EV TEKSTİLİ
SALON AKSESUARLARI
Vazo
Küllük
Dekoratif Tabak & Kase
Dekoratif Obje
Şömine Aksesuarları
SOFRA SUNUM AKSESUARLARI
HEDİYE SEPETİ
PURO AKSESUARLARI
36 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
36 Sonuç
SALON AKSESUARLARI (36)
İkonik Ürün
%12
İkonik Ürün
%7
%63
İkonik Ürün
%17
İkonik Ürün
%18
İkonik Ürün
%20
İkonik Ürün
%13
İkonik Ürün
%6

Jumbo Salon Aksesuarları

Aksesuarlar ve dekoratif parçalar güzel bir görünüm için ev dekorunun olmazsa olması. Bir ya da birkaç aksesuarla dekorun görünüşünü tamamlayabilir ya da yapılan seçimlere göre bambaşka bir havaya sokabilirsiniz. Kırlentlerden şamdanlara çerçevelerden vazolara kullanabileceğiniz birçok aksesuar var.

Yaşam alanlarını çok daha güzelleştirecek dekoratif objeler Jumbo’nun yalın ve zarif çizgileriyle bir araya gelince ortaya harika bir koleksiyon çıkıyor. Sofra düzeninde kullanılacak aksesuarlardan salonun farklı köşelerinde yer verilebilecek objelere birbirinden güzel parçaların bulunduğu ürünler evin havasına stil katacak.

Salon Dekorunu Değiştiren Fikirler

Günün büyük çoğunluğunun geçtiği salonları çok daha özenli ve dekoratif hale getirmek için ufak tefek aksesuarları kullanmak bile yeterli. Tasarımında kullanılan renkleri, stilleri ve materyalleri ile salon aksesuar modelleri evin görünümünü çok daha kişisel hale getirecek ve sıradanlıktan çıkaracak. Bunun için kullanabilecek çok fazla ürün çeşidi var. Bu yüzden salon dekorunu düzenlerken salonun hangi parçasını hareketlendireceğinize karar vererek başlayabilirsiniz. Eğer eklektik duran bir stil amaçlamıyorsanız sadece bir ya da iki köşeye aksesuar eklemek yeterli olacaktır.

Koltuk Dekorasyonu

Her salonun en dikkat çeken mobilyası için koltukları gösterebiliriz. Bu yüzden de üzerinde dekoratif birkaç ürün kullanarak koltukları çok daha karakterize etmek önemli. Farklı şekil, desen, doku ve ebatlarda kırlentler, koltuk dekorasyonunda ilk akla gelen modern salon aksesuarı oluyor. Koltuğun rengini öne çıkaracak bir koltuk şalı da kullanabilir hatta koltuğun arkasında kalan duvarı kontrast renkte boyayarak çok daha fazla ön plana çıkarabilirsiniz.

Masa Dekorasyonu

Salonda yer verilen yemek masaları kullanılmadığı zamanlarda dekoratif görünümler yakalamaya da imkan veriyor. Şık bir masa örtüsü, runner kullanılabilir ve üzeri çeşit çeşit aksesuar ile süslenebilir. Vazolar, mumluklar, dekoratif tabaklar, biblolar, kutular daha birçok aksesuar masa üzerini sıradanlıktan çıkarıp göz alıcı hale getireceklerden. Masayı kalabalık yemek sofraları için hazırlarken renk renk mumlardan kullanabilir ve elegan bir görünüm katabilirsiniz.

Duvar Dekorasyonu

Farklı farklı aksesuarlarla hareketlenip değişen duvarlar günden güne çok daha fazla kullanılıyor. Mobilyaların gösterişli duruşunu artırmak için duvarları alışılagelmişin dışında iddialı bir renge boyayabilir ve üzerinde envaiçeşit aksesuar kullanabilirsiniz. İçerisine grafik çalışmalar, tablolar ya da fotoğraflar koyarak boy boy çerçeveler asılabilir, ayna kullanabilir, dekoratif parçalar yerleştirilebilir ya da daha klasik parçalar kullanmak isterseniz sadece saat kullanabilirsiniz.

Hem ev içerisinde alan açmak hem de daha detaylı görünen bir dekor elde etmek için rafları kullanmak da mümkün. Hazır satılan raflardan kullanabilir ya da dekorasyonu kusursuzca tamamlayacak raflı bir bölüm yaptırılabilir. Vazolardan heykellere şık dekor aksesuarlarının sergilendiği raflar ve dolaplar salonlara çok yakışıyor.

Tüm bunların dışında dekorasyonda fark yaratacak başka salon aksesuarları da var. Kullanılan perdenin kesimi, dikim tarzı, uzunluğu, rengi; halının tüm salonu kaplaması ya da bölgesel kullanılması ve nasıl bir halı seçildiği; modern salon aksesuarı seçimi gibi detaylar görünümü etkileyen detaylardan. Mobilya seçerken mutlaka kullanılacak salon aksesuarlarını da hayal etmek ve dekorasyonu taslak olarak bile olsa belirlemek gerekiyor. Bütçeye seçilecekse göre salon aksesuar fiyatları değişebildiği için her bütçeye uygun seçenek bulmak mümkün.

İlham Veren Yaşam Alanları

Yaşanılan yeri güzelleştirmek, kendine özel yapmak gün boyunca mutluluk veren bir adım. Tamamen kendi tarzınıza özel olarak, en beğendiğiniz detaylarla hazırlayacağınız salon sayesinde tüm günü evinizde geçirmek isteyeceksiniz. Ev için salon aksesuarı seçerken en beğendiğiniz tarzı bulun ve ona paralel seçimler yapın. Oryantal, modern, gösterişli, minimal, eklektik, İskandinav ve daha birçok tarzda dekoru salon aksesuar modelleri ile yaratmak mümkün.

Modern dekorasyon için salon aksesuarı seçerken çok detaylı görünmeyen metal tasarımlara yönelebilirsiniz. Altın, gümüş, platin gibi renklerle tasarlanan aksesuarlar modern evler yaratmaya yardımcı oluyor. Bohem stil seviyorsanız el işçiliği ile üretilen parçaları mutlaka değerlendirin. Ahşap heykeller, geneksel yöntemlerle tasarlanan cam parçalar, detaylı işçiliği olan duvar süsleri, ketenler bohem görünümü kusursuzca tamamlıyor. Klasik duruştan uzaklaşmamak içinse en elegan salon aksesuarlarını değerlendirmek gerek. Kalın dokulu kumaş ile tasarlanan kırlentler, mobilya renkleriyle uyumlu dekoratif objeler, düz hatlar ve nötr renkler klasik dekorasyonu tamamlayan parçalardan. Rengarenk bir salon istiyorsanız gökkuşağını aratmayan aksesuarlar seçmelisiniz. Farklı renklerle tasarlanan her salon aksesuarını seçebilir ve odanın istediğiniz köşesinde kullanabilirsiniz. Parlak ya da pastel renkler enerji dolu yaşam alanları ortaya çıkarıyor.

Devamını Gör