TENCERE & TAVA
DÜDÜKLÜ TENCERELER
SAHAN & SAHAN SETİ
ÇAYDANLIK & CEZVELER
MUTFAK BIÇAKLARI
MUTFAK GEREÇLERİ
Kek Kalıbı & Fırın Kabı
Ezici
Spatula
Limon Sıkacağı
Rende & Dilimleyiciler
Pizza Kesici
Tirbuşon & Açacak
Soyacak
Saklama Kabı
Baharat Öğütücü & Değirmeni
Buz Kalıbı
Kaşıklık
Ekmek Kutusu
Hamur Şekillendirici
Çöp Kutusu
Servis Gereçleri
Kesme Tahtası
Süzgeç
Ölçü Kabı
Kavanoz
Parça Sayısı
1 Parça
4 ürün listeleniyor
48 ürün 96 ürün
4 Sonuç
Kaşıklık (4)

Kaşıklık

Mutfakların vazgeçilmez ürünleri arasında yer alan kaşıklık modelleri Jumbo'da! Kaşık, çatal ve bıçakların düzenli bir şekilde durmasını sağlayan kaşıklıklar, mutfakların kilit ürünlerinden biri. Tek görevi bu olmayıp model çeşitliliğine göre farklı işlevleri de bulunuyor. Yemek yaparken kepçelerin konulması için tasarlanan kaşıklıklarda bu kategori altında yer alıyor olup, ihtiyaçlarınıza kolaylıkla ulaşabilmenize yardımcı oluyor. Siz de sayfamızı inceleyebilir ve kaşıklarınız daha düzenli bir hale getirebilirsiniz.

Tezgah Üstü Kaşıklık Modelleri

Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan kaşıklık modelleri, her mutfağın ihtiyaç duyduğu eşyalar arasında. Farklı modelleri sayesinde kullanım alanları ve özellikleri de değişiyor. Bu modeller arasında birden fazla kullanım özelliğine sahip olan büyük kaşıklık modelleri, geri dönüştürülmüş plastikten üretiliyor. Sürdürülebilirliği destekleyen bu kaşıklık modeli iki farklı şekilde kullanılabiliyor. İlki, yıkamış olduğunuz kaşık, çatal ve bıçakları sularının süzülmesi ve kuruması için kullanılabiliyor. Çoklu bölmelere sahip olması ile kaşık, çatal, bıçağı ayrı ayrı koyabilir ve karışmamasını sağlayabilirsiniz. Bunun yanında kaşık çatallarınızın tezgah üstünde düzenli bir şekilde durmasını istiyorsanız bu kaşıklık modelini tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda bulaşıklık olarak da kullanılabilen bu mutfak gereci farklı kullanım seçenekleri sunuyor. Üç parçaya ayrılabilen bu modeller, süzülen suların boşaltılmasını da kolaylaştırıyor. Aynı zamanda temizliği de rahat bir şekilde yapabilmenize olanak tanıyor. Tezgah üstü kaşıklık olarak da bilinen bu modeller, bulaşık makinesinde yıkabilmesi ile de birçok kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Siz de tüm modelleri kategorimiz üzerinden inceleyebilir ve beğendiğiniz modelleri sepetinize ekleyebilirsiniz.

Kaşık Tutucu Modelleri

Küçük ebatları ile mutfak içerisinde oldukça kullanışlı bir yapıya sahip olan kaşık tutucu çeşitleri, farklı modelleri ile sizlere sunuluyor. Genellikle ocakların yan tarafına konumlandırılan bu kaşık tutucular kepçe gibi gereçlerin konulması için tasarlanıyor. Yemek yaparken kullanılan kepçe, kaşık, maşa gibi pek çok mutfak gerecinin konulduğu bu kaşıklıklar tezgah üzerinin kirlenmesinin önüne geçiyor. Oldukça fonksiyonel bir yapıya sahip olan bu ürünler, bulaşık makinesinde yıkanabilme özelliği ile de kolaylıkla temizlenebiliyor. Yaklaşık olarak 24 x 11 x 4,5 cm ölçülerine sahip olan bu modeller istediğiniz yere taşıyabilirsiniz. Gri ve kırmızı olmak üzere iki rengi bulunan bu modeller aynı zamanda iki farklı modele da ayrılıyor. Bir modeli kulplu iken diğeri su dalgası desenine sahip asimetrik bir kaşıklık olarak bulunuyor. Siz de bu modeller arasında mutfak dekorasyonunuza ve kişisel zevklerinize uygun olan seçeneği seçerek, yemek yaparken kepçeleri nereye koyacağınızı düşünmek zorunda kalmazsınız. Tüm modeller, sayfamızda bulunuyor olup beğendiklerinizi hemen sipariş verebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Kaşıklık Çeşitleri

Kullanım alanlarına göre birbirlerinden farklılaşan kaşıklık çeşitleri, birçok ihtiyacı karşılayabiliyor. İster kaşıklarınızı düzenlemek için ister yemek yaparken kepçelerinizi koymak için isterseniz de bulaşıklık olarak kullanabilirsiniz. Tercihlerinize göre kullanımları şekillenen bu modeller, mutfağınızda sizlere yardımcı oluyor. Fonksiyonel kullanımlarının yanında rahat bir şekilde temizlenebilir olmaları sayesinde pek çok kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Tüm bu unsurlar kaşıklık fiyatlarını da etkiliyor. Özellikle düzenleyici olarak kullanılan kaşıklık modelleri 2.3 adet 1,5 litrelik plastik pet şişeden üretilmiş olup bu onu daha özel kılıyor. Her bütçeye uygun bir aralığa sahip olan kaşıklık çeşitleri arasından ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan modelleri bulabilir ve anında sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz mutfağınızda eksik olduğunu düşündüğünüz ürünleri Hazırlama Ve Pişirme Grubu üzerinden inceleyebilmeniz de mümkün. Böylece tüm eksikliklerinizi tamamlayarak keyifli bir şekilde yemek yapmaya başlayabilirsiniz.

Devamını Gör