkenlik gösteriyor. Örneğin, kilitli saklama kapları için melamin malzemesinden üretilenleri tercih edebilirsiniz. Guzzini On The Go saklama kapları kilitli tasarıma sahip olup bu yönüyle seyahatleriniz için de ideal. Arabayla yolculuklarınızda olası sızma, dökülme gibi aksilikleri kilitli yapısı sayesinde tümüyle önleyebilir. 21 x 12 x 7 cm & 900 ml ölçü ve kapasitede sunulan bu ürünler, valf detayı sayesinde sızdırma yapmazken mikrodalgada da kullanılabilir. Renk skalası içerisinde ise çelik, bej, beyaz, mat çelik, çok renkli gibi seçenekler görebilirsiniz. Lekue 6 parça yeşil saklama kapları mutfağınıza da oldukça hoş bir hava yayabilir. %100 platin silikondan imal edilen bu set içerisinde 2 silikon torba (0,5 litre ve 1 litre), 2 silikon kutu (0,5 litre ve 1 litre) ve 2 esnek kapak (8,5 cm ve 15 cm) bulunuyor. Sürdürülebilir olduğu için de bu ürünler çevre dostu saklama kapları arasında. BPA içermemesi, et suyundan çorbaya, pişmiş yiyeceklere kadar gıda muhafazasına izin vermesi de bu setleri sevilir kılıyor. Mutfak raflarınızda bir bütünlük ve uyum yakalamak isterseniz uzunlamasına forma sahip olan Save&Store 3'lü saklama kaplarını da tercih edebilirsiniz. Kuruyemişlerden makarnalara, ıhlamurlardan yulaflara kadar pek çok gıdanızı bu ürünler içerisinde saklayabilirsiniz. Bulaşık makinesinde yıkanabildiği için de bu ürünler pratik temizleme uygulamalarına sahip. Dilerseniz, Mutfak Gereçleri sayfamızdan farklı ihtiyaçlarınızı da tamamlayabilirsiniz.

Saklama Kabı Seti Fiyatları

Set halinde satışa sunulan saklama kabı fiyatları ise önemli ölçüde değişkenlik gösterebiliyor. Ürün çeşitliliği, parça sayısı, malzeme ve kapasite gibi unsurlar fiyat aralığında belirleyici olabiliyor. Söz konusu ürün çeşitliliği sayesinde aynı zamanda aradığınız saklama kaplarını da daha kolay bulabilirsiniz. Buna göre; 3 parça, 5 parça, 9 parça gibi setler arasından hemen bir seçim yapabilirsiniz. Dilerseniz, fiyatları filtreleme özelliğini de açabilir ve bütçenize uygun olanları sıralayabilirsiniz. Tüm ürünleri azalan fiyat ya da artan fiyatlarına göre listelemek içinse akıllı sıralamayı kullanabilirsiniz. Ayrıca sepette indirim gibi fırsatlardan yararlanarak da çok daha avantajlı şekilde alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Arzu ederseniz, Sofra, Sunum Gereçleri sayfamızdaki farklı ürünleri de keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Devamını Gör