Kaşık
Çatal
Balık Çatalı
Yemek Çatalı
Tatlı Çatalı
Ordövr Çatalı
Bıçak
Parça Sayısı
1 Parça
24 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
24 Sonuç
Yemek Çatalı (24)
%12
%13
%17
%2

Yemek Çatalı

Sofralarımızın olmazsa olmazları arasında yer alan yemek çatalları, Jumbo ayrıcalıkları ve kalitesi ile bu sayfamızda beğeninize sunuluyor. İhtiyacınız olan yemek çatalı modellerini siz de hemen şimdi burada keşfedebilir ve hem gereksinimlerinize hem de bütçenize uyum sağlayacak modelleri anında satın alabilirsiniz.

Yemek Çatalı Modelleri

Söz konusu Jumbo yemek çatalı modelleri olduğu zaman sayısız tasarımla karşılaşmanız ve arasından sofranıza en güzel şekilde uyacak modellerde karar kılmanız mümkün. Jumbo yemek çatalı modelleri, birbirinden şık ve zamansız tasarımlarıyla ön plana çıkarak ömürlük parçalar şeklinde mutfak dolaplarınızdaki ve yemek masalarınızdaki yerlerini alıyor. Sade ve desensiz modelleri tercih edenler, daha modern sofralara ayak uyduracak parçalarda karar kılmış oluyor. Daha geleneksel ve gösterişli bir sofra kurmak isteyenler ise desenli, kabartmalı ve farklı formlardaki yemek çatalı çeşitlerine yöneliyor. Jumbo yemek çatalı çeşitleri arasında tamamı paslanmaz çelikten imal edilmiş, klasik yemek çatalı tasarımların yanı sıra daha çağdaş ve trend modellere de rastlamanız mümkün. Örneğin Jumbo Sable serisi, paslanmaz çelik gövdeyle birlikte siyah ve asil bir tutacak sapı sunan çatallardan oluşuyor. Jumbo 2000 serisindeki yemek çatalları ise mat altın renkleriyle adeta göz kamaştırıyor. Siz de diğer çatal kaşık bıçak takımlarınız ile harika bir ahenk oluşturacak yemek çatalı setini burada bulabilir ve Jumbo farkıyla hemen alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Yemek Çatalı Fiyatları

Kategorimizde rastlayacağınız yemek çatalı fiyatları, ürünlerin tasarımına, malzemesine, boyutuna, adedine ve formuna göre farklılık gösterebiliyor. Kategorimizde istisnasız tüm yemek çatalları, üstün kaliteli paslanmaz çelikten imal ediliyor ve Jumbo ayrıcalıklarını eksiksiz olarak bünyesinde barındırıyor. Modelden ve dizayndan bağımsız olarak kullanılan bu ultra kaliteli paslanmaz çelik malzeme, seçeceğiniz yemek çatallarını uzun yıllar güvenle ve sorunsuz bir biçimde kullanmanıza olanak sunuyor. Bununla birlikte burada göreceğiniz yemek çatalı fiyatları aynı zamanda tercih ettiğiniz ürün içerisinde kaç adet yemek çatalı olduğuna göre de değişkenlik gösterebiliyor. Burada tekli olarak yemek çatalı satın alabileceğiniz gibi 6'lı yemek çatalı ya da 12'li yemek çatalı takımlarından da tercih edebilirsiniz. Örneğin eğer tek başınıza yaşıyorsanız ve yalnızca kendi kullanımınız için sınırlı miktarda yemek çatalına ihtiyacınız varsa, beğendiğiniz modelden 3-4 adet yemek çatalı satın alarak gereksinimlerinizi karşılayabilirsiniz. Kalabalık bir aile ve düzenli olarak kurulan kalabalık sofralar için ise yemek çatalı 12'li setlerde temin edilirse daha yüksek kullanışlılık vadedebiliyor. Siz de bütçenizi ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak bu sayfamız üzerinden en kaliteli ve şık yemek çatallarımızı hemen satın alabilirsiniz.

Yemek Çatalı Bakımı & Temizliği

Yemek çatalı seçimi kadar önemli olan bir diğer konu da şüphesiz ki yemek çatallarının temizliği ve bakımı. Kategorimizden satın alacağınız Jumbo yemek çatalları kullanımında markamızın tavsiye ve önerilerine uyduğunuz sürece bu ürünlerinizi uzun yıllar, hatta ömürlük olarak gönül rahatlığıyla kullanmanız ve hiçbir problem yaşamamanız mümkün. Ana yemek çatalı temizliği sırasında bazı modellerimizin bulaşık makinesinden ziyade elde yıkanması tavsiye ediliyor. Yani siz de beğendiğiniz ürünü satın aldıktan sonra kullanım talimatlarından ya da müşteri danışmanlarımızdan nasıl temizlenmesi gerektiğine dair detayları öğrenerek onların ömrünü uzatabilirsiniz. Özellikle altın, rose ya da başka bir renkte olan, yani saf paslanmaz çelik renginde olmayan yemek çatallarının ve takımlarının bulaşık makinesinde değil, elde ve narin bir biçimde yıkanması öneriliyor. Yemek çatalı bakımında dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta da çatalların üzerinde kalabilecek su lekeleri oluyor. İstenmeyen su lekesi oluşumunun önüne geçebilmek için kaliteli bir bulaşık deterjanı kullanmak şart. Oluşan su lekelerini ise yemek çatallarını birkaç saat sirkeli suda bekleterek çıkartabilirsiniz. Bu ve bunun gibi ufak püf noktalara dikkat ettiğiniz sürece buradan satın alacağınız Jumbo yemek çatallarını ömür boyu güvenle, keyifle ve gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Devamını Gör